PokeNova
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Filipos vs Joker

Go down 
3 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3
AutorWiadomość
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

Filipos  vs Joker - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Filipos vs Joker   Filipos  vs Joker - Page 3 EmptyWto 14 Sty 2014, 12:14

- Starly świetnie! Przeciwnik jest troszkę zmęczony! Od razu uciekaj z dala od przeciwnika tak samo jak wcześniej może się poślizgnie i będziemy mieli szansę zaatakować. Zobaczysz jeszcze los się do nas odwróci i przewaga będzie po naszej stronie! Przeciwnik cały czas używa fal, bo boi się, że przegra! Jesteśmy silni!
Powrót do góry Go down
Kolonista

Kolonista


Liczba postów : 256
Join date : 24/12/2013
Skąd : Polonia

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Shinx

Filipos  vs Joker - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Filipos vs Joker   Filipos  vs Joker - Page 3 EmptyWto 14 Sty 2014, 15:24

Skiddo udało się złapać dzikim pnączem zmęczonego już walką ptaka, następnie wbił go w błoto, wpadł na tyle głęboko, że fala nie zadała zamierzonych obrażeń.Starli w tej właśnie chwili próbuje wydostać się z dziury którą sam stworzył, a raczej jego przeciwnik, który tam go wbił.

__________________
Starly 26%hp
Skiddo 60%hp

Arena: Całkowicie wyczyszczona ze śniegu, niestety śnieg został zastąpiony błotem.

Kolejka:
Filip,Joker,Ja
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Liczba postów : 383
Join date : 05/01/2014

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Skiddo

Filipos  vs Joker - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Filipos vs Joker   Filipos  vs Joker - Page 3 EmptyWto 14 Sty 2014, 17:31

- Czekaj spokojnie na przeciwnika obserwując te dziurę, jak tylko wystawi stamtąd choćby piórko wbij go z powrotem w błoto używając dzikich pnączy! Jeśli jakimś sposobem się stamtąd wydostanie to szybko użyj fali!- Byłem dumny że mój pokemon wypracował sobie bezpieczną przewagę, teraz tylko pozostawało nie zmarnować jej i wygrać walkę.
Powrót do góry Go down
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

Filipos  vs Joker - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Filipos vs Joker   Filipos  vs Joker - Page 3 EmptyWto 14 Sty 2014, 19:10

Ojej.. Starly trzymaj się! Użyj lotu, a kiedy użyje fali przebij się przez nią i pacnij przeciwnika! Następnie uciekaj najdalej jak się da! Pamiętaj o unikach i kombinacjach! Dasz radę Starly wierzę w Ciebie! Przeciwnik ma parę lvl przewagi, ale ty byłeś jednym z najmłodszych w stadzie także ma przewagę typów.. Dasz radę! - Krzyknąłem
Powrót do góry Go down
Kolonista

Kolonista


Liczba postów : 256
Join date : 24/12/2013
Skąd : Polonia

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Shinx

Filipos  vs Joker - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Filipos vs Joker   Filipos  vs Joker - Page 3 EmptyWto 14 Sty 2014, 19:22

Starly wystrzelił w powietrze, jak z procy, tym samym prześlizgnął się między płaczami.
Skiddo w ostatniej chwili udało się lekko popchnąć starly, który stracił jednocześnie równowagę.
Dzielny ptaszek zaatakował fly, któremu udało się przebić przez falę, jednak zmieniła ona tor lotu na tyle, że nie udało mu się trafić fly w zamierzony cel, wbił się dziobem w pień drzewa. (drzewo, to ta upadła choinka)

Starly już ledwo zipie, a Skiddo szykuję się do następnych ataków.
__________________
Starly 20%hp
Skiddo 60%hp

Arena: Całkowicie wyczyszczona ze śniegu, niestety śnieg został zastąpiony błotem.

Kolejka:
Joker,Filip,Ja
Powrót do góry Go down
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

Filipos  vs Joker - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Filipos vs Joker   Filipos  vs Joker - Page 3 EmptyWto 14 Sty 2014, 19:34

Starly wyciągnij dziób z pnia drzewa i od razu uciekaj jak najdalej od przeciwnika! Następnie wróć do niego i jeśli będzie próbował zaatakować pnączami omiń jedno pnącze za pomocą obrotu podczas lodu, a drugiego pnącza za pomocą zlotu w dół. Będzie musiał szybko obniżyć pnącza, a nie da rady, bo ty polecisz wprost na niego! Kiedy będzie próbował użyć fali wzleć do góry tak, żeby fala Cię nie dosięgnęła! Kiedy przeciwnik wykona wszystkie komendy użyj lotu! Dasz radę wierzę w Ciebie..
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Liczba postów : 383
Join date : 05/01/2014

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Skiddo

Filipos  vs Joker - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Filipos vs Joker   Filipos  vs Joker - Page 3 EmptyWto 14 Sty 2014, 22:03

- Szybko! Póki jest unieruchomiony użyj fali! Potem dzikie pnącza i katuj go nimi ile się da! Jeśli się oddali to spokojnie poczekaj aż wróci i uderz falą! Na koniec postaraj się uniknąć lotu! Dasz sobie radę!- Zdopingowałem pokemona by wiedział że wierzę w niego. Koniec walki był bliski, ale Starly i jego trener wciąż mogli go odciągnąć na później i sięgnąć po zwycięstwo, więc na razie nie było się z czego cieszyć.
Powrót do góry Go down
Kolonista

Kolonista


Liczba postów : 256
Join date : 24/12/2013
Skąd : Polonia

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Shinx

Filipos  vs Joker - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Filipos vs Joker   Filipos  vs Joker - Page 3 EmptyWto 14 Sty 2014, 22:58

Starly leci w kierunku Skiddo, mija większość pnączy, Skiddo nie zdążył użyć fali, Starly wzbija się w powietrze, pikuje na Zdziwionego Skiddo, już jest koło niego, decydujące starcie, Fala Skiddo kontra lot Starliego, Fala się przebija.. Starly wylatuje w powietrze i spada jak głaz, ten pojedynek wygrywa Skiddo i jego trener Filipos44.

Piękna walka, piękna rywalizacja, piękna arena, a ja żegnam się z państwem, miejmy nadzieje do rewanżu.

Trenerom damy jeszcze chwilę na pożegnanie się i pogratulowanie dzielnym pokemonom tej wspaniałej walki.

________________________

Starly 0%hp (nieprzytomny)
Skiddo 60%hp


Arena: Strzelają petardy!
________________________

Skiddo awansuje o 1lv, dzięki wygranej walce.
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Liczba postów : 383
Join date : 05/01/2014

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Skiddo

Filipos  vs Joker - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Filipos vs Joker   Filipos  vs Joker - Page 3 EmptySro 15 Sty 2014, 07:04

-Skiddo jesteś wspaniały! - Podbiegłem do mojego pokemona i uścisnąłem go.
-Wspaniała walka mały- dodałem z uśmiechem, po czym wstałem i podeszłem do przeciwnika.
-Dzięki za walkę, twój pokemon jest naprawdę waleczny.- Powiedziałem wyciągając przed siebie otwartą dłoń.
Powrót do góry Go down
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

Filipos  vs Joker - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Filipos vs Joker   Filipos  vs Joker - Page 3 EmptySro 15 Sty 2014, 15:25

- Byłeś świetny Starly! - Krzyknąłem po czym schowałem mojego pokemona do balla. Podszedłem do przeciwnika i podałem mu dłoń.
- Dziękuje Ci za wspaniałą walkę może kiedyś powtórzymy walkę?
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Filipos  vs Joker - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Filipos vs Joker   Filipos  vs Joker - Page 3 Empty

Powrót do góry Go down
 
Filipos vs Joker
Powrót do góry 
Strona 3 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Shadic vs Filipos
» Walka Aquarius vs Filipos
» Joker
» Joker vs Lizzy
» Polowanie - Joker

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeNova :: NPC :: Arena :: Stadion-
Skocz do: