PokeNova
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Droga przez nieznany region

Go down 
4 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 29 ... 51  Next
AutorWiadomość
LubiePlacki

LubiePlacki


Liczba postów : 1051
Join date : 21/05/2015

Droga przez nieznany region - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Droga przez nieznany region   Droga przez nieznany region - Page 7 EmptyPon 24 Paź 2016, 18:56

-Zależy. Jeśli ich przywódca wróci. Być może wygrają. Jeśli nie. Prawdopodobnie nie. "Team Rocket never fall" jak mówili.
Widzisz że człowiek zaczął obracać w ręku luxury balla. Im bardizej próbujesz sobie przypomnieč kogo on ci przypomina tym badziej nie możesz sobie przypomnieć kim on jest
Powrót do góry Go down
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

Droga przez nieznany region - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Droga przez nieznany region   Droga przez nieznany region - Page 7 EmptyPon 24 Paź 2016, 19:16

- Koniec tego dobrego! - wrzasnąłem łapiąc go za kapelusz. Spróbowałem ściągnąć go tak szybko jak to możliwe. Miałem nadzieję, że ludzie przebywający w samolocie go rozpoznają. Intrygował mnie; nie obchodziło mnie to, że może być najzwyklejszym w świecie człowiekiem czekającym na Goldenrod City.
Powrót do góry Go down
LubiePlacki

LubiePlacki


Liczba postów : 1051
Join date : 21/05/2015

Droga przez nieznany region - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Droga przez nieznany region   Droga przez nieznany region - Page 7 EmptyPon 24 Paź 2016, 19:22

Ludzie patrzą na ciebie jak na wariata. Obsługa zastała cię odwróconego z kapeluszem w ręku. Jedno złe słowo i z VIP możesz trafić do drugiej klasy. Człowiek odebrał ci kapelusz.
-Można wiedzieć co pan wyrabia? Raz pan wrzeszczy o zamachu, raz robi żarty z obsługi a teraz rozprasza pan innych pasażerów.
Powrót do góry Go down
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

Droga przez nieznany region - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Droga przez nieznany region   Droga przez nieznany region - Page 7 EmptyPon 24 Paź 2016, 20:05

- Przepraszam – rzuciłem oschle. Nie miałem zamiaru spaść do klasy drugiej. Nie dość, że zapłaciłem… Sycamore zapłacił… to jeszcze ludzie uważają, że jestem wariatem. Nie moja wina, że próbuję uratować świat przed dewastacją! – Swoją drogą, myśli pan, że ich szef wróci? – zapytałem jak gdyby nigdy nic.
Kiedy ludzie spojrzeli na mnie ponownie.
- Czego chcecie? Mam się zamknąć i nie oddychać?! – zacząłem żreć orzeszki.
Powrót do góry Go down
LubiePlacki

LubiePlacki


Liczba postów : 1051
Join date : 21/05/2015

Droga przez nieznany region - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Droga przez nieznany region   Droga przez nieznany region - Page 7 EmptyPon 24 Paź 2016, 20:13

-Tego nikt nie wie. Są nieprzywidalni. Kto by pomyślał że organizacja złodziei przerodzi się w potężną organicję która wywołała Wojnę W Kanto. Oficjalna wersja twierdzi że to niedogadamie rządu Kanto i Unovy. Ale kazdy wie że to Rocket podżegał Kanto a Plasma Unovę co wywołało wojnę. Potem, cisza. Nic nie było o Rocket. Następnie buch! Jeden atak za drugim, kradzież skamielin, atak na Pokemon Tower, atak na Silph.Co. A potem cisza. Ich szef gdzieś zniknął, władze się rozpadły. A teraz znowu powstali. Nikt nie wie gdzie zaraz zaatakują.
Powrót do góry Go down
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

Droga przez nieznany region - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Droga przez nieznany region   Droga przez nieznany region - Page 7 EmptyPon 24 Paź 2016, 21:22

- Skąd pan tyle o tym wie, co? – uważnie obserwowałem jego minę starając się wszystko wyczytać. Był podejrzany… Ten typ najpierw się na mnie darł, a potem rozmawiał jak z normalnym człowiekiem. Czas go zdemaskować. Może to ten znany komik Kuba Pokemonowski? – Myślę, że oglądałaś pan dużo wiadomości – zadałem to pytanie celowo, by zobaczyć, czy mu ulży.
Powrót do góry Go down
LubiePlacki

LubiePlacki


Liczba postów : 1051
Join date : 21/05/2015

Droga przez nieznany region - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Droga przez nieznany region   Droga przez nieznany region - Page 7 EmptyWto 25 Paź 2016, 08:06

-Sam uczestniczyłem w tej wojnie. Stąd. Ciężko było nie zauważyć wtedy że wojsko Kanto było wspierane przez Rocket.
Powrót do góry Go down
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

Droga przez nieznany region - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Droga przez nieznany region   Droga przez nieznany region - Page 7 EmptySro 26 Paź 2016, 18:29

- Czy pan jest Rocketem?! - spytałem.
Powrót do góry Go down
LubiePlacki

LubiePlacki


Liczba postów : 1051
Join date : 21/05/2015

Droga przez nieznany region - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Droga przez nieznany region   Droga przez nieznany region - Page 7 EmptyCzw 27 Paź 2016, 14:59

-Nie. Od trzech lat. Od trzech lat nie jestem. Odszedłem.
Powrót do góry Go down
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

Droga przez nieznany region - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Droga przez nieznany region   Droga przez nieznany region - Page 7 EmptyCzw 27 Paź 2016, 15:50

- Czy był pan tam ważną osobistością?
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Droga przez nieznany region - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Droga przez nieznany region   Droga przez nieznany region - Page 7 Empty

Powrót do góry Go down
 
Droga przez nieznany region
Powrót do góry 
Strona 7 z 51Idź do strony : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 29 ... 51  Next
 Similar topics
-
» Wychowani przez Sylveona - Joker i Makrosek
» Makrosek polowanie w ogrodzie odnalezionym przez Jokera Wielkiego!

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeNova :: Gry :: MG Vaphel-
Skocz do: