PokeNova
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Park Jurajski

Go down 
5 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 13 ... 20  Next
AutorWiadomość
LubiePlacki

LubiePlacki


Liczba postów : 1051
Join date : 21/05/2015

Park Jurajski - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Park Jurajski   Park Jurajski - Page 6 EmptySro 02 Lis 2016, 16:07

Zeromysz:
//Czekam na Vaphla//
Jokur;
Więc odszedłeś. Zauważyłeś że wśród Amuar były też Ramparadosy i Bastiodony. Idąc dalej dochodzisz do granicy łąki. Dalej jest kawałek lasu i Góry Aerodactyli.
Powrót do góry Go down
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

Park Jurajski - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Park Jurajski   Park Jurajski - Page 6 EmptySro 02 Lis 2016, 16:28

Chwilę potem zarządziłem przerwę. Bolały mnie nogi, deszcz przesłaniał widok, a odgłosy burzy przyprawiały mnie o dreszcze. Wyobraziłem sobie, co musi przeżywać Pia i zrobiło mi się jeszcze gorzej. Zostawili ją na pastwę pokemonów. Cóż, wrócimy po nią!
Uznałem, że jeśli złapię jakiegoś ciekawego pokemona będę miał szansę na szybsze przemieszczanie się. Mógłbym wykorzystać jakąś Amaurę!
Podszedłem do jednej z nich – szukałem najspokojniejszej/go. Takiego pokemona łatwo znaleźć. Dlatego chwilę potem wycelowałem Ballem w kierunku poka.
Powrót do góry Go down
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Park Jurajski - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Park Jurajski   Park Jurajski - Page 6 EmptySro 02 Lis 2016, 17:21

- chwytam ball u gdy tylko stworek się zlapie wypuszczam go. Nastepnie plotę z trawy uprząż dla mojego rumaka. Potem czekam az moi towarzysze zlapia swoje srodki transportu i jedziemy ratowac Snorunt.
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
LubiePlacki

LubiePlacki


Liczba postów : 1051
Join date : 21/05/2015

Park Jurajski - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Park Jurajski   Park Jurajski - Page 6 EmptySro 02 Lis 2016, 21:23

Jokur;
Amuara złapana
Vaphel i Zeromysz:
Zeromous złapał Tyrunta. Widać że Joker też już ma Amuarę.
Powrót do góry Go down
Zeromus

Zeromus


Liczba postów : 606
Join date : 14/09/2016
Age : 28
Skąd : Ostrowiec Świętokrzyski

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Park Jurajski - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Park Jurajski   Park Jurajski - Page 6 EmptySro 02 Lis 2016, 21:33

Jej ^^ Skoro go złapałem, to go dosiadam starając się trzymać jak najmocniej i myśląc "ciekawe, jak wyglądają jego genitalia (XDDD)" Jednak na razie nie będzie tego sprawdzał, bo nie jest tu zbyt bezpiecznie.. Może jak uciekną to zobaczy, ale oprócz tego to czeka na ruch Vaphela.
Powrót do góry Go down
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

Park Jurajski - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Park Jurajski   Park Jurajski - Page 6 EmptySro 02 Lis 2016, 22:03

Okej. Koniec tego dobrego… Amaura była idealnym dla mnie pokemonem. Powinienem ją zeskanować, jednak nie było na to czasu. Widząc, że Kira Turner ucieka na swoim nowo zdobytym pokemonie wzruszyłem ramionami. Skoro chciał zostawić bezbronną Pię to proszę bardzo! Ona musiała wrócić z nami do domu.
Zawróciłem nie zwracając uwagi na Fernanda. Trochę mi go szkoda: skakał po drzewach, by niczego nie zdobyć. No cóż… Kierowałem się w stronę, z której przyszedł Kira. Musiał przecinać liany – możliwe, że utorował drogę do dziewczyny.
Powrót do góry Go down
LubiePlacki

LubiePlacki


Liczba postów : 1051
Join date : 21/05/2015

Park Jurajski - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Park Jurajski   Park Jurajski - Page 6 EmptySro 02 Lis 2016, 22:10

Czyli wszyscy jedzieice na swoich rumakach po Snorunt. Gdy dojechalisice na miejsce, Snorunt nie było. Ale wiadomo że nie została zjedzona bo nowych śladów Pokemonów tu nie ma. Za tow y możecie zostać zaraz pożarci. Ziemia lekko się trzęsie od ciężaru i słyszycie potężny ryk.
Powrót do góry Go down
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

Park Jurajski - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Park Jurajski   Park Jurajski - Page 6 EmptySro 02 Lis 2016, 22:17

- Gdzie widzieliście ją po raz ostatni?! – zapytałem pomijając fakt, że Żeromus miał jechać gdzieś dalej. – Spała? Chodziła? Co robiliście?! – było to zastanawiające. Nie chciał mieć na sumieniu Pii… - Mogliście zawlec ją na siłę. Wtedy nic by nam się nie stało! Chodźcie, może szła inną drogą. Ja przechodziłem przez rzekę - i ruszyłem.


Nie ma co tu pisać, więc wystarczy tyle.
Powrót do góry Go down
Zeromus

Zeromus


Liczba postów : 606
Join date : 14/09/2016
Age : 28
Skąd : Ostrowiec Świętokrzyski

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Park Jurajski - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Park Jurajski   Park Jurajski - Page 6 EmptySro 02 Lis 2016, 22:21

O shiet.. Spierdzielamy stąd jak najdalej się da.. Chociaż skoro jestem przy Tyrunt szanse na zjedzenie zostały zmniejszone o około.. 10% bo przecież mama nie zjadłaby zwojego dziecka.. Chociaż u chomików to się zdarza, ale to są gady nie gryzonie, ale i tak spierdalam jak najdalej od tego miejsca popędzając przy okazji Jokera, bo on się wlecze.
Powrót do góry Go down
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Park Jurajski - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Park Jurajski   Park Jurajski - Page 6 EmptyCzw 03 Lis 2016, 09:08

- Gdy ostatnip ja widziałem leżała w kale i moczu. Myslalem ze nie zyje ale mogła to byc równie dobrze jej strategia na przezycie...- mówię szykujac sie na atak z dziczy.
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
Sponsored content





Park Jurajski - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Park Jurajski   Park Jurajski - Page 6 Empty

Powrót do góry Go down
 
Park Jurajski
Powrót do góry 
Strona 6 z 20Idź do strony : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 13 ... 20  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeNova :: NPC :: Arena :: Eventy-
Skocz do: