PokeNova
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Shady poluje.

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorWiadomość
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

Shady poluje. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Shady poluje.   Shady poluje. - Page 4 EmptyPią 05 Gru 2014, 21:09

Ten płacze dalej, po czym ''podrzyna''(xD) sobie żyły i umiera. BAM! Wystrzał armatni obwieszcza jego śmierć. Zauważasz Sneasela, który wbił nóż w dupsko oprawcy.
Powrót do góry Go down
Shadic

Shadic


Liczba postów : 755
Join date : 03/12/2013
Age : 30
Skąd : Osuchów

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Eevee

Shady poluje. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Shady poluje.   Shady poluje. - Page 4 EmptyPią 05 Gru 2014, 21:10

Rzucam Ballem. Nie mam zamiaru skończyć jako następna ofiara XD
Powrót do góry Go down
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

Shady poluje. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Shady poluje.   Shady poluje. - Page 4 EmptyPią 05 Gru 2014, 21:12

Niech, ci będzie > . < Pokemon się łapie i masz pokemona.
Proszę podać stan balli i napisać co robisz.
Powrót do góry Go down
Shadic

Shadic


Liczba postów : 755
Join date : 03/12/2013
Age : 30
Skąd : Osuchów

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Eevee

Shady poluje. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Shady poluje.   Shady poluje. - Page 4 EmptyPią 05 Gru 2014, 21:29

Well... stan Balli 21

Idę biegiem przed siebie czekam na jakiś dłuższy w którym mógłbym wykorzystać moje katany epizod popisz się Wink
Powrót do góry Go down
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

Shady poluje. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Shady poluje.   Shady poluje. - Page 4 EmptyPią 05 Gru 2014, 21:39

Znalazłeś jedną z najlepszych trybutek na Igrzyskach Głodowych. Dziewczyna miała nunczako(nunchaku - jak kto woli) oraz jedną maczetę. Uśmiechała się szyderczo - chyba był czas na wielką bitwę uzdolnionych wojowników. Ona zaczęła. Zaczęła biec prosto na ciebie, dostałeś w oko końcówką nunchaku. Obok niej stał Riolu, biegł prosto na twą Vennie.
Powrót do góry Go down
Shadic

Shadic


Liczba postów : 755
Join date : 03/12/2013
Age : 30
Skąd : Osuchów

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Eevee

Shady poluje. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Shady poluje.   Shady poluje. - Page 4 EmptyPią 05 Gru 2014, 21:51

- Vennie zajmiesz się tym pchlarzem? Daję ci wolną rękę - warknąłem wyciągając wszystkie moje katany. Jedną z nich włożyłem do ust by móc trzymać pozostałe dwie w dłoniach. Lekko ugiąłem nogi w kolanach, przyjmując postawę bojową, czekałem na atak przeciwniczki. Postanowiłem tylko rozbroić, nie ranić.
Powrót do góry Go down
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

Shady poluje. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Shady poluje.   Shady poluje. - Page 4 EmptyPią 05 Gru 2014, 21:58

Dziewczyna, jednak cię zaskoczyła. Zatrzymała się przy drzewie, spojrzała na ciebie ironicznie i rzuciła w twoje ramię krótkim nożem. Ostrze ledwie cię drasnęło - było zbyt krótkie, a ona na pewno nie trenowała rzucania nożami. Zaczęła biec w twoją stronę z maczetą w ręku. W tym samym czasie Lucario dostawał lanie od Vennie.
Powrót do góry Go down
Shadic

Shadic


Liczba postów : 755
Join date : 03/12/2013
Age : 30
Skąd : Osuchów

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Eevee

Shady poluje. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Shady poluje.   Shady poluje. - Page 4 EmptySob 06 Gru 2014, 18:49

Postanowiłem bez patyczkowania się rozbroić laskę i spuścić jej manto. Skrzyżowałem ręce i wyciągnąłem, miecze które trzymałem przed siebie niczym rogi byka trzecie ostrze nadal trzymając w ustach, a następnie zaszarżowałem na przeciwnika z okrzykiem "Ushi Bari!"
Powrót do góry Go down
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

Shady poluje. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Shady poluje.   Shady poluje. - Page 4 EmptySob 06 Gru 2014, 19:28

Spojrzała się na ciebie, jak na idiotę. Gdzieś z oddali nadleciała strzała, która wbiła się w nogę dziewczyny, a ty szybko ją rozbroiłeś. Strzała wbiła się w twoje ramię... Vennie powaliła Lucario i spojrzała się w twoją stronę.
- Haha! Tacy słabi... Jesteście moi... Słyszycie? Zginiecie! Nikt wam nie pomoże! Słyszycie? - krzyczy osoba wypuszczająca strzały. Chyba ześwirowała. Jest to żeński głos należący do młodej dziewczyny.
Powrót do góry Go down
Shadic

Shadic


Liczba postów : 755
Join date : 03/12/2013
Age : 30
Skąd : Osuchów

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Eevee

Shady poluje. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Shady poluje.   Shady poluje. - Page 4 EmptySob 06 Gru 2014, 20:05

- Dobra dość mam tego... - mruknąłem kierując się w stronę skąd wystrzelone zostały strzały, następnie skrzyżowałem trzymane w dłoniach miecze na piersi i zbliżyłem się do celu z duża prędkością z krótkim okrzykiem: "Oni Giri!" Teraz mi zwisało czy ten ktoś przeżyje lub nie.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Shady poluje. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Shady poluje.   Shady poluje. - Page 4 Empty

Powrót do góry Go down
 
Shady poluje.
Powrót do góry 
Strona 4 z 7Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Liziziziuniuniuś też poluje
» Aquarius poluje...

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeNova :: NPC :: Safarii :: Górskie hale-
Skocz do: