PokeNova
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Gra Sebuńcia

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Lizzy




Liczba postów : 119
Join date : 26/10/2013

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Chimchar

Gra Sebuńcia Empty
PisanieTemat: Gra Sebuńcia   Gra Sebuńcia EmptyPon 28 Paź 2013, 20:30

Minął miesiąc od kiedy Twoja matka, mistrzyni regionu Sinnoh, została zaatakowana przez "niewiadomokogo" i zapadła w śpiączkę. Przez owy czas jej stan nie ulegał zmianie co było zarówno dobrą wiadomością jak i złą bo w końcu dalej nie wybudziła się. Nie mogłeś już dłużej czekać, siedzieć bezczynnie z poczuciem, że ktoś kto zrobił krzywdę Twojej matce chodzi wolny nie przejmując się niczym. Postanowiłeś więc wyruszyć ze swoją lisiczką w pogoń za przestępcą. W którą stronę pójdziesz najpierw?
Powrót do góry Go down
Sebuś

Sebuś


Liczba postów : 25
Join date : 21/07/2013

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Fennekin

Gra Sebuńcia Empty
PisanieTemat: Re: Gra Sebuńcia   Gra Sebuńcia EmptyPon 28 Paź 2013, 20:31

Bawimy się w przeklejanie postów? :3
-----------------------
- Do diabła, wszystko to jest poplątane, nie sądzisz, Foxy? - pytam swoją lisią partnerkę, uprzednio wypuściwszy ją z Pokeballa. - Chociaż... teraz chyba nareszcie zrozumiałem, czego mama się obawiała... ten pistolet, ta krew na nim... Boże, nie chcę nawet wiedzieć, co się tam rozegrało i jaki związek z tym wszystkim ma ON...
On. Inaczej nie mogę go nazwać. Jego imię, a nawet określenie, którego powinienem użyć, opisując przy okazji nasze relacje... nie mogę po prostu tego wymówić. Uśmiecham się przepraszająco do Fennekin i kontynuuję rozmowę, kierując nasze kroki ku Oreburgh. W końcu jeśli chcę pomóc mamie wybudzić się ze śpiączki, muszę mieć jakieś fundusze, żeby się tym zająć, a przecież w Oreburghu jest najbliższa sala, w której ponoć za zwycięstwo można dostać sporo kasy. Więc... czemu by nie spróbować?
- To co, Foxy? Może się rozejrzymy za jakimś celem treningowym, hm? - po czym rozglądam się za idealnym Pokemonem do treningu.
Powrót do góry Go down
 
Gra Sebuńcia
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeNova :: Offtopic :: Archiwum Gier-
Skocz do: