PokeNova
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Test Sebusia na stanowisko MG

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Test Sebusia na stanowisko MG Empty
PisanieTemat: Test Sebusia na stanowisko MG   Test Sebusia na stanowisko MG EmptyWto 23 Lip 2013, 19:39

Ogólne zasady testu: nie może być krótszy niż jedna strona, nie może trwać krócej jak tydzień, nie może zawierać mniej jak jednej walki i jednego skanu. Jeżeli Ci będzie dobrze szło to można skrócić test.

Postać, dla której jesteś MG to Ed. Ma 18 lat i jakiś czas temu pewny siebie wyruszył w podróż Pokemon razem ze swoim Poliwagiem. Szybko złapał Caterpie i Rattatę. Obecnie znajduje się w mieście Celadon, gdzie trzeci raz przegrał z Ericą. Nie ma jeszcze żadnych odznak. Jest chamskim, pyskatym dzieciakiem, a do tego bardzo niesamodzielnym. Po prostu zawsze mu wszystko dawano i robiono za niego.

Twoim zadaniem jest napisać kolejny w grze odpis MG, na który odpiszę ja jako gracz, itd.


Ostatnio zmieniony przez Aquarius dnia Czw 31 Paź 2013, 17:52, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
Sebuś

Sebuś


Liczba postów : 25
Join date : 21/07/2013

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Fennekin

Test Sebusia na stanowisko MG Empty
PisanieTemat: Re: Test Sebusia na stanowisko MG   Test Sebusia na stanowisko MG EmptySro 24 Lip 2013, 18:48

Zasady zrozumiane, sir.

- I nawet nie waż się tu wracać za chwilę, jasne?! - zza zamkniętych drzwi rozległ się ponownie maksymalnie wkurzony głos tej pyszałkowatej liderki... Eriki, chyba tak miała na imię. Zresztą, co cię obchodziło jej imię. Jedyne, czym była, to przeszkodą na twojej drodze, której nie potrafiłeś obejść.
Trzeci raz... matko boska. Jak można być tak upartym i nie dać za trzecim razem tej odznaki? W każdym razie... skoro zadufana dziewka od zielska zabroniła ci zaraz wracać do sali, może warto by gdzieś się wybrać?  Powoli dochodzi przecież pora obiadowa, a restauracji w Celadon jest całe mnóstwo... albo jeszcze raz skoczyć do Centrum Pokemon, może mają tam coś na wzmocnienie przed walką, żeby nagle stworki zaczęły mocniej bić? Cóż, to, co zrobisz, zależy wyłącznie od ciebie.
Powrót do góry Go down
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Test Sebusia na stanowisko MG Empty
PisanieTemat: Re: Test Sebusia na stanowisko MG   Test Sebusia na stanowisko MG EmptySro 24 Lip 2013, 22:08

Postanowiłem, że najpierw pójdę do Centrum Pokemona. Muszę uleczyć swoje stworki i odpocząć. Co ja robię źle? Przecież trenuję, może za mało? Muszę bardziej się postarać być może moje Pokemony staną się silniejsze i w końcu ją pokonam, chociaż tak naprawdę mam ją gdzieś, mogę pokonać każdego tylko ona jest taka uparta i nie chce mi dać tej odznaki. Dobra muszę obrać kierunek na jakieś jedzonko, bo jestem bardzo głodny i domyślam się, że moje Pokemony też nie są w najlepszym stanie po tym starciu. Potem wezmę się za trening moich stworków - w końcu muszę od czegoś zacząć.
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Test Sebusia na stanowisko MG Empty
PisanieTemat: Re: Test Sebusia na stanowisko MG   Test Sebusia na stanowisko MG EmptyPon 28 Paź 2013, 22:39

Kontynuuj Sebuś.
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
Sponsored content





Test Sebusia na stanowisko MG Empty
PisanieTemat: Re: Test Sebusia na stanowisko MG   Test Sebusia na stanowisko MG Empty

Powrót do góry Go down
 
Test Sebusia na stanowisko MG
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Gre Sebusia - Sebastian William Mackenzie
» Test Kacperro
» Test Phoenixa
» Test Divergenta
» Test Placka

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeNova :: Offtopic :: Śmietnik-
Skocz do: