PokeNova
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Gra Vaphela

Go down 
5 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 40 ... 50  Next
AutorWiadomość
LubiePlacki

LubiePlacki


Liczba postów : 1051
Join date : 21/05/2015

Gra Vaphela - Page 30 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Vaphela   Gra Vaphela - Page 30 EmptyPią 04 Lis 2016, 17:55

Miguel zszedł z drabiny. Po czym podszedł do was.
-Flavia? Myślałem że ty zostałaś na tamtej wyspie.... Ile to minęło czasu? A kto to obok ciebie? Jest bardzo podo.... Czekaj, nic nie mów....
-Może nie pamiętasz ale ktoś bliski.
-NIE MOŻE BYĆ! FER!?
Powrót do góry Go down
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Gra Vaphela - Page 30 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Vaphela   Gra Vaphela - Page 30 EmptyPią 04 Lis 2016, 22:48

Rzuciłem się na mojego brata. Mieliśmy tyle do obgadania.
- Tyle lat, czemu nas nie szukałeś? - spytałem brata. Mieszkał w sumie na sąsiedniej wyspie co ja z rodzicami - w ogóle czemu żadne z was nas nie szukało. Rodzice specjalnie sprowadzili się do tego regionu bo myśleli, że tu zostaliście porwani. A wy mimo iż wiedzieliście i pamiętaliście o nas to nas nie szukaliście? Czemu? Pytam się czemu?
Nagle zalała mnie czara goryczy.
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
LubiePlacki

LubiePlacki


Liczba postów : 1051
Join date : 21/05/2015

Gra Vaphela - Page 30 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Vaphela   Gra Vaphela - Page 30 EmptySob 05 Lis 2016, 08:00

-To nie takie proste.
-Nie chcieliśmy nic robić od razu, aby nie skończyło się dla rodziców zawałem.
-Zresztą, jak mnie na siłę do siebie wcielił zespół Eevee, nie mogłam.
-Ja, to nie jest tak że przez cały czas byłem na sąsiedniej wyspie. Uciekając z Mrocznej Wyspy mocno zbłądziłem, trafiłem nawet do Kalos. Musiałem wracać na wyspy Oranżowe, tak z miesiąc temu zatrudniłem się tutaj.
Powrót do góry Go down
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Gra Vaphela - Page 30 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Vaphela   Gra Vaphela - Page 30 EmptySob 05 Lis 2016, 13:20

Ich historia nie trzymała się kupy, coś mi śmierdziało, niekoniecznie wcześniej wspomnianą kupą...
- Tak czy owak co zrobisz teraz? - spytałem ciekawy planów brata - ruszysz z nami, czy zostaniesz tutaj?
Nie wiem jak moje rodzeństwo stało z kasą. Nasza trójka żyła na koszt Federacji Pokemon, zrzeszającej trenerów a oni nie miałem pojęcia czy mają jakieś oszczędności, czy jak oni żyją.
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
LubiePlacki

LubiePlacki


Liczba postów : 1051
Join date : 21/05/2015

Gra Vaphela - Page 30 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Vaphela   Gra Vaphela - Page 30 EmptySob 05 Lis 2016, 13:29

-Musze się zastanowić. Te Aerodactyle mnie polubiły. Poprzedniego opiekuna zjadły. Raczej ciężko będzie wlasciwleowi znaleźć kogoś na moje stanowisko. Tu nie chodzi o to że ja nie chcę, tylko martwię się żeby ktoś kto będzie na moim miejscu przeżył. Ale czas na spotkanie z rodzicami znajdę. Będę się musiał nad tym poważnie zastanowić.
Powrót do góry Go down
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Gra Vaphela - Page 30 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Vaphela   Gra Vaphela - Page 30 EmptySob 05 Lis 2016, 18:54

- Tak czy owak, po tym jak załatwimy tutaj swoje sprawy popłyniemy na Pinkan. Możesz się z nami zabrać by odwiedzić rodziców. My potem popłyniemy na Sunburst na kolejny Konkurs a Ty będziesz mógł tutaj wrócić, co Ty na to? - spytałem brata. Po jego odpowiedzi zaproponuje mu kolację z nami w PC i ruszymy na dalsze zwiedzanie tej uroczej wysepki. Chciałem znaleźć sklep z kamieniami ewolucji. Przyda mi się Liściasty i Księżycowy kamień do ewolucji moich stworków.
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
LubiePlacki

LubiePlacki


Liczba postów : 1051
Join date : 21/05/2015

Gra Vaphela - Page 30 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Vaphela   Gra Vaphela - Page 30 EmptySob 05 Lis 2016, 19:05

-Mogę wziąć tydzień wolnego. Poza tym mogę was oprowadzić po Parku.
Widzisz ze ma przy sobie 6 luxury balli, czyli biednie nie ma. Ciekawe tylko jakie Pokemony w nich ma. Napewno w jednym jest Aerodactyl, pamiętasz że już w szkole trenerskiej bardzo się interesował skamielinami. Ale nie jak każde dziecko, że to przechodziło. U niego to było cały czas. Być może w innych też miał skamieliny?
Powrót do góry Go down
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Gra Vaphela - Page 30 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Vaphela   Gra Vaphela - Page 30 EmptyNie 06 Lis 2016, 17:32

Wydawało mi się, że WCALE nie próbował mnie odnaleźć. Ja się dla niego poświęcałem, a on zajmował się łapaniem pokemonów. Posiadał bardzo rzadkie balle… Musiał zrobić coś wyjątkowego. Co? Zamierzałem się tego dowiedzieć. Ale nie teraz… Musiałem nacieszyć się obecnością odnalezionego brata. Chciałbym zobaczyć minę własnyc rodziców!

- Pogadaj z szefem. Poczekamy na Ciebie – powiedziałem rozchylając kąciki swoich ust.
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
LubiePlacki

LubiePlacki


Liczba postów : 1051
Join date : 21/05/2015

Gra Vaphela - Page 30 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Vaphela   Gra Vaphela - Page 30 EmptyNie 06 Lis 2016, 18:24

-Spróbuje z nim pogadać. Nic nie obiecuję, ale jak mi się uda to tydzień będę mógł z wami spędzić. Chcesz zobaczyć moje Pokemony? Sam jestem ciekaw jakie ty złapałeś.
Flavia wypuściła swoje Pokemony. Miguel wyrzucił Luxury Balle w powietrze. Z nich wyskoczył Aerodactyl, Shiny Umbreon, Shiny Greninja, Archeops, Ninetales i mały Eevee który od razu skoczył na ręce Miguela.
-Zapisałem się konkursu tutaj. Zgaduje że ty też Fer?
Powrót do góry Go down
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Gra Vaphela - Page 30 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Vaphela   Gra Vaphela - Page 30 EmptyNie 06 Lis 2016, 20:15

- Taaak - odpowiedziałem bratu - ale chyba raczej nie wezmę w nim udziału. Dopiero co braliśmy udziałw jednym a musimy się przygotować jeszcze do tego na Sunburst. To kupa pracy, a poza tym mam jeszcze w planach zwiedzanie jaskiń na Suburst w poszukiwaniu Kryształowego Onixa. Podobno jego widok napełnia człowieka ogromną weną. Chciałbym w każdym razie sprawdzić czy to prawda czy nie. A może ten stworek to tylko legenda. Zobaczy się.
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
Sponsored content





Gra Vaphela - Page 30 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Vaphela   Gra Vaphela - Page 30 Empty

Powrót do góry Go down
 
Gra Vaphela
Powrót do góry 
Strona 30 z 50Idź do strony : Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 40 ... 50  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeNova :: Offtopic :: Archiwum Gier-
Skocz do: