IndeksFAQSzukajGrupyRejestracjaZaloguj

Share | 

Wodnik

Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Joker

Liczba postów : 2570

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

PisanieTemat: Re: Wodnik   Czw 09 Sie 2018, 22:15

Czemu miałeś marne szanse na wygraną? Ona pochodziła z bogatej, szanowanej rodziny, rozpieszczano jej i nie potrafiła sobie nawet kanapki zrobić, bo to taka suka, że nic nie umie bez pomocy służki. Niemniej, spojrzała na ciebie jak na wariata i się roześmiała, łapiąc cię za rękę i prowadząc na wielką arenę z zbiornikiem wodnym na środku. Było też dużo miejsca dla normalnych stworków.
- Jestem bogata, więc ja zaczynam! Finneon, użyj wodnej broni! - stworek wpadł do bajora i wycelował wodną bronią w twoje kroczę.

Liczba postów : 3173

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

PisanieTemat: Re: Wodnik   Pią 10 Sie 2018, 21:33

- Clamperl na początek obroń się Żelazną obroną! Potem użyj Wiru i gdy pchniesz go w stronę przeciwnika dodaj Wodną broń by było w nim więcej wody! Potem wskocz na Wiru i serfując po nim w swojej muszelce zbliż się do przeciwnika i Zaciśnięcie na jego ogonie! Przytrzaśnij mu mocno! - rzuciłem komendami z nadzieją, że mój stworek załapie o co mi chodzi.

Karta Postaci

PisanieTemat: Re: Wodnik   Wto 14 Sie 2018, 15:00

Okazało się, że stworek Rose wcale nie jest taki zły, gdyby miał odpowiedniego trenera to może nawet wyrósłby na świetne pokemony. No ale niestety, Rose się do tego nie nadawała, więc musiał radzić sobie prawie sam. Twoje ataki się powiodły, wywarły nawet na otaczających was ludziach niezłe wrażenie, ale Finneon wykonał zgrabny piruet w powietrzu i rzucił wirem wodnym w twojego stworka. Rose właśnie nakazywała mu użyć Wodnego Strumienia.

Clamperl
91%

Finneon.
81%

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

PisanieTemat: Re: Wodnik   Wto 14 Sie 2018, 20:25

- Clamperl na początek obroń się Żelazną obroną! Potem użyj Wiru i gdy pchniesz go w stronę przeciwnika dodaj Wodną broń by było w nim więcej wody! Potem wskocz na Wiru i serfując po nim w swojej muszelce zbliż się do przeciwnika i Zaciśnięcie na jego ogonie! Przytrzaśnij mu mocno! - rzuciłem komendami z nadzieją, że wszystko pójdzie po naszej myśli.

Karta Postaci

PisanieTemat: Re: Wodnik   Czw 30 Sie 2018, 13:56

Żelazna obrona podziałała... dobrze. Rose myślała, że będzie to jakiś potężny atak, więc kazała schować się swojemu stworkowi przed wszystkim, czego użyje twój brzydki Clamperel. Dzięki temu ten szmaciarz uniknął wiru, ale wodnej broni już nie. Na szczęście ogon został już przycięty i stworek chyba tracił już nadzieję na przeżycie całej walki.
- Użyj Aurora Beam! - stworek szykował się do zamordowania Twojego Clamperla, bo chwilę wcześniej się wyswobodził.

C - 91%
F - 41%

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

PisanieTemat: Re: Wodnik   Pią 31 Sie 2018, 20:43

- Clamperl na początek obroń się Żelazną obroną! Potem użyj Wiru i gdy pchniesz go w stronę przeciwnika dodaj Wodną broń by było w nim więcej wody! Potem wskocz na Wiru i serfując po nim w swojej muszelce zbliż się do przeciwnika i Zaciśnięcie na jego ogonie! Przytrzaśnij mu mocno! - rzuciłem komendami z nadzieją, że wszystko pójdzie po naszej myśli.

PisanieTemat: Re: Wodnik   

Powrót do góry Go down

Wodnik
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2