PokeNova
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Oprawa forum

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Pinokio

Pinokio


Liczba postów : 56
Join date : 23/08/2014

Oprawa forum  Empty
PisanieTemat: Oprawa forum    Oprawa forum  EmptyPon 25 Sie 2014, 13:52

Zmieniłbym coś w forum. I nawet nie chodzi o grafikę, bo nagłówek, tło i ten obrazek z bulbassaurem koło czatu są cudne i ich bym nie zmieniał.

Ale reszta wygląda nieco surowo. Działy z króciutkimi opisami, bez napisów, dodałbym jakiegoś htmla do tytułów działów (np. Karty postaci, MG Joker itd). Połączyłbym działy Archwum Gier i Śmietnik, jeśli to niczego nie zepsuje bo dwa podobne działy są niepotrzebne.

I czy wchodzi w rachubę zmiana szablonu forum?

Coś nie-z-oprawy dodałbym rangi. Trener, Mistrz Gry, Koordynator, Hodowca, Nowy czy coś takiego.
Powrót do góry Go down
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Oprawa forum  Empty
PisanieTemat: Re: Oprawa forum    Oprawa forum  EmptyPon 25 Sie 2014, 15:48

Jeżeli chodzi o wygląd to czekam na konkretne propozycje.
Archiwum i śmietnik muszą być osobno bo połączenie skiepściłoby system punktów.
A jeżeli chodzi o te rangi to myślę, że są bez sensu. Mistrz gier jest. Nie ma co rozdzielać ludzi na profesje bo każdemu może się zmienić lub może chcieć łączyć kilka w jednej.
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
Pinokio

Pinokio


Liczba postów : 56
Join date : 23/08/2014

Oprawa forum  Empty
PisanieTemat: Re: Oprawa forum    Oprawa forum  EmptyPon 25 Sie 2014, 19:46

Jest ranga mistrza gry? Nie mam jej i sprawdzałem czy inni mają, nie widziałem.


Proponowałbym usunąć ten kalendarz z boku, nie mam pojęcia, co on tu robi i po co tu jest. Wyśrodkować forum i... jest tak dużo do zrobienia, że sam nie wiem. DŁuższe opisy do działów. MOgę je napisać, jeśli to jest problem. To już poprawi wizualnie forum. Dodałbym obrazki do każdego działu, nawet dla każdego MG.
Powrót do góry Go down
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Oprawa forum  Empty
PisanieTemat: Re: Oprawa forum    Oprawa forum  EmptyPon 25 Sie 2014, 22:51

To czekam na propozycje.
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
Pinokio

Pinokio


Liczba postów : 56
Join date : 23/08/2014

Oprawa forum  Empty
PisanieTemat: Re: Oprawa forum    Oprawa forum  EmptyWto 26 Sie 2014, 07:55

Kiedy ja właśnie podałem propozycje w poście wyżej! Addie, mogłabyś tu przyjść i mi pomóc?


Spójrz na to forum h tt p:/ /d ea dl on don.forump olish.c om (i nie jest to reklama, bo forum nawet nie zaczęło działać) i spojrz, jak tak wszystko ładnie, czysto i ciekawie wygląda. JA nie mówię, że u nas ma być identycznie, ale podaję przykład. Opisy działów są wycentrowane (mam dostęp do panelu tamtego forum i widzę, jak to jest zrobione).
Powrót do góry Go down
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Oprawa forum  Empty
PisanieTemat: Re: Oprawa forum    Oprawa forum  EmptyWto 26 Sie 2014, 09:47

Chodziło mi o propozycje opisów i obrazków.
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
Pinokio

Pinokio


Liczba postów : 56
Join date : 23/08/2014

Oprawa forum  Empty
PisanieTemat: Re: Oprawa forum    Oprawa forum  EmptyWto 26 Sie 2014, 10:25

Obrazków ci nie zaproponuję, bo nie potrafię tego robić. Moja umiejętność obróbki kończy się na dodaniu takich napisów jak mam w podpisie.

Ale opisy mogę spróbować dać:

"Wszystko, co powinien wiedzieć początkujący gracz, czyli Regulamin. Nieznajomość jego punktów nie zwalnia od ich przestrzegania, a wszelkie wykroczenia czy próby oszustwa będą karane ostrzeżeniem bądź banem w przypadku przekroczenia maksymalnej liczby ostrzeżeń. Znajduje się tu także miejsce na propozycje zmian na forum, gzie każdy gracz może zaprezentować swój pomysł. Jest tutaj także dział, który jest swojego rodzaju łącznikiem pomiędzy graczami i administracją, gdzie zarząd forum pisze o nowościach i zmianach na forum"

Dalej są karty postaci:

"To zbiór wszystkich niezbędnych wiadomości na temat Waszych postaci, Waszych kont i miejsce przechowywania Waszych pokemonów. Każdy użytkownik, który zostanie przyjęty do jednego z Mistrzów Gry ma obowiązek posiadać swój temat w każdym z działów: Wasze Postacie, (to miejsce na Karty Postaci, wewnątrz działu znajdziecie specjalny szablon do stworzenia takiej karty), Boxy (tutaj każdy zakłada temat ze swoistą przechowalnią swoich pokemonów, szablon również w środku) i Bank, gdzie zapisujemy dokładnie wszystkie zmiany na swoim koncie"

Bez sensu, żebym pisał dalej, jeśli tobie się nie spodoba. Moge napisać więcej, jeśli podoba ci się taka forma.
Powrót do góry Go down
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Oprawa forum  Empty
PisanieTemat: Re: Oprawa forum    Oprawa forum  EmptyWto 26 Sie 2014, 10:30

Ok. Możesz pisać dalej.
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
Pinokio

Pinokio


Liczba postów : 56
Join date : 23/08/2014

Oprawa forum  Empty
PisanieTemat: Re: Oprawa forum    Oprawa forum  EmptyWto 26 Sie 2014, 21:38

Gry wieloosobowe:

Niektórzy MG akceptują gry wieloosobowe. Polegają mniej więcej na tym samym, co te jednoosobowe, z tą różnicą, że zamiast jednego gracza i Mistrza, w temacie odpisują dwie lub więcej osób (w zależności od woli graczy i woli MG). Gry wieloosobowe otwierają wiele nowych możliwości, tak jak gra z dwóch różnych punktów, gra jako rywale w jednej przygodzie, czy też najlepsi przyjaciele. Należy jednak pamiętać, że tylko część Mistrzów Gry decyduje się na prowadzenie takich przygód. I przed założeniem zapisu na taką przygodę trzeba się dobrze zastanowić.

Spotkania

Tu prosiłbym ciebie o rozpisanie tego działu, bo nie mam zielonego pojęcia, o co w nim chodzi.

Rynek pokemon

W tym dziale znajduje się wiele przydatnych tematów pomagających w przyspieszeniu rozgrywki, usprawnieniu jej a także po prostu wzbogaceniu się. Chcesz sprzedać pokemona a żaden z graczy nie chce go od ciebie kupić? To proste, sprzedaj go tutaj! Ale pamiętaj, raz sprzedanego pokemona nie można w żaden sposób przywrócić! Może chcesz wymienić z kimś pokemona? Albo zmienić swoje apricorny w pokeballe? To wszystko możesz zrobić tutaj!

Market

To miejsce, gdzie gracze mogą wydać całą swoją zaoszczędzoną gotówkę. MOżna t zakupić pokeballe, przedmioty ewolucji, środki do leczenia pokemonów, można także wymienić swoje punkty na specjalne nagrody. Jest też temat, w którym możesz sprzedać niechciane przedmioty i przy okazji trochę się wzbogacić. Założono także temat, gdzie odbywają się wszelkie handle pomiędzy graczami. Oczywiście wszystko legalnie!

Puf, resztę wrzucę jutro do tego samego posta.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Oprawa forum  Empty
PisanieTemat: Re: Oprawa forum    Oprawa forum  Empty

Powrót do góry Go down
 
Oprawa forum
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Omastar Forum - forum o kartach Pokemon
» Regulamin forum
» Rozruszanie forum
» Sonda- widoczność forum dla niezarejestrowanych
» Urodziny, Losowania, Bank Forum

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeNova :: Sprawy Forum :: Propozycje-
Skocz do: