IndeksFAQSzukajGrupyRejestracjaZaloguj

Share | 

Gra Kiry Turnera

Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38
AutorWiadomość
Zeromus

Liczba postów : 606

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

PisanieTemat: Re: Gra Kiry Turnera   Pon 08 Maj 2017, 00:23

Nie wiem dokładnie, jak sobie to przypominam, skoro Rocketsi działali zawsze w ukryciu, chociaż na pewno oni coś chcieli, ponieważ Deoxys występuje w kosmosie, to jest jakiś trop, jednak nie mogę tego otwarcie powiedzieć. Przecież to nie jest sprawdzona informacja. Jednak moje domysły mogę już im przekazać.
- No tak.. Prawdopodobnie istnieje pewna organizacja, która ma takiego paliwa na zbyciu, jednak oni są dosyć daleko.. I tam lepiej byłoby się udać tylko ludziom, ponieważ pewnie uznaliby wszystkich innych za "nowe gatunki pokemonów". Do tego dochodzi to, że jak już mówiłem powinniście dostosować się do tutejszych zasad.. Czyli żadnej walki na blastery czy miecze świetlne. W sumie to Char i Typh (Czy jak tam nazwałeś tamto rodzeństwo) pewnie wyjaśnili wam, jak to tutaj jest.

Liczba postów : 1051

PisanieTemat: Re: Gra Kiry Turnera   Nie 14 Maj 2017, 08:35

-Na wszelki wypadek lepiej jednak wziąć broń. Ghost ma jeszcze trochę paliwa, nie trzeba będzie iść na piechotę. W trakcie lotu Ghost zrobił automatycznie holo mapę planety. Wystarczy że wskazesz na niej miejsce i będziemy mogli tam lecieć.
Być może kojarzysz tę informację stąd że w telewizji mówili o tym że Team Rocket składuje w nieznanym miejscu sproe ilości paliwa, o plotkach o tym. Teraz pozostaje tam polecieć, od próbować nie zginąć od ochrony Rakietowców. Ewentualnie będzie można użyć kontroli umysłu abyw as nie zabili i aby można było wejść. Wtedy może się nawet udać.

Dream Team:

Ulubione legendy:

]
Powrót do góry Go down
Zeromus

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

PisanieTemat: Re: Gra Kiry Turnera   Nie 14 Maj 2017, 18:34

Jak sam admin wspomniał.. Mówili o ukrytym miejscu, więc taki randomowy dzieciak, jak ja nie może wiedzieć, gdzie to jest, czyli muszę coś innego wymyślić. Jednak najpierw im to przekażę.
- Mamy pewność, że pewna grupa posiada takie paliwo, jednak nikt nie wie, gdzie dokładnie ten skład się mieści. Pewnie tylko wyżej postawieni mają dostęp do tej informacji, więc może być trudno.
Cały czas myślę też, co powinienem zrobić ze swoimi pokemonami (bo nadal nie mam wprowadzonego eevee z adopcji chanukowej). Przecież one wolałyby pewnie toczyć walki trenerskie, a nie brać udział w takiej dziwnej przygodzie.

PisanieTemat: Re: Gra Kiry Turnera   Czw 15 Cze 2017, 17:26

-Cóż, skoro tylko wyżej postawieni mogą widzieć gdzie jest ta baza, może warto by do nich dotrzeć? Najlepiej zacząć od jakiegoś przypadkowego kolesia z tej organizacji, potem docierać coraz wyżej, aż do ich bazy. Zakładając że będą mówić.
-Jeśli nie będą chcieli mówić, będzie można ich zaprowadzić tutaj.
Czyli możesz wyruszyć z kilkoma ludźmi, pokazać im na jakich zasadach działają Pokemony, znaleźć kilku ludzie z Rakietowców i przy tym trenować swoje Pokemony, i fabuła idzie do przodu i level pokemonów. Pozostaje tylko dostać się do Kanto. Gdzie działa Team Rocket.
-Jak byś potrzebował pomocy w odnalezieniu tej organizacji, mogą z tobą iść Ezra i Sabine.

Dream Team:

Ulubione legendy:

]
Powrót do góry Go down
Zeromus

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

PisanieTemat: Re: Gra Kiry Turnera   Nie 18 Cze 2017, 18:06

- Jest tylko jeden problem z nimi. W obecnych ubraniach bardzo by się wyróżniali. Do tego tutaj nikt nie używa blasterów. Może co niektórzy używają normalnej broni, jednak większość korzysta z pokemonów. - Mówiłem to normalnie, jakby nic mi nie groziło, a przecież cały czas coś może się stać.
- Więc jeżeli ktoś by próbował tak walczyć, na pewno to bardzo zwróciłoby uwagę innych. - Miałem ochotę już po prostu wrócić do zwyczajnego życia jako trener pokemonów. Tam przynajmniej (prawie) nic mi nie groziło.

PisanieTemat: Re: Gra Kiry Turnera   Nie 18 Cze 2017, 20:28

-Moją zbroję można wytłumaczyć jako ochronę przed ogniem. Blasterów będę mogła używać tylko w ostateczności.
-Ja tylko będę musiał zmienić ubranie.
Cóż, będziesz mógł znów trenerować, szukać Pokemonów, walczyć, i przy okazji szukać Rakietowców.
-Tylko co do tych Pokemonów, jak je łapiecie? I nie wmawiaj nam że tymi piłkami, są dużo za małe na te zwierzęta, tutaj są legalne walki zwierząt? W ponad połowie galaktyki to nielegalne, tutaj widzę że już młodzi się w tym szkolą... To kiedy ruszamy?
Czyli będziesz mósiał ich uczyć od podstaw, łapania, trenowania i czym są Pokemony, oraz jak się łapie. Apwoiasa się ciekawie

Dream Team:

Ulubione legendy:

]
Powrót do góry Go down
Zeromus

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

PisanieTemat: Re: Gra Kiry Turnera   Sob 24 Cze 2017, 23:34

Najłatwiej byłoby podesłać ich do któregoś z profesorów, bo przecież tam początkujący trenerzy otrzymują pierwszego pokemona i porady, jak się je łapie, ale no cóż.. Może być ciekawie, jednak powinienem od czegoś zacząć. - No tak, pomijając wstęp, czym one są, bo to przecież dobrze widać na pierwszy rzut oka... I nie, nikt nie będzie robić im sekcji, żeby dowiedzieć się, skąd mają te zdolności. No tak, tutaj jest to legalne, jednak nie są to walki do śmierci czy aż tak brutalne, bardziej są to przyjacielskie pojedynki. Łapiemy je właśnie w te kule.. Jak one działają to nikt normalny nie zrozumie. - I tak tłumaczyłem im dalej podstawy, bo przecież w teorię o GYMach nie muszę ich wprowadzać.

PisanieTemat: Re: Gra Kiry Turnera   Sob 08 Lip 2017, 11:57

-Czyli dla was walki są po prostu zabawą?
Cóż, może lepiej było by im pokazać przykładową walkę. Na przykład na tym co żyje tutaj w krzakach. Widzisz w nich kilka Pokemonów. Widzisz glutowatego Slugmę, czujesz już w odległości 50 metrów od niego gorąco, Slugma spokojnie idąc swoim ślimaczym tępem patrzy tępo przed siebuę. Widzisz też chyba Smeargle. Siedzi w trawie i patrzy na was, tak, raczej to Smeargle. Ogon ma koloru fioletowego, musiał uciec z Jaskini Artysty. Jego białe futerko ładnie się komponuje z zieloną trawy i jego pięknym fioletowym ogonem. Widzisz też, HOLY SHIT CZY TO EEVEE! Po prostu w trawie, zwykłej trawie przy wulkanie siedzi Eevee i wali konia myje futerko!

Dream Team:

Ulubione legendy:

]
Powrót do góry Go down
Zeromus

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

PisanieTemat: Re: Gra Kiry Turnera   Pon 10 Lip 2017, 17:33

- Można tak powiedzieć. Jednak nie wszyscy tylko walczą. Większość po prostu chce się z nimi zaprzyjaźnić... Jednak pomijając te fakty lepiej coś pokażę. - Najbardziej zainteresował mnie Eevee, jednak najlepiej byłoby wziąć wszystkie na raz z zaskoczenia, ale nie mam za bardzo wytrenowanych pokemonów, więc idę w kierunku liska i rzucając pokeballem, w którym siedzi Electrike wołam - Electrike, wybieram cię ! - Od razu obmyślam, jakiej taktyki użyć.. W końcu Eevee to nie tylko słodki pokemon, ma swój ukryty pazur, który potrafi wykorzystać.

PisanieTemat: Re: Gra Kiry Turnera   

Powrót do góry Go down

Gra Kiry Turnera
Powrót do góry 
Strona 38 z 38Idź do strony : Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38