PokeNova
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Latająca Lugia kontra Cheren

Go down 
2 posters
Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorWiadomość
Makrosek

Makrosek


Liczba postów : 713
Join date : 26/02/2014

Latająca Lugia kontra Cheren Empty
PisanieTemat: Latająca Lugia kontra Cheren   Latająca Lugia kontra Cheren EmptyWto 11 Mar 2014, 13:39

.:
Sala w Aspertia.
Lugia
??? 100%
??? 100%

Cheren
Patrat 100%
Lillipup 100%

Arena: Drewniana otoczona polem siłowym. Co jakiś czas spadają kamienie wprost na głowy pokemonów.

Najpierw patrat.
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Liczba postów : 318
Join date : 07/02/2014
Age : 25
Skąd : Kurai Mori

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Sneasel

Latająca Lugia kontra Cheren Empty
PisanieTemat: Re: Latająca Lugia kontra Cheren   Latająca Lugia kontra Cheren EmptyWto 11 Mar 2014, 13:45

Przybyłam. Zobaczyłam. I do walki Sneasela wybrałam.
- Sneasel, gdy zobaczysz przeciwnika użyj Kpiny, żeby był skazany jedynie na atak. Wykorzystaj swoją zwinność i zacznij skakać dokoła niego używając spojrzeń, aż zmniejszysz jego obronę maksymalnie. Wtedy dopiero zacznij atakować seriami Rys, co jakiś czas odskakując od niego. - za bardzo jak strategii nie mam do wymyślania, bo w końcu mój kochany podopieczny zna tylko jeden ruch zadający obrażenia. Rysę. Więcej mogę się pobawić przy używaniu Cubona, ale jego kolej przyjdzie później.
Powrót do góry Go down
http://lugiafly.deviantart.com/
Makrosek

Makrosek


Liczba postów : 713
Join date : 26/02/2014

Latająca Lugia kontra Cheren Empty
PisanieTemat: Re: Latająca Lugia kontra Cheren   Latająca Lugia kontra Cheren EmptyWto 11 Mar 2014, 13:52

Sneasel użył spojrzenia po czym oberwał ugryzieniem, potem chciał użyć rysy, ale przeciwnik uniknął ataku.


Lugia
Sneasel 90%
??? 100%

Cheren
Patrat 100% -1 obrona
Lillipup 100%
Arena: Drewniana otoczona polem siłowym. Co jakiś czas spadają kamienie wprost na głowy pokemonów.
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Liczba postów : 318
Join date : 07/02/2014
Age : 25
Skąd : Kurai Mori

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Sneasel

Latająca Lugia kontra Cheren Empty
PisanieTemat: Re: Latająca Lugia kontra Cheren   Latająca Lugia kontra Cheren EmptyWto 11 Mar 2014, 13:54

- Sneasel, użyj jeszcze raz Spojrzenia. Po czym odskocz jak najdalej od Patrata i użyj Kpiny, i znów spojrzenie. Dopiero wtedy pobiegnij w jego kierunku i uderz serią Rys, po czym oddal się i ponownie spojrzenie. - jedyne co mogę mu kazać zrobić to atakować, uciekać, atakować, uciekać.. Nic innego pomysłów nie mam.
Powrót do góry Go down
http://lugiafly.deviantart.com/
Makrosek

Makrosek


Liczba postów : 713
Join date : 26/02/2014

Latająca Lugia kontra Cheren Empty
PisanieTemat: Re: Latająca Lugia kontra Cheren   Latająca Lugia kontra Cheren EmptyWto 11 Mar 2014, 14:01

Twój pokemon nie mógł użyć spojrzenia, jednak zaatakował przeciwnika rysą. Tamten spróbował oddać sobie ugryzieniem ale nie trafił.
Lugia
Sneasel 90%
??? 100%

Cheren
Patrat 87% -1 obrona
Lillipup 100%
Arena: Drewniana otoczona polem siłowym. Co jakiś czas spadają kamienie wprost na głowy pokemonów.
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Liczba postów : 318
Join date : 07/02/2014
Age : 25
Skąd : Kurai Mori

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Sneasel

Latająca Lugia kontra Cheren Empty
PisanieTemat: Re: Latająca Lugia kontra Cheren   Latająca Lugia kontra Cheren EmptyWto 11 Mar 2014, 14:06

- Sneasel, użyj tej Kpiny w końcu! - oznajmiłam trochę wnerwiona.
- Potem zacznij skakać dokoła Patrata i drap go bez przerwy Rysą, a jeśli będziesz w stanie Spojrzenie.
Powrót do góry Go down
http://lugiafly.deviantart.com/
Makrosek

Makrosek


Liczba postów : 713
Join date : 26/02/2014

Latająca Lugia kontra Cheren Empty
PisanieTemat: Re: Latająca Lugia kontra Cheren   Latająca Lugia kontra Cheren EmptyWto 11 Mar 2014, 14:12

Twój pokemon użył kpiny, jednak przeciwnik zaczął odgrywać się serią ugryzień! Sneasel nie użył pozostałych ataków, gdyby spróbował oberwałby jeszcze bardziej!
Lugia
Sneasel 74%
??? 100%

Cheren
Patrat 87% -1 obrona
Lillipup 100%
Arena: Drewniana otoczona polem siłowym. Co jakiś czas spadają kamienie wprost na głowy pokemonów.
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Liczba postów : 318
Join date : 07/02/2014
Age : 25
Skąd : Kurai Mori

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Sneasel

Latająca Lugia kontra Cheren Empty
PisanieTemat: Re: Latająca Lugia kontra Cheren   Latająca Lugia kontra Cheren EmptyWto 11 Mar 2014, 14:17

- Sneasel, przyłóż mu po oczach rysą! A jak to nie poskutkuję, postaraj się wpędzić go na pole siłowe. - oznajmiłam.
- Jeśli dasz radę spojrzenie!
Powrót do góry Go down
http://lugiafly.deviantart.com/
Makrosek

Makrosek


Liczba postów : 713
Join date : 26/02/2014

Latająca Lugia kontra Cheren Empty
PisanieTemat: Re: Latająca Lugia kontra Cheren   Latająca Lugia kontra Cheren EmptyWto 11 Mar 2014, 14:48

Sneasel uderzył przeciwnika rysą. Patrat oberwał też z kamienia spadającego z sufitu.
Lugia
Sneasel 74%
??? 100%

Cheren
Patrat 70% -1 obrona
Lillipup 100%
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Liczba postów : 318
Join date : 07/02/2014
Age : 25
Skąd : Kurai Mori

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Sneasel

Latająca Lugia kontra Cheren Empty
PisanieTemat: Re: Latająca Lugia kontra Cheren   Latająca Lugia kontra Cheren EmptyWto 11 Mar 2014, 16:02

- Dobra Sneasel. Zacznij walić Patrata Rysą po oczach! Jeśli usłyszysz jakikolwiek spadający kamień, postaraj się wepchać na niego Patrata! - co jak co, ale ten gatunek pokemona miał wystarczająco dobry słuch, by usłyszeć nawet i ten spadający kamień, co wcale nie jest takie trudne...
Powrót do góry Go down
http://lugiafly.deviantart.com/
Sponsored content





Latająca Lugia kontra Cheren Empty
PisanieTemat: Re: Latająca Lugia kontra Cheren   Latająca Lugia kontra Cheren Empty

Powrót do góry Go down
 
Latająca Lugia kontra Cheren
Powrót do góry 
Strona 1 z 5Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Lugia kontra Morty (HG/ SS)
» Divergent kontra Cheren (BW)
» Pia kontra Erika
» Aquarius kontra Shadic
» Astrid kontra Cress

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeNova :: NPC :: Arena :: Walki z NPC-
Skocz do: