PokeNova
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Freaky vs Vaphel

Go down 
4 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Freaky vs Vaphel - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Freaky vs Vaphel   Freaky vs Vaphel - Page 2 EmptyPon 13 Lip 2015, 16:54

Dobra nasza - pomyślałem sobie.
- Butterfree, łap! - rzekłem rzucając Paralyz heal mojemu motylowi - gdy już się wyleczysz odleć na bezpieczną odległość i zaklej całe ciało ducha Strzałem siecią. Potem używaj Siły umysłu do momentu aż przeciwnik nie zacznie się wyswabadzać. Wtedy użyj ruchu Usypiającym pyłem i kolejne ciosy Siła umysłu.
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
Freaky74

Freaky74


Liczba postów : 115
Join date : 27/05/2015
Age : 26
Skąd : Pastoria

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Gastly

Freaky vs Vaphel - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Freaky vs Vaphel   Freaky vs Vaphel - Page 2 EmptyCzw 16 Lip 2015, 14:52

-Gastly użyj nocnego cienia aby się oswobodzić z sieci po czym zaatakuj kulą cienia motyla jak się do ciebie zbliży. Jeśli ci się wszystko uda to spróbuj uśpić to masełko. Jeśli nie uda ci się go uśpić to spróbuj odlecieć jak najdalej od masła i strzel w niego kolejno kulą cienia, a jak kula będzie blisko przeciwnika to strzel w nią nocnym cieniem i po wybuchu od razu przejdź w atak kolejną kulą cienia.
_______________________________________________________________

Karta Postaci, Konto Bankowe, Box
Powrót do góry Go down
Astrid.




Liczba postów : 54
Join date : 18/07/2015
Age : 33

Freaky vs Vaphel - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Freaky vs Vaphel   Freaky vs Vaphel - Page 2 EmptySob 15 Sie 2015, 22:51

W czasie, gdy motyl leczył zmianę statusu, Gastly zdołał się wyswobodzić z sieci przy pomocy Nocnego Cienia. Zaraz potem ruszył na Butterfree'a z Kulą Cienia. Podopieczny Fernando nie zdołał uciec na tyle daleko, by się przed nią ustrzec. Na szczęście dla de la Rosy atak ducha nie był zbytnio mocny, gdyż Gastly musiał działać z pośpiechem. Motyl jednak był na tyle zamroczony, że nie zdołał trafić startera Lawa Strzałem Siecią. Duszek już miał przechodzić do kolejnej komendy, gdy... przypomniał sobie, że trener nie podał jakiego dokładnie ataku ma użyć. Motyl wykorzystał ten moment i zaatakował przeciwnika Usypiającym Pyłem. Koniec końców to właśnie Gastly został uśpiony. Zdołał oberwać silną Siłą Umysłu nim się obudził. Po przebudzeniu oddał rywalowi raz Kulą Cienia.

Arena: Cmentarz. Chwilowo wyszło słońce. Wszędzie nagrobki.
HP i statusy:
Fernando "Fer" de la Rosa
Butterfree - 49%
Law "Devil" Flamer
Gastly - 47%

Kolejka: Freaky, Vaphel, ja.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Freaky vs Vaphel - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Freaky vs Vaphel   Freaky vs Vaphel - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Freaky vs Vaphel
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Test Freaky'iego
» Polowanie Vaphel'a
» Żeromus vs Vaphel
» Vaphel i Growlithe
» Vaphel na śniegu

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeNova :: NPC :: Arena :: Stadion-
Skocz do: