PokeNova
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Mały update do gier wieloosobowych.

Go down 
AutorWiadomość
Kolonista

Kolonista


Liczba postów : 256
Join date : 24/12/2013
Skąd : Polonia

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Shinx

Mały update do gier wieloosobowych. Empty
PisanieTemat: Mały update do gier wieloosobowych.   Mały update do gier wieloosobowych. EmptyCzw 08 Maj 2014, 00:00

Myślałem ostatnio nad wprowadzeniem jednowątkowych przygód z udziałem kilku osób. Polegałyby one jak zwykłe na opisywaniu swojej przygody z wybranym moderatorem, który zostawałby przydzielony do tego działu/poddziału. Byłyby to przygody skupiające się tylko i wyłącznie na jednym celu, przykładowo wyprawa po unikalnego pokemona, balle, kamienie ewolucji. Takowe przygody zważając na ich długość i odpowiednią osobę, które by je prowadziła wymagałaby długich i spójnych odpisów, walki stałby się trudniejsze, a sam zarys fabularny bardziej szczegółowy i wciągający, niepolegający tylko na możliwości przejścia z punktu A-B. Idąc tym tropem liczba minimalnych linijek stałaby się wyższa, zarówno u prowadzącego moderatora, jak i u gracza, a przygoda działałaby jak znacznie ulepszone safari, nieograniczone lokalizacjami.


Jak wam się to podoba, jest to pomysł mający na celu wprowadzenie trudniejszych gier, tym samym większego wysiłku gracza i logicznego myślenia. Oczywiście czekam na sugestie, gdyż pomysł nie jest do końca dopracowany i czegoś mi w nim brakuje.

Dziękuje za uwagę. Smile
Powrót do góry Go down
 
Mały update do gier wieloosobowych.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Regulamin gier wieloosbowych i Zapisy

Pozwolenia na tym forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeNova :: Sprawy Forum :: Propozycje-
Skocz do: