PokeNova
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Test makroska

Go down 
3 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Kolonista

Kolonista


Liczba postów : 256
Join date : 24/12/2013
Skąd : Polonia

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Shinx

Test makroska - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Test makroska   Test makroska - Page 2 EmptySob 01 Mar 2014, 20:19

[Dochodzę do wniosku, iż moje "pułapki" stają się zbyt oczywiste Razz]

Tak nic nie wskóramy, muszę im to jakoś łagodnie przekazać, chociaż jest inny sposób. -Kakuna, idź poszukać pichu, o mnie się nie martw. Jeżeli jakimś cudem zdołasz go szybko znaleźć, ruszajcie w kierunku sali, z której przyszliśmy, być może ktoś tam jeszcze pozostał i jest w stanie nam pomóc. A ty golbat możesz schować się do balla, wystarczająco się starałeś. Tym razem zdajemy się całkowicie na szczęście, byle nie zasypiać...


Ostatnio zmieniony przez Kolonista dnia Sob 01 Mar 2014, 20:48, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Makrosek

Makrosek


Liczba postów : 713
Join date : 26/02/2014

Test makroska - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Test makroska   Test makroska - Page 2 EmptySob 01 Mar 2014, 20:36

~hah ;P Dialogi pisz po enterze lepiej to wygląda, a przecinki wstawiaj w dobrych momentach ;P~
Kakuna odeszła w kierunku lasu. Golbat nie mógł wejść do pokeballa, gdyż urządzenie wpadło w to błoto. Sam poczułeś że albo maź idzie do góry, albo ty spadasz w dół. Stan był o tyle niepokojący że zakryło Cię do klatki piersiowej, a deszcz ciągle padał! Już szykowałeś się do śmierci gdy nagle... coś uderzyło Ciebie i twojego pokemona w zadek! Gdy się obróciłeś zobaczyłeś rhyperiora którego goniły twoje pokemony! Gdy zebrałeś się z nimi do jednego miejsca wiedziałeś już że będziesz musiał walczyć!
Powrót do góry Go down
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Test makroska - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Test makroska   Test makroska - Page 2 EmptyNie 02 Mar 2014, 12:52

Dobra, przeczytałem i ogłaszam, że naszym nowym MG zostaje makrosek. Napisz mi na PW ile chcesz miejsc dla graczy i opis działu.
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
Sponsored content





Test makroska - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Test makroska   Test makroska - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Test makroska
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Test Makroska
» KP Makroska
» Box Makroska
» Test Kacperro
» Test Phoenixa

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeNova :: Sprawy Forum :: Wybory-
Skocz do: