IndeksFAQSzukajGrupyRejestracjaZaloguj

Share | 
 

 Regulamin forum

Go down 
AutorWiadomość
Vaphel
Admin
avatar

Liczba postów : 3173
Join date : 16/07/2013
Age : 26
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

PisanieTemat: Regulamin forum   Sro 17 Lip 2013, 22:45

Regulamin

Regulamin ogólny

1. Na forum obowiązują zasady netykiety.
2. Na forum obowiązuje równouprawnienie. Karana będzie dyskryminacja ze względu na płeć i wiek, status społeczny, poglądy, orientację seksualną, tożsamość płciową, rasę, narodowość, wyznania religijne i inne różnice.
3. Za złamanie regulaminu użytkownik otrzymuje warn. Po uzyskaniu 6 warnów administracja lub moderatorzy nakładają ban na danego użytkownika o długości adekwatnej do przewinień.
4. Każdy użytkownik forum ma prawo do głosu i bronienia własnych racji.
5. Wygląd forum, rozmieszczenie działów, teksty i reszta zawartości jest własnością użytkowników. Zabrania się kopiowania czegokolwiek bez zgody autora.
6. Zabrania się tworzenia tematów o tematyce która już była poruszana na forum a także bezsensownych tematów nie wnoszących nic (mało). Nie dotyczy działu offtopic.
7. Reklamować swoje strony i fora można po uzgodnieniu z administracją. Za reklamę uznaje się: wklejanie linku, wysyłanie PW do użytkowników z linkiem lub nazwą lub jakakolwiek inna forma reklamy.
8. Zabrania się tworzenia nielegalnych multikont w wypadku gdy dwie osoby o takim samym adresie IP zarejestrują się na forum należy wyjaśnić sytuację z administracją niezwłocznie po rejestracji.
8a. Od dnia 24.08.2014 można posiadać do jednego dodatkowego konta. Należy powiadomić o tworzeniu takiego konta przed i po jego utworzeniu a w podpisie i na avatarze napisać nic oryginalnego konta. Multikonta nie mogą mieć ze sobą powiązań na forum.
9. Zabrania się wklejania linków, używania nazw, forów, portali, stron internetowych o tematyce erotycznej, obraźliwej, dyskryminującej bądź w inny sposób niewłaściwej.
10. Na forum obowiązuje podwójne nazewnictwo ataków, zdolności itd. Można używać jedynie angielskich nazw lub polskich z angielskim odpowiednikiem w nawiasie.
11. Gracz nie może złapać w fabule legendy, skamieliny, shiny pokemona bez zgody administracji.
12. Po zatwierdzeniu zapisu przez MG i zrobieniu gry gracz niezwłocznie musi wkleić na początku swojego opisu linki do Karty postaci, tematu z Grą, Konta bankowego i Boxu. Link do Karty Postaci musi znajdować się w podpisie.
13. Każda inna forma działania na niekorzyść forum, która nie została wymieniona wyżej również będzie karana warnem lub w wypadku dużego przewinienia banem.

Regulamin Gier

Regulamin Graczy

1. Gracz ma prawo do posiadania jednej gry u wybranego MG (Mistrza Gry) po akceptacji zapisu. Kolejność jest następująca: złożenie zapisu u MG ---> akceptacja i stworzenie tematu z grą przez MG ---> stworzenie przez gracza tematów z boxem, kontem bankowym i kartą postaci.
2. Gracz nie może wpływać na decyzję MG dotyczące przebiegu gry.
3. Minimalna długość posta w grze to 5 pełnych linijek. W wypadku toczenia pojedynku min. 3,5 linijki.
3.1. W wypadku gdy gracz napisze krótszego posta niż minimum MG nie może mu odpisać. Odpis otrzyma się dopiero po poprawieniu posta do odpowiedniej długości.
4. Gracz prowadzi swoje boxy, konta bankowe i karty postaci. Od czasu do czasu będą odbywały się kontrole zawartości i poprawności wykonania tych tematów.
5. W grach w działach MG pokemon w jednym momencie zna 4 ataki (reszta ataków też powinna być wpisana w skanie; poza działami MG pokemon może używać wszystkich poznanych ataków), posiada maksymalnie 1 zdolność i trzyma maksymalnie jeden przedmiot.
6. Na forum obowiązuje system levelowy.
7. W przypadku gdy gracz nie odpisuje w grze przez 3 tygodnie (21 dni) bez podania przyczyny temat zostaje zamknięty a po miesiącu (30 dni) przeniesiony do działu archiwum. To samo dotyczy gier graczy, którzy przez tydzień (bez wcześniejszego powiadomienia o niebecności) nie logowali się na forum.
8. Starterem może zostać każdy Pokemon na pierwszym stadium ewolucji, który nie jest legendą ani nie ma odmiennej kolorystyki (shiny), Jajko konkretnego Pokemona lub skamielina w stanie uśpienia (sposób zdobycia musi być objaśniony w historii). Jest na levelu 6 i zna ataki poznane przez poziom. Można mieć tylko jednego startera.
9. Na początek gry gracz otrzymuje 5 000 Pokedollarów, Pokedex, 6 Pokeballi, śpiwór/namiot, buty do biegania/hulajnoga/rower/rolki/narty/łódkę. Można zrezygnować z którejś z tych rzeczy. Z przedmiotów pisanych po ukośnikach wybieramy tylko jeden.
10. Jeżeli w temacie z grą mają pojawiać się sceny dla dorosłych to ma być to zaznaczone w opisie tematu.
11. Istnieje możliwość kontynuacji gry prowadzonej przez innego MG po uzgodnieniu z przyszłym MG zasad. Można też przenieść grę z innego forum. Przenieść można tylko historię, fabułę i Pokemony. Pieniądze i przedmioty przepadają. Zamiast nich otrzymuje się standardowe, podstawowe przedmioty.
12. Pokemony zdobyte poza grą w działach MG muszą zostać do niej wprowadzone, inaczej nie ma ich w w fabule. To samo dotyczy ich utraty, ewolucji i innych zmian stanu.

Regulamin MG

1. MG ma prawo nie przyjąć gracza do swojego działu po zaprezentowaniu sensowych argumentów.
2. Czas odpisu MG to tydzień (7 dni). Gdyby z jakiegoś powodu MG nie mógł tego wykonać musi znaleźć sobie zastępstwo. Jeżeli tego nie zrobi płaci karę pieniężna. W wypadku recydywy istnieje opcja zwolnienia MG ze stanowiska.
3. Za bycie MG użytkownik dostaje wypłatę.
4. Zastępcą może być każdy zaufany użytkownik. Zastępcę należy przedstawić administracji przed rozpoczęciem jego pracy.
5. By zostać MG należy przejść test w odpowiednim dziale.
6. Jeżeli MG nie wchodzi na forum przez 14 dni bez podania przyczyny zostaje zwolniony.
7. W grach gracz może spotkać Pokemony tylko natywne do regionu (występowanie z gier początkowych z danej generacji), wyjątkiem są pre- i ewolucje z innych regionów, które są związane z pokami z danej krainy (np. Magby i Magmortar w Kanto bo Magmar z tamtąd pochodzi) i stworki wpowadzone z innych działów forum. Każde inne stworki muszą być skonsultowane z administracją.
8. Pokemony uczą się ataków poznawanych przez poziom zawsze według najnowszego dexu, teraz jest to Sun/Moon.Regulaminy innych działów forum znajdują się w odpowiednim miejscu. Regulamin może być edytowany o czym administracja będzie informowała w dziale Wieści.

Z poważaniem, Administracja.

Napisane przez Aquariusa i Grotiego.
Powrót do góry Go down
http://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
 
Regulamin forum
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeNova :: Sprawy Forum-
Skocz do: