PokeNova
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Od Mg dla gracza, czyli kilka słów o moim dziale.

Go down 
AutorWiadomość
Kolonista

Kolonista


Liczba postów : 256
Join date : 24/12/2013
Skąd : Polonia

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Shinx

Od Mg dla gracza, czyli kilka słów o moim dziale. Empty
PisanieTemat: Od Mg dla gracza, czyli kilka słów o moim dziale.   Od Mg dla gracza, czyli kilka słów o moim dziale. EmptyWto 21 Sty 2014, 22:09

Kilka słów wstępu:
Jestem chyba najmniej wymagającym Mg, ale wiec, że pierwszego lepszego użytkownika nie przyjmuję. Jeżeli dostałeś/dostałeś się do mnie, przygoda powinna pojawić się dość szybko, a Ty w tym czasie uzupełniasz Kartę Postaci. Odpisy są i będą często, chyba że coś mi wypadnie, ale wiec że Cię o tym powiadomię. A teraz czas na zasady/obowiązki itp.

1. Staraj się pisać tak, jak nakazuję tobie język polski, czyli unikaj błędów ortograficznych oraz interpunkcyjnych, chociaż czasami przymknę oko na to i owo.
2. Przeczytaj regulamin forum, by uniknąć nieporozumień!
3. Wiem że gracz ma sporo czasu na odpis, ale jak zauważę że odpisy mają po 2 zdania i posty w przygodach pojawiają się raz na ruski rok, to nie będę tym zadowolony, w najgorszym wypadku mogę zrezygnować z prowadzenia Twojej przygody. (tylko gdy sprawa jest naprawdę ważna)
4. Nie prowadzę przygód w regionie Kolos, kompletnie nie jestem w nim rozeznany i przygoda nie miała by sensu.
5. Mg to nie ideał i zdarzają mu się błędy.
6.Wszelkie problemy zgłaszać proszę na PW, a sprawa zostanie znacznie szybciej rozwiązana.
7. Nie popędzaj mnie, bym odpisał w twojej przygodzie, odpisywać będę często, więc powinno to Wam wystarczyć.

8. Maksymalna liczba koordynatorów u mnie to 2, bez epickiej historii, pomysłowego celu, nie ma szans na przyjęcie. [NOWY]
Jeżeli przeczytałeś/aś i masz chęć zapisania się do mnie, śmiało, pomoże Ci w tym tajemnicze słowo, czyli po prostu "Przeczytałem/am", zwiększy ono twoje szanse dostania się do mnie. Smile
Powrót do góry Go down
 
Od Mg dla gracza, czyli kilka słów o moim dziale.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Kilka informacji o Niezgodnym
» Wiadomości łod gracza do mnie
» Informacje od Gracza do MG (i odwrotnie)
» Akcja - przygarnij gracza!
» Spirit, czyli przepis na sukces, gra Lizzy

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeNova :: Offtopic :: Śmietnik-
Skocz do: