PokeNova
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Gra Grzegoża Brzęczyszczykiewicza

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Freaky74

Freaky74


Liczba postów : 115
Join date : 27/05/2015
Age : 26
Skąd : Pastoria

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Gastly

Gra Grzegoża Brzęczyszczykiewicza  Empty
PisanieTemat: Gra Grzegoża Brzęczyszczykiewicza    Gra Grzegoża Brzęczyszczykiewicza  EmptyPon 06 Lip 2015, 13:45

Stałeś po środku swojego rodzinnego miasta Muville, a twój Eevee obok ciebie czekając jaką decyzję podejmiesz. W swoim mieście miałeś już salę pokemon i mogłeś zawalczyć o elektryczna odznakę, ale czy jesteś na to gotowy czy może wolisz występować w pokazach. Oczywiście możesz wyruszyć do innego miasta a do tej sali wrócić potem? Tak czy owak jeśli chodzi o podróż to do wyboru miałeś ścieżki numer 110, 111, 117 i 118. Więc jak? jaka jest twoja decyzja?
_________________________________________________

Karta Postaci, Konto Bankowe, Box
Powrót do góry Go down
Chomikeł

Chomikeł


Liczba postów : 22
Join date : 02/07/2015

Gra Grzegoża Brzęczyszczykiewicza  Empty
PisanieTemat: Re: Gra Grzegoża Brzęczyszczykiewicza    Gra Grzegoża Brzęczyszczykiewicza  EmptyPon 06 Lip 2015, 14:24

-Najpierw Eevee zwiększymy twoją siłę, zawsze chciałeś być Flareonem i dziś twoje marzenie i moje się spełni!
Powoli wyjmuje z plecaka Fire Stone i kładę przed Eevim. Wyjmuję z plecaka również tłumacz, włączam go, ustawiam na tłumaczenie Eevee i nakierowuje na niego.
-Ciekawe gdzie jest Jim i Dave, umówiliśmy się na 12 na środku placu i ich jeszcze nie ma, no nic. Poczekam z Flareonem, za parę dni zobaczę się z moim tatą!
Powrót do góry Go down
Freaky74

Freaky74


Liczba postów : 115
Join date : 27/05/2015
Age : 26
Skąd : Pastoria

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Gastly

Gra Grzegoża Brzęczyszczykiewicza  Empty
PisanieTemat: Re: Gra Grzegoża Brzęczyszczykiewicza    Gra Grzegoża Brzęczyszczykiewicza  EmptySob 11 Lip 2015, 13:58

Położyłeś kamień przed lisem której patrzył w ciszy na niego przez jakiś czas. Po paru minutach postanowił do niego podejść i go dotknąć. Kiedy go dotknął szybko zaczął płonąć i zobaczyłeś małą eksplozję z której wyszedł ognisty Flareon. Twój pokemon dalej nic nie mówił. Najwidoczniej nie mógł uwierzyć że ewoluował i jego marzenie się spełniło. Kiedy otrząsną się z szoku zobaczył cię i szybko wskoczył na twoje ręce. Poczułeś że twój lisek stał się cie-0plejszy ale nie czułeś takiego gorąca aby cię to parzyło. Po całym tym zdarzeniu usłyszałeś jak ktoś cię woła z daleka. Odwróciłeś się i zobaczyłeś jak w twoją stronę biegnie Jim a za nim Dave.
_________________________________________________________________

Karta Postaci, Konto Bankowe, Box
Powrót do góry Go down
Chomikeł

Chomikeł


Liczba postów : 22
Join date : 02/07/2015

Gra Grzegoża Brzęczyszczykiewicza  Empty
PisanieTemat: Re: Gra Grzegoża Brzęczyszczykiewicza    Gra Grzegoża Brzęczyszczykiewicza  EmptyPon 13 Lip 2015, 14:48

-Jej! Ale jesteś puszysty i cieplutki! Jesteś super! O! Już jesteście? Cześć, mój Eevee właśnie ewoluował we Flareona!
Przestawiam tłumacz z Eeviego na ogolny, czyli taki tryb że tłumacz sam dobiera co to za Pokemon i tłumaczy, po tym wyjmuje Pokedex i sprawdzam czy coś się zmieniło.
-No, to kiedy ruszamy ku wulkanowi aby odnaleźć bazę Magmasów? Mam nadzieje że wasze Pokemony są gotowe do podróży, bo ja i Flarek tak. Jim, w co ty ewoluujesz swojego Eevee? Bo ja chcę w ogrodzie w niedalekiej przyszłości założyć hodowlę Eevee, ale do tego będę musiał wylewelować Flarka i skombinować samicę Eevee albo Ditto.
Trzymam cały czas Flarka na ręku i podchodzę by pogłaskać Eeviego Jima i Rattatę Dave.
Powrót do góry Go down
Freaky74

Freaky74


Liczba postów : 115
Join date : 27/05/2015
Age : 26
Skąd : Pastoria

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Gastly

Gra Grzegoża Brzęczyszczykiewicza  Empty
PisanieTemat: Re: Gra Grzegoża Brzęczyszczykiewicza    Gra Grzegoża Brzęczyszczykiewicza  EmptyPią 17 Lip 2015, 22:41

Nazwa Pokemona: Flareon M
Poziom: 5
Typ: Ogień
Łańcuch ewolucji: Eevee-(Wodny Kamień)->Vaporeon/(Ognisty Kamień)->Flareon/(Elektryczny Kamień)->Jolteon/(Max Szczęścia w dzień)->Espeon/(Max Szczęścia w noc)->Umbreon/(+1level przy omszonej skale)->Leafon/(+1level przy lodowej skale)->Glaceon/(+1level + wrózkowy atak)->Sylveon
Obecne Ataki: Pchnięce (Tackle), Wark (Growl), Atak Piaskiem (Sand Atak), Pomocna Dłoń (Helping Hand)
Reszta ataków: -
Charakter i historia: Po ewolucji Flareon nabrał lekkiej pewności siebie i stał się chętniejszy do walk. Dalej jest troszkę ciapowaty lecz stara się tego oduczyć i chce walczyć aby nabierać siły jak jego tata.
Zdolność: Ognisty Błysk (Flash Fire) - Uodparnia od ataków typu ognistego, a w skutek ich trafienia zwiększa siłę ognia. Zdolność nie działa kiedy pokemon jest zamrożony.
Trzymany przedmiot: -
Istotne lokacje: Trasa 212- miejsce narodzin i schwytania. Muville miejsce ewolucji
Ball: Pokeball


Kod:
[b]Nazwa Pokemona:[/b] Flareon [color=#FF0000]M[/color]

[b]Poziom:[/b] 5
[b]Typ:[/b] [color=#FF0000]Ogień[/color]
[b]Łańcuch ewolucji:[/b] Eevee-(Wodny Kamień)->Vaporeon/(Ognisty Kamień)->[u]Flareon[/u]/(Elektryczny Kamień)->Jolteon/(Max Szczęścia w dzień)->Espeon/(Max Szczęścia w noc)->Umbreon/(+1level przy omszonej skale)->Leafon/(+1level przy lodowej skale)->Glaceon/(+1level + wrózkowy atak)->Sylveon
[b]Obecne Ataki:[/b] Pchnięce (Tackle), Wark (Growl), Atak Piaskiem (Sand Atak), Pomocna Dłoń (Helping Hand)
[b]Reszta ataków:[/b] -
[b]Charakter i historia:[/b] Po ewolucji Flareon nabrał lekkiej pewności siebie i stał się chętniejszy do walk. Dalej jest troszkę ciapowaty lecz stara się tego oduczyć i chce walczyć aby nabierać siły jak jego tata.
[b]Zdolność:[/b] Ognisty Błysk (Flash Fire) - Uodparnia od ataków typu ognistego, a w skutek ich trafienia zwiększa siłę ognia. Zdolność nie działa kiedy pokemon jest zamrożony.
[b]Trzymany przedmiot:[/b] -
[b]Istotne lokacje[/b]: Trasa 212- miejsce narodzin i schwytania. Muville miejsce ewolucji
[b]Ball:[/b] Pokeball
---------------------------------------------------------------------------
Eevee Jim'a i Rattata Dave'a widocznie lubiły jak je tak głaskałeś. A w tym czasie Dave wyciągną z kieszeni kamień ewolucji i ni zdążyłeś mrugnąć a jego Eevee zmienił się w Vaporeon'a. W tym czasie twój tłumacz się odezwał i Vaporeon powiedział "Nareszcie Myślałem że już nigdy się nie doczekam". Dave stał zdumiony i patrzył na wasze już wyewoluowane pokemony.
- Jej nie mogę się doczekać aż mój Rattata ewoluuje w Raticate'a- Powiedział
- Skoro twój i mój Eevee ewoluowały i nie znaja jak na razie ataków swoich żywiołów to co powiesz na małą walkę? - zapytał cię Jim.
W tym czasie twój tłumacz się znowu odezwał a Flareon gryząc i ciągnąc twoją nogawkę prosił abyś się zgodził słowami "Zgódź się proszę chce w końcu stoczyć tą pierwszą walkę"
___________________________________________________________________

Karta Postaci, Konto Bankowe, Box
Powrót do góry Go down
Chomikeł

Chomikeł


Liczba postów : 22
Join date : 02/07/2015

Gra Grzegoża Brzęczyszczykiewicza  Empty
PisanieTemat: Re: Gra Grzegoża Brzęczyszczykiewicza    Gra Grzegoża Brzęczyszczykiewicza  EmptyWto 21 Lip 2015, 16:06

-No dobra, Flarek, podejdź do Vaporeona i Warknij mu prosto w ucho po czym sypnij mu piaskiem w oczy, uszy i usta po czym znów Warknij mu prosto w ucho. Potem Pchnięcie w nos i oczy, piasek w oczy, Pchnięcie w tyłek a na końcu Pchnięcie w uszy połączone z Warknięciem. Potem zaatakuj piaskiem w oczy.
To moja pierwsza walka, nie mogę tego spaprać! Muszę ja i Flarek wygrać!
Powrót do góry Go down
Freaky74

Freaky74


Liczba postów : 115
Join date : 27/05/2015
Age : 26
Skąd : Pastoria

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Gastly

Gra Grzegoża Brzęczyszczykiewicza  Empty
PisanieTemat: Re: Gra Grzegoża Brzęczyszczykiewicza    Gra Grzegoża Brzęczyszczykiewicza  EmptyPią 31 Lip 2015, 16:44

Twój Flareon atakował non stop kolejno warknięciem, piskiem i pchnięciem lecz przeciwnik nie był obojętny i również atakował tymi samymi atakami. Stworki wymieniały się to piaskiem to pchnięciem. Raz na siebie warczały a raz nacierały. Twój Flareon widocznie był zadowolony z pierwszej walki i bardzo nią podekscytowany. Zdążył trafić warknięciem przeciwnika 3 razy gdzie przeciwnik trafił tylko 2. Sypanie piasku było niestety bardziej efektowne u rywala gdyż na 5 prób trafił 3 z czego tylko raz udało się trafić twojemu liskowi. Atak piaskiem dał większą przewagę Wodnemu liskowi gdyż trafił 5 razy z 6 pchnięciem. Niestety twój stworek zdołał trafić tylko 2 z 4.

Flareon 85% HP - Atak -2/5, Celność -3/5
VS
Vaporeon 85% HP - Atak -3/5, Celność -3/5
___________________________________________________

Karta Postaci, Konto Bankowe, Box
Powrót do góry Go down
Chomikeł

Chomikeł


Liczba postów : 22
Join date : 02/07/2015

Gra Grzegoża Brzęczyszczykiewicza  Empty
PisanieTemat: Re: Gra Grzegoża Brzęczyszczykiewicza    Gra Grzegoża Brzęczyszczykiewicza  EmptyPią 31 Lip 2015, 17:12

-Super! A teraz wskocz Vaporeonono.. Vaporem... Vapo... Lisowi-syrence! Lisowi-syrence na głowę i użyj Pchnięcia w oczy! Potem zacznij go ciągnąć za ogon by go zdenerwować i udeżaj Pchnięciem gdzie chcesz! Byle go bolało! Nie miej litości dla tego liso-syrenki! Wygrasz to! Sypnij mu jeszcze na początku piasek w oczy a potem to co mówiłem, na sam koniec nawalaj w niego Pchnięcia ile wlezie i połowę wiecej! w ciebie!
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Gra Grzegoża Brzęczyszczykiewicza  Empty
PisanieTemat: Re: Gra Grzegoża Brzęczyszczykiewicza    Gra Grzegoża Brzęczyszczykiewicza  Empty

Powrót do góry Go down
 
Gra Grzegoża Brzęczyszczykiewicza
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeNova :: Offtopic :: Archiwum Gier-
Skocz do: