PokeNova
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Divergent kontra Cheren (BW)

Go down 
2 posters
Idź do strony : 1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Divergent kontra Cheren (BW) Empty
PisanieTemat: Divergent kontra Cheren (BW)   Divergent kontra Cheren (BW) EmptyPon 01 Gru 2014, 21:14

Twój przeciwnik stał na przeciwko siebie i wypuścił pierwszego ze swoich Pokemonów, którym był Liepard.
Arena to twardy beton. Raczej nie do zniszczenia.


Ostatnio zmieniony przez Aquarius dnia Sro 03 Gru 2014, 21:25, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
Divergent




Liczba postów : 112
Join date : 29/11/2014

Divergent kontra Cheren (BW) Empty
PisanieTemat: Re: Divergent kontra Cheren (BW)   Divergent kontra Cheren (BW) EmptyPon 01 Gru 2014, 21:37

Wypuściłem swoją dumną Espeon.
- Espeon, na początek poczęstujmy przeciwnika Psychokinezą. Unieś go do góry i zakręcaj koła aż zrobi mu się niedobrze i będzie bardzo zmęczony. Wtedy rzuć nim o ziemię i sypnij w jego oczy piaskiem(To umiejętność: Sypnięcie Piaskiem), by go oślepić. Jeżeli będzie na ciebie szarżował to użyj Psychokinezy i zburz grunt, na którym on stoi. Pamiętaj, żebyś nie zrobiła swojej krzywdy.
Powrót do góry Go down
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Divergent kontra Cheren (BW) Empty
PisanieTemat: Re: Divergent kontra Cheren (BW)   Divergent kontra Cheren (BW) EmptyWto 02 Gru 2014, 10:52

Twoja strategia była od początku źle zaplanowana. Psychiczny atak nie zadziałał na mrocznego stworka. Gdy tylko ten to zauważył Cheren nakazał mu zaatakowanie Pazurem cienia, który zadał spore obrażenia Twojemu Pokemonowi. Espeon oddała Atakiem piaskiem, co na chwilę zatrzymało kota. Następnie próbowaliście zburzyć grunt, ale ciężko było to zrobić z twardym betonem. Liepard nie czekając dłużej zaatakował kolejnym Pazurem cienia.

Espeon 70% HP
vs
Liepard 100% HP -1 celność
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
Divergent




Liczba postów : 112
Join date : 29/11/2014

Divergent kontra Cheren (BW) Empty
PisanieTemat: Re: Divergent kontra Cheren (BW)   Divergent kontra Cheren (BW) EmptyWto 02 Gru 2014, 16:05

W pierwszym poście nie dostałem opisu areny. Wyczytałem, że jest potrzebny...
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
- Espeon, nie możemy się poddawać, jednak nie lekceważmy też przeciwnika. To lider sali, a moja niewielka znajomość na typach zepsuła tą walkę - pokręciłem głową. Po chwili, jednak, na moją twarz powrócił szyderczy uśmiech. - Espeon, uderz Lieparda Pchnięciem, po czym uniknij jej ataku i użyj psychokinezy na jakimkolwiek, łatwym do podniesienia przedmiocie i rzuć nim w stronę przeciwnika. Czasami sam unoś się do góry za pomocą psychokinezy, by uniknąć ataku. Jeśli zauważysz, że twój poprzedni atak na beton był choć trochę skuteczny to spróbuj go zburzyć pod nogami przeciwnika. Jeśli nie - to po prostu zostaw beton w spokoju.
Gdy tylko będziesz miała okazje, atakuj przeciwnika pchnięciem. Uważaj, by nie oberwać żadnym z jego ataków.
Powrót do góry Go down
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Divergent kontra Cheren (BW) Empty
PisanieTemat: Re: Divergent kontra Cheren (BW)   Divergent kontra Cheren (BW) EmptySro 03 Gru 2014, 21:48

Dodany.
Pokemony wymieniały się atakami. Tu Pchnięcie, tam silny Pazur Cienia. Twój Pokemon nie miał czego unosić. Arena była pusta i poza wami nie znajdowało się na niej nic czym można by było zaatakować. Unoszenie się za pomocą Psychokinezy było powolne i odsłaniało Twojego stworka przez co oberwał kolejnym Pazurem cienia. Przewaga była po stronie przeciwnika.

Espeon 20% HP
vs
Liepard 60% HP -1 celność
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
Divergent




Liczba postów : 112
Join date : 29/11/2014

Divergent kontra Cheren (BW) Empty
PisanieTemat: Re: Divergent kontra Cheren (BW)   Divergent kontra Cheren (BW) EmptyCzw 04 Gru 2014, 16:01

Widziałem, że moja Espeon jest na wyczerpaniu. Taktyka była od początku źle zaplanowana - w ogóle nie pomyślałem. Ale poddawać się nie mogę! W końcu mam jeszcze dwa inne pokemony, a ona nie jest jeszcze spisana na straty.
- Espeon, gdy tylko zauważysz, że przeciwnik się zbliża, zatrzymaj go za pomocą najsilniejszego pchnięcia. Unikaj jego ataków, wiem, że jesteś zmęczona, a przeciwnik jest dość wypoczęty, ale jestem pewny, że dasz radę zabrać mu jeszcze trochę energii.
Powrót do góry Go down
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Divergent kontra Cheren (BW) Empty
PisanieTemat: Re: Divergent kontra Cheren (BW)   Divergent kontra Cheren (BW) EmptyCzw 04 Gru 2014, 23:12

Pokemony przepychały się między sobą. Raz jeden obrywał, raz drugi, ostatecznie jednak to Espeon padła omdlała a Pokemon Cherena triumfalnie zaczął lizać zadrapania na swoim ciele.

Espeon FNT
vs
Liepard 20% HP -1 celność
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
Divergent




Liczba postów : 112
Join date : 29/11/2014

Divergent kontra Cheren (BW) Empty
PisanieTemat: Re: Divergent kontra Cheren (BW)   Divergent kontra Cheren (BW) EmptyPią 05 Gru 2014, 15:46

- Poliwag, wybieram cię! - krzyknąłem. - Na samym początku oślep przeciwnika za pomocą wodnego sportu, a następnie użyj wodnej broni, by przygwoździć go do ściany. Tam będziesz mógł, bez przerywania ataku, bić go wodnym atakiem. Jeśli zrobi unik, to ''jedź'' strumieniem wody po polu, na którym się porusza! Rób uniki, oślepiaj przeciwnika i atakuj. Liepard musi być zmęczony, w końcu stoczył walkę z silną Espeon...
Powrót do góry Go down
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Divergent kontra Cheren (BW) Empty
PisanieTemat: Re: Divergent kontra Cheren (BW)   Divergent kontra Cheren (BW) EmptyPią 05 Gru 2014, 17:41

Ta runda należała do Ciebie i Poliwaga. Liepard atakował co prawda i zadawał obrażenia kijance, ale maluch miał przewagę sił nad osłabionym kotem. Po chwili Gepard padł omdlały a na arenie pojawił się następny Pokemon Cherena jakim był Serperior.

Poliwag 85% HP

+0,8 lvl dla Poliwaga.
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
Divergent




Liczba postów : 112
Join date : 29/11/2014

Divergent kontra Cheren (BW) Empty
PisanieTemat: Re: Divergent kontra Cheren (BW)   Divergent kontra Cheren (BW) EmptySob 06 Gru 2014, 13:13

- Poliwag, świetna robota, ale ta walka będzie należeć do kogoś innego... - Schowałem wodnego stworka do balla. Postanowiłem postawić na przewagę typów - inaczej może być ciężko. Do ręki wziąłem pokeball z Flecthlingiem i wypuściłem go - Flecthling, wzrot do góry i szybki atak na przeciwnika. Unikaj jego ogona i innych ataków. Gdy zaatakuje burzą to uciekaj, jak najdalej, nie daj się uderzyć! Chyba, że warknięcie da jakoś radę ją przepędzić.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Divergent kontra Cheren (BW) Empty
PisanieTemat: Re: Divergent kontra Cheren (BW)   Divergent kontra Cheren (BW) Empty

Powrót do góry Go down
 
Divergent kontra Cheren (BW)
Powrót do góry 
Strona 1 z 3Idź do strony : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Latająca Lugia kontra Cheren
» Pia kontra Erika
» Astrid kontra Cress
» Aquarius kontra Shadic
» Lugia kontra Morty (HG/ SS)

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeNova :: NPC :: Arena :: Walki z NPC-
Skocz do: