PokeNova
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Gra Petera - Jokera

Go down 
3 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 15 ... 24  Next
AutorWiadomość
Maloyo

Maloyo


Liczba postów : 189
Join date : 13/09/2013
Age : 31
Skąd : Szczebodziny

Gra Petera - Jokera - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Petera - Jokera   Gra Petera - Jokera - Page 7 EmptyCzw 09 Sty 2014, 15:57

Podbiegłeś do swoich Pokemonów i wtedy wydarzyła się rzecz niezwykła. Kricketot zaczął świecić jasnym, białym blaskie po czym urósł i zmienił kształt stając się Kricketune.
Po tym zdarzeniu poszliście do Centrum. Zjedliście kolację ze szwedzkiego stołu po czym udaliście się na spoczynek do częśći sypialnej. Rano wstałes około godziny 9. Po zjedzeniu śniadania mogłeś już planować zajęcia na nowy dzień. W kopalni był dzień kopania skamielin. Może uda Ci się zdobyć coś ciekawego?
Powrót do góry Go down
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

Gra Petera - Jokera - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Petera - Jokera   Gra Petera - Jokera - Page 7 EmptyCzw 09 Sty 2014, 16:11

Kiedy wstałem rano poszedłem do łazienki aby wziąć prysznic, umyć zęby itp.
Wyszedłem na dwór i wypuściłem z balli Kricketune, Starly i Buizela.
- Okej dzisiaj jest dzień skamielin w pobliskiej kopalni maluchy! - Krzyknąłem zachwycony po czym schowałem swoje pokemony do pokeballów, żeby nigdzie przypadkiem mi nie uciekły. Po schowaniu pokemonów do pokeballi ruszyłem prosto do Kopalni. Kto wie może tam będę mógł ożywić swoje skamieliny i będę miał z nich jakieś rzadkie pokemony?
Powrót do góry Go down
Maloyo

Maloyo


Liczba postów : 189
Join date : 13/09/2013
Age : 31
Skąd : Szczebodziny

Gra Petera - Jokera - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Petera - Jokera   Gra Petera - Jokera - Page 7 EmptyPią 10 Sty 2014, 16:28

Wszedłeś do Kopalni a przy wejściu dostałeś hełm i kilof. Przemierzyłeś kilka krokó i ujrzałeś innych trenerów kopiących tak jak Ty. W tej jaskini znaleźć można było jedynie Okrywową i Czaszkową skamielinę, ale dla najszybszego zawodnika była do wygrania Płetwowa Skamielina. Uwijałeś się jak mogłeś i znalazłeś swoją Okrywową skamielinę po czym zgłosiłeś się po nagrodę. Od organizatora, Roarka - tutejszego lidera, dowiedziałeś się, że możesz je ożywić w muzeum.
Powrót do góry Go down
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

Gra Petera - Jokera - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Petera - Jokera   Gra Petera - Jokera - Page 7 EmptyPią 10 Sty 2014, 16:37

Ucieszyłem się z nagrody jaką wygrałem, a jeszcze bardziej z informacji, że mogę ją ożywić w muzem Oreburgh. Od razu ruszyłem w stronę Oreburg by ożywić swoją nowo wynalezioną skamielinę. Dziwne, że akurat mi się poszczęściło, bo nigdy nie miałem takiego farta i chyba raczej już nigdy takiego nie będę miał. Pilnowałem skamieliny tak aby mi się nie zgubiła. Byłem bardzo szczęśliwy, że będę miał nowego zapewne potężnego i bardzo silnego pokemona. W końcu to rzadkość znaleźć tak cenną rzecz.
Powrót do góry Go down
Maloyo

Maloyo


Liczba postów : 189
Join date : 13/09/2013
Age : 31
Skąd : Szczebodziny

Gra Petera - Jokera - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Petera - Jokera   Gra Petera - Jokera - Page 7 EmptySob 11 Sty 2014, 18:52

Po kilku minutach byłeś już w dużym budynku z kolumnami i kopułą na dachu, która była przeszklona i wpuszczała do środka przyjemne dzienne światło. Podążając za znakami dotarłeś do laboratorium, w którym ożywiano Skamieliny. Oddałeś swoje dwa okazy naukowcowi w kitlu i zostałeś odesłany do poczekalni by spędzić tam godzinkę czekając na swoje nowe stworki. Po tym czasie naukowiec przynióśł Ci dwa balle.
- Proszę, oto Twój Tirtouga i Amaura.
Powrót do góry Go down
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

Gra Petera - Jokera - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Petera - Jokera   Gra Petera - Jokera - Page 7 EmptySob 11 Sty 2014, 19:01

- Omomoom! Dziękuje! - Krzyknąłęm zachwycony po czym zabrałem chciwie pokeballe. Pobiegłem na zewnątrz tak aby zeskanować pokemony. Nie wiedziałem czy mogę je wypuścić w laboratorium wolałem nie ryzykować. Byłem taki szczęśliwy, że będę miał tak rzadkie i zapewne silne pokemony.
Wyciągnąłem pokedex i spojrzałem się w ziemię. Następnie wyciągnąłęm z kieszeni pokeballe które dostałem od naukowca który mi ożywił te skamieliny. Wypuściłem pokemony i czekałem niecierpliwie aż się pojawią. Kiedy się pojawią postanowiłem od razu je zeskanować.
Powrót do góry Go down
Maloyo

Maloyo


Liczba postów : 189
Join date : 13/09/2013
Age : 31
Skąd : Szczebodziny

Gra Petera - Jokera - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Petera - Jokera   Gra Petera - Jokera - Page 7 EmptyNie 12 Sty 2014, 14:58

Pokedex pokazał Ci dane:

Nazwa Pokemona: Amaura Ż
Gra Petera - Jokera - Page 7 698
Poziom: 5
Typ: Kamień Lód
Łańcuch ewolucji: Amaura-(39 lvl + noc)->Aurorus
Obecne Ataki: Wark (Growl), Śnieg w proszku (Powder snow), Piorunująca fala (Thunder Wave)
Reszta ataków: -
Charakter i historia: Amaura jako skamielina została wygrana przez Petera w konkursie szukania skamielinw kopalni w Oreburgh po czym obudzona w tamtejszym muzeum. To wesoły stworek aczkolwiek czasem mało kumaty.
Zdolność: Śniegowe ostrzeżenie (Snow Warning) - Gdy ten Pokemon zjawia się w walce zaczyna padać Grad.
Trzymany przedmiot: -

Nazwa Pokemona: Tirtouga Ż
Gra Petera - Jokera - Page 7 564
Poziom: 8
Typ: Woda Kamień
Łańcuch ewolucji: Tirtouga-(37 lvl) -> Carracosta
Obecne ataki: Wodna Broń (Water Gun), Wycofanie (Withdraw), Cierpliwe czekanie (Bide), Gryzienie (Bite)
Reszta ataków: -
Charakter i historia: Tirtouga jako skamielina została wygrana przez Petera w konkursie szukania skamielinw kopalni w Oreburgh po czym obudzona w tamtejszym muzeum. To wesoły stworek aczkolwiek jest też to słodka lolita, która nie lubi brutalnych walk.
Zdolność: Wola przetrwania (Sturdy) - Pokemon nie może zostać zemdlony jednym atakiem.
Trzymany przedmiot: -

Dokąd teraz podążysz?
Powrót do góry Go down
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

Gra Petera - Jokera - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Petera - Jokera   Gra Petera - Jokera - Page 7 EmptyNie 12 Sty 2014, 15:05

Hmmm, a więc to są te pokemony..- Powiedziałem po czym schowałem pokemony do balli. Postanowiłem pójść na łąke i potrenować na jakimś pokemonie moje nowe pokemony. Przy okazji potrenuje do walki z tutejszym liderem sali taki trening na pewno się przyda i pomoże w wygraniu walki. Nowe pokemony muszą też się do mnie przyzwyczaić, bo inaczej nie będą mnie słuchać, a jeśli nie będą się mnie słuchać będzie źle.. Poszedłem na łąke w poszukiwaniu jakiegokolwiek pokemona zdolnego do treningu. Tak aby był nie za słaby, ale też nie za silny tylko wystarczający.
Powrót do góry Go down
Maloyo

Maloyo


Liczba postów : 189
Join date : 13/09/2013
Age : 31
Skąd : Szczebodziny

Gra Petera - Jokera - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Petera - Jokera   Gra Petera - Jokera - Page 7 EmptyPon 13 Sty 2014, 15:26

Poszedłeś na halę, na której wcześniej walczyłeś z Machopem. Zacząłeś szperać w trawie ale wydawało się, że nie ma tu żadnych stworków, z którymi mógłbyś zawalczyć. Wszystkie jakby stąd pouciekały albo pochowały sie tak dobrze, ze nie dałeś rady żadnego wypatrzeć. Podszedłeś więc jeszcze kawałek i ujrzałeś owego Pokemona walczącego stojącego na kamieniu i rozglądającym się. Gdy Cię ujrzał zaraz zeskoczył i przyszedł wyzywając Cię do walki.
Powrót do góry Go down
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

Gra Petera - Jokera - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Petera - Jokera   Gra Petera - Jokera - Page 7 EmptyPon 13 Sty 2014, 15:36

- No dobra przyjaciele mamy nowego przeciwnika! - Krzyknąłem wypuszczając moje wszystkie pokemony. - W tej walce zawalczą nasi nowi przyjaciele Amaura i Tirtouga! Chwilę po wypuszczeniu pokemonów przeskanowałem przeciwnika.
- Tirtouga na początek użyj Wodnej Broni(Water Gun), a Amaura śniegu w proszku(Powder Snow)! Następnie Tirtouga ma za zadanie użyć Gryzienia(Bite), a Amaura od razu piorunującej fali(Thunder Vave)! Na koniec Tirtouga ma za zadanie wykończyć wodną bronią(Water Gun)! Dacie radę jesteście silni choć nie znamy się jeszcze za bardzo to wierzę, że wam się uda.- Krzyknąłem do moich podopiecznych zagrzewając do walki.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Gra Petera - Jokera - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Petera - Jokera   Gra Petera - Jokera - Page 7 Empty

Powrót do góry Go down
 
Gra Petera - Jokera
Powrót do góry 
Strona 7 z 24Idź do strony : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 15 ... 24  Next
 Similar topics
-
» Box Petera
» Polowanie Jokera.
» Polowanie Jokera
» Safari Jokera
» Przygoda Jokera - Szaleńcza podróż w regionie Johto

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeNova :: Offtopic :: Archiwum Gier-
Skocz do: