PokeNova
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Takie różne

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Rayga

Rayga


Liczba postów : 72
Join date : 27/10/2013

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Petilil

Takie różne Empty
PisanieTemat: Takie różne   Takie różne EmptyWto 29 Paź 2013, 20:21

A wiec witam to ja mąci woda, człek od chmur zawracania. Oto garść pomysłów



1. Turnieje
W trakcie których gracze będą mieli okazje zmierzyć się ze sobą, ale również w poczekalni pogadać fabularnie ze sobą czy nawet się wymienić pokemonami. Do wygrania kasa i prestiż...

2.
Mi brakuje czasami interakcji gracza z graczem wiec taki dział
"sieć schronisk dla trenerów" iż jak ktoś w swojej przygodzie przyjdzie do schroniska mógłby pisać tam i tez innego gracza tam spotkać. No nie wiem pomyślcie, tam ugadać się na walkę i tak dalej. Tak samo z centrum pokemon, czy stadionem "areną". Że można tam przyjść i kogoś spotkać

3.
Reklama
ponoć pierw robicie wygląd, no.. jak będzie to baner i na top listy, bede wam klikał co sobie przypomnę.

4.
Poradnik do kasy
Na co wydawać wiadomo, ale jak zarabiać?
- co miesiąc trener otrzymuje z domu paczkę, mama go dokarmia i 300$ kieszonkowego
- sprzedaż złapanego pokemona (wycena sprzedawcy)
- sprzedaż znalezisk (80% wartości w sklepie)
- praca w fabule ( za psot pracy zależy od jego poziomu 5-30 $)
No i zarabianie po za fabularne. A i za walki nie dałem by nie było zę za przegrane tracisz kasę czy ze treneży walczą za kasę mi to niszczy kanon i spojrzenie na rozrywkę pokemon.

Ogólnie sam mam chęć założyć takie forum tylko że inaczej. Nie MG i prowadzi grę z 1 graczem, ale takie z wieloma tematami. Taka nowa kraina i w niej 4 miasta, 3 wsie, góry, morze, jeziora las, pradawny las takie tematy i pod rozdziały i niechaj sobie łażą trenerzy. MG tylko w czasie polowań na pokemony, czy walk no i też by losowo dopadali ludzi z dziwnymi wydarzeniami (na co dzień gracze graliby ze sobą) każdy pokemon miałby staty i w czasie trenowania, walki rosłyby ( nie byłoby leveli) I jestem tak psychiczny że był zrobił własny pokedex z występowaniem i rzadkością na forum


No ale to bym chyba zrobił od siebie dla siebie.

No ogólnie jestem chętny do pomocy, mało wiem mam chęci
Powrót do góry Go down
Lizzy




Liczba postów : 119
Join date : 26/10/2013

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Chimchar

Takie różne Empty
PisanieTemat: Re: Takie różne   Takie różne EmptyWto 29 Paź 2013, 21:52

Ray, zgadzam się z Tobą co do wszystkich punktów, natomiast Twoje forum? - Pacz PW Smile Z tymi schroniskami to dobre by było - mnie też brakuje interakcji z graczami.
Ja na razie nie mam pomysłu ( bezużyteczna Liz xD) Ale robię to logo, więc teges ten no Very Happy
Powrót do góry Go down
Pia

Pia


Liczba postów : 101
Join date : 20/07/2013

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

Takie różne Empty
PisanieTemat: Re: Takie różne   Takie różne EmptyWto 29 Paź 2013, 22:46

1. Turnieje będą organizowane w postaci eventów. Jak widzisz na nie jest póki co za mało osób Razz

2. Jeśli zdarzy się, że dwoje graczy znajdzie się w tym samym regionie i miecie to myślę, że da radę by jeden przeskoczył do drugiego Razz Poza tym, jeśli wasza dwójka się czuje tak strasznie samotna to było do mnie napisać, ze chcecie wspólną przygodę Razz W tedy miałabym mniej roboty ^^ Za to schronisko na pewno będzie jak będzie trochę więcej graczy.

3. Ano potrzebna, ale grafika na forum bardziej... bo jak ktoś wejdzie i patrzy że ładnie to większe prawdopodobieństwo, że zostanie z nami przy takiej ilości graczy :3 więc skoro już mamy ściągać ludzi, to na gotowe Wink

4. Kasę możesz zdobyć w fabule, jeśli mg uzna że zasługujesz (tj zdobycie odznaki lub wygranie pokazów), możesz też znaleźć cenne przedmioty które wykorzystasz albo sprzedasz. Na pewno powstaną prace poza fabularne, lub coś w stylu kopalni tudzież wędkowania gdzie również będzie można coś zdobyć. Trzeba jednak pamiętać, że nie będziemy niczego ułatwiać i póki ja tu jestem, nigdy nie będzie wolnego handlu pokemonami i ich jajami na forum, że płacę tysiąc i mam jajo Growlitha, bo komuś spadło z nieba.

5. Raygo, pokemony mają staty zgodnie z levelami... i nie można zrobić tak, by można sobie je po swojemu przydzielać, gdyż różne stworki mają swoje specyfiki. Np Scizor słynie ze swojej szybkości, a każda z Eeveelucji ma takie same staty jednak z inną statą przewodnią. Ja to jednak myślałam o czymś takim, że gramy w ten sposób na forum z innymi jednak każdy gracz jest pokemonem i w tedy może lvle nabijać mając staty, które rosną razem z nim :3 Są też natury pokemonów, które wpływają na staty (wzmacniają jedną kosztem drugiej). I forum od siebie... dla siebie? No to nie musisz nas o zdanie pytać Very Happy

Powrót do góry Go down
Sponsored content





Takie różne Empty
PisanieTemat: Re: Takie różne   Takie różne Empty

Powrót do góry Go down
 
Takie różne
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Pozwolenia na tym forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeNova :: Offtopic :: Śmietnik-
Skocz do: