PokeNova
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Rozruszanie forum

Go down 
3 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Pinokio

Pinokio


Liczba postów : 56
Join date : 23/08/2014

Rozruszanie forum Empty
PisanieTemat: Rozruszanie forum   Rozruszanie forum EmptyNie 24 Sie 2014, 09:24

Sam nie jestem w tym specjalistą, ale mam jeden pomysł, który mógłby nam pomóc.

Co Administracja na pozwolenie tej garstce aktywnych graczy na założenie drugiego konta? Wiem, że to niezgodne z regulaminem ale uważam, że posty w przygodach zaczęłyby się pojawiać częściej i zrobiłby się większy ruch.

Osobiście nie należę do osób chętnych na drugie konto ale skoro ktoś miałby dużo weny i chęci to dlaczego miałyby się marnować?
Powrót do góry Go down
Shadic

Shadic


Liczba postów : 755
Join date : 03/12/2013
Age : 30
Skąd : Osuchów

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Eevee

Rozruszanie forum Empty
PisanieTemat: Re: Rozruszanie forum   Rozruszanie forum EmptyNie 24 Sie 2014, 11:14

Mi ten pomysł odpowiada. W zasadzie można by wprowadzić zmianę w regulaminie dotyczącą multikont, tak jak to jest zrobione na PBF fantastycznym Granica. Tam jeden gracz może zakładać następne konto po okresie bodajże miesiąca i może mieć maksymalnie 5 kont (lub więcej gdy gracz przysłuży się forum).
Powrót do góry Go down
Pinokio

Pinokio


Liczba postów : 56
Join date : 23/08/2014

Rozruszanie forum Empty
PisanieTemat: Re: Rozruszanie forum   Rozruszanie forum EmptyNie 24 Sie 2014, 11:37

Znaczy akurat 5 to dla mnie trochę przesada, bo mało kto jest w stanie ogarnąć 5 kont i grać nimi aktywnie a o to właśnie chodzi. ALe jeśli ktoś uważa, że da radę, to czemu nie?

Ja bym wprowadził od iluś postów. Dajmy na to od 50 postów drugie konto, od 150 trzecie czy jak to sobie ustawi Administracja.

Dla nowej "ustawy" można wprowadzić obowiązek poszerzenia miejsc u wszystkich MG.
Dodatkowo większa ilość graczy bardziej przyciąga nowych. Ale znam też fora, na których jest dosłownie pięciu aktywnych userów a jest aktywne jak takie zwykłe, gdzie jest piętnaście userów. Wszystko zależy od zaangażowania graczy.
Powrót do góry Go down
Pinokio

Pinokio


Liczba postów : 56
Join date : 23/08/2014

Rozruszanie forum Empty
PisanieTemat: Re: Rozruszanie forum   Rozruszanie forum EmptyNie 24 Sie 2014, 11:51

*post pod postem pierwszy i ostatni raz*

Mam jeszcze pomysł na event, który jakiś czas temu moja przyjaciółka wrzucała na któreś forum o pokemonach, ale nie został wykorzystany. Mianowicie, że każdy gracz dostawałby opis czterech losowych jajek pokemonów (dajmy na to, że bez legend, ale ze smokami? Żeby były większe emocje?) Opisy bez obrazków. I mógłby wybrać jedno z tych jajek.

Event za pierwszym razem byłby darmowy a za każdym kolejnym może być płatny. Mogę się nim zająć osobiście, jeśli nikt inny nie ma czasu.
Powrót do góry Go down
Shadic

Shadic


Liczba postów : 755
Join date : 03/12/2013
Age : 30
Skąd : Osuchów

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Eevee

Rozruszanie forum Empty
PisanieTemat: Re: Rozruszanie forum   Rozruszanie forum EmptyNie 24 Sie 2014, 11:51

Jeśli by to miało być na zasadzie progów postów to IMO te 150 postów na drugie konto to minimum. Na każde następne można podnosić ten próg x2 czyli na trzecie konto 300, przy czym trzecie konto było by tym dozwolonym maksimum.
Powrót do góry Go down
Pinokio

Pinokio


Liczba postów : 56
Join date : 23/08/2014

Rozruszanie forum Empty
PisanieTemat: Re: Rozruszanie forum   Rozruszanie forum EmptyNie 24 Sie 2014, 11:59

No i zgadzam się. Z tym że tak, jak mówiłem teraz można by znieść ten próg i pozwolić każdemu chętnemu założyć konto w celu rozruszania forum w w miarę szybkim tempie.
Powrót do góry Go down
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Rozruszanie forum Empty
PisanieTemat: Re: Rozruszanie forum   Rozruszanie forum EmptyNie 24 Sie 2014, 14:46

Ok. Zgadzam się na jedno double konto dla każdego. Z tym, że przed zrobieniem i po zrobieniu takiego konta trzeba zawiadomić administrację, konta nie mogą działać na swoją korzyść i nie mogą być dla siebie mg/sędzią i graczem.
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
Pinokio

Pinokio


Liczba postów : 56
Join date : 23/08/2014

Rozruszanie forum Empty
PisanieTemat: Re: Rozruszanie forum   Rozruszanie forum EmptyNie 24 Sie 2014, 14:48

Proponuję jeszcze stworzyć pole w profilu "Multikonto", żeby było jasne, kto kim jest.

A co z eventem moim, Wodniczku?
Powrót do góry Go down
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Rozruszanie forum Empty
PisanieTemat: Re: Rozruszanie forum   Rozruszanie forum EmptyNie 24 Sie 2014, 14:57

Event spoko. Możemy go wprowadzić w życie. Z tym, ze kasa za jajo powinna być spora.
Zaproś przyjaciółkę do nas. Razz
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
Pinokio

Pinokio


Liczba postów : 56
Join date : 23/08/2014

Rozruszanie forum Empty
PisanieTemat: Re: Rozruszanie forum   Rozruszanie forum EmptyNie 24 Sie 2014, 16:37

ALe wciąż wnoszę żeby ten dziewiczy event był darmowy, żeby wszyscy mogli skorzystać.

I niestety to odpada. Skończyła z pbfami, tym bardziej że od nowego roku będzie w maturalnej klasie.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Rozruszanie forum Empty
PisanieTemat: Re: Rozruszanie forum   Rozruszanie forum Empty

Powrót do góry Go down
 
Rozruszanie forum
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Omastar Forum - forum o kartach Pokemon
» Regulamin forum
» Oprawa forum
» Sonda- widoczność forum dla niezarejestrowanych
» Urodziny, Losowania, Bank Forum

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeNova :: Sprawy Forum :: Propozycje-
Skocz do: