PokeNova
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 DC Makroska

Go down 
3 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorWiadomość
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

DC Makroska - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: DC Makroska   DC Makroska - Page 8 EmptySob 19 Kwi 2014, 21:06

Caterpie nie poddają się. Wypadasz z boiska, ale dostrzeliłeś 87! Siła w twoich dwóch towarzyszach! Metapod i Caterpie kontra Caterpie i Caterpie!
- Nagięcie zasad! - i znowu wszyscy wchodzą na arenę. - Walka grupowa? - pyta chłopak. Ja kontra Ty, pokemony kontra pokemony?
Powrót do góry Go down
Makrosek

Makrosek


Liczba postów : 713
Join date : 26/02/2014

DC Makroska - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: DC Makroska   DC Makroska - Page 8 EmptySob 19 Kwi 2014, 21:36

-Ok! Gastly uśpij przeciwników i wywal ich razem ze swoimi towarzyszami za arenę!
Ja rozpędzam się i markując wyskok uderzam przeciwnika w brzuch i pociągam go z kopniaka
Powrót do góry Go down
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

DC Makroska - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: DC Makroska   DC Makroska - Page 8 EmptySob 19 Kwi 2014, 21:38

Twój przeciwnik zrobił to samo i połamaliście sobie oboje nogi! Gastly walczy z Haunterem! Jest 2:2! - WSZYSCY DO BRAMEK! - Krzyczy chłopak i ''naprawia'' wam nogi. - Wybieraj!
Powrót do góry Go down
Makrosek

Makrosek


Liczba postów : 713
Join date : 26/02/2014

DC Makroska - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: DC Makroska   DC Makroska - Page 8 EmptySob 19 Kwi 2014, 21:42

-Gastly hipnoza! Wszystkie Caterpie i metapod zróbcie mur na bramce ze swojej sieci. Obklejcie całą bramkę używając strzału siecią! Ja sam lecę zaatakować tamtego trenera.
Powrót do góry Go down
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

DC Makroska - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: DC Makroska   DC Makroska - Page 8 EmptySob 19 Kwi 2014, 21:46

- teraz gramy normalnie. - zatrzymał was trener. - dupa, cipa, gówienko! Ustawiamy się. - przeciwnicy wybrani. Pierwszy broni ich Caterpie. Metapod z twej drużyny zapewnia, że nie przepuści bramki.
Powrót do góry Go down
Makrosek

Makrosek


Liczba postów : 713
Join date : 26/02/2014

DC Makroska - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: DC Makroska   DC Makroska - Page 8 EmptySob 19 Kwi 2014, 21:52

-Gastly, caterpie wszyscy na atak! Ja zostanę z tyłu.
Spokojnie prowadzę piłkę nie pozwalając im mi jej zabrać, gdy trener podejdzie wybijam ją w kierunku bramki licząc że gastly wpakuje ją do bramki.
Powrót do góry Go down
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

DC Makroska - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: DC Makroska   DC Makroska - Page 8 EmptySob 19 Kwi 2014, 21:57

- Karne.. gnoju. - mówi chłopak i rzuca w Ciebie nożem tak żebyś go uniknął. To miało być ostrzeżenie. - Obsrańcu! Żyj! Żyj! Żyj! Powrót DO JODY!!!! SUPEEERR!
Powrót do góry Go down
Makrosek

Makrosek


Liczba postów : 713
Join date : 26/02/2014

DC Makroska - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: DC Makroska   DC Makroska - Page 8 EmptySob 19 Kwi 2014, 22:00

-Skąd miałem wiedzieć?! Powiedziałeś "teraz gramy normalnie", a gra normalna oznacza mecz, widzę że ktoś jest pieprzonym no-lifem.
-Ja strzelam pierwszy, potem gastly, a potem wszystkie caterpie!
Uderzam mocno po ziemi w prawą stronę bramki.
Powrót do góry Go down
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

DC Makroska - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: DC Makroska   DC Makroska - Page 8 EmptySob 19 Kwi 2014, 22:02

- Może jestem przygłupi? Mama mnie nigdy nie wypuszcza z domu i teraz mogę wyjść i pograć w piłkę... Joda mnie nauczył - kopnął Piłkę i dostałeś w twarz.
Powrót do góry Go down
Makrosek

Makrosek


Liczba postów : 713
Join date : 26/02/2014

DC Makroska - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: DC Makroska   DC Makroska - Page 8 EmptySob 19 Kwi 2014, 22:05

-Stop! Teraz gramy w nogę przestań się wygłupiać strzelajmy se bramki nannanana!
Uderzam mocno po ziemi w prawą stronę bramki. Po mnie uderza gastly, a następnie wszystkie caterpie.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





DC Makroska - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: DC Makroska   DC Makroska - Page 8 Empty

Powrót do góry Go down
 
DC Makroska
Powrót do góry 
Strona 8 z 9Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» KP Makroska
» Box Makroska
» Konto Makroska
» Test makroska
» Wiadomość od Makroska

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeNova :: NPC :: Day-care-
Skocz do: