PokeNova
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Gra Lawa Flamera

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
AutorWiadomość
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Gra Lawa Flamera - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Lawa Flamera   Gra Lawa Flamera - Page 10 EmptySob 18 Lip 2015, 13:27

Pokemon od razu złapał się do balla. Gdy zamieniał się w energię reszta jego towarzyszy pomachała mu na pożegnanie. Chłopak, który zajął drugie miejsce podszedł do samotnego Porygona i złapał stworka.
- Jestem Chad, myślę, ze spotkamy się w Hearthome i tam Cię rozgromię na pokazach, narka - rzekł chłopak patrząc na Ciebie i odszedł z Gligarem na ramieniu.
Po odebraniu stworków i mapy i dodaniu im po jednym levelu zeskanowałeś nowego przyjaciele. Pokedex pokazał dane:
Nazwa Pokemona: Eevee Ż
Gra Lawa Flamera - Page 10 13
Poziom: 9
Typ: Normalny
Łańcuch ewolucji: Eevee-(Wodny Kamień)->Vaporeon/(Ognisty Kamień)->Flareon/(Elektryczny Kamień)->Jolteon/(Max Szczęścia w dzień)->Espeon/(Max Szczęścia w noc)->Umbreon/(+1level przy omszonej skale)->Leafon/(+1level przy lodowej skale)->Glaceon/(+1level + wrózkowy atak)->Sylveon
Obecne Ataki: Oczy lalki (Baby-Doll Eyes), Atak piaskiem (Sand Attack), Pchnięcie (Tackle), Wark (Growl)
Reszta ataków: Pomocna dłoń (Helping Hand), Biczogon (TailWhip)
Charakter i historia: Stworek ten został przywieziony do Trophy garden lata temu. Został złapany przez Lawa po wygraniu turnieju imienia pana Backlota. Jest radosna i czasem za mało uważna. Lubi biegać za latającymi stworkami.
Zdolność: Przystosowanie (Adaptability) - Zwiększa STAb z 1.5 do 2.
Trzymany przedmiot: -
Istotne lokacje: Trophy Garden - miejsce złapania.
Ball: Luxury ball

Kod:
[b]Nazwa Pokemona:[/b] Eevee [color=red]Ż[/color]
[img]http://www.serebii.net/card/th/popseries3/13.jpg[/img]
[b]Poziom:[/b] 9
[b]Typ:[/b] [color=orange][b]Normalny[/b][/color]
[b]Łańcuch ewolucji:[/b] [u]Eevee[/u]-(Wodny Kamień)->Vaporeon/(Ognisty Kamień)->Flareon/(Elektryczny Kamień)->Jolteon/(Max Szczęścia w dzień)->Espeon/(Max Szczęścia w noc)->Umbreon/(+1level przy omszonej skale)->Leafon/(+1level przy lodowej skale)->Glaceon/(+1level + wrózkowy atak)->Sylveon
[b]Obecne Ataki:[/b] Oczy lalki (Baby-Doll Eyes), Atak piaskiem (Sand Attack), Pchnięcie (Tackle), Wark (Growl)
[b]Reszta ataków:[/b] Pomocna dłoń (Helping Hand), Biczogon (TailWhip)
[b]Charakter i historia:[/b] Stworek ten został przywieziony do Trophy garden lata temu. Został złapany przez Lawa po wygraniu turnieju imienia pana Backlota. Jest radosna i czasem za mało uważna. Lubi biegać za latającymi stworkami.
[b]Zdolność:[/b] Przystosowanie (Adaptability) - Zwiększa STAb z 1.5 do 2.
[b]Trzymany przedmiot:[/b] -
[b]Istotne lokacje[/b]: Trophy Garden - miejsce złapania.
[b]Ball:[/b] Luxury ball

Musiałeś się zastanowić gdyż danie Eevee cukierka ewoluuje ją w Sylveona.
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
Freaky74

Freaky74


Liczba postów : 115
Join date : 27/05/2015
Age : 26
Skąd : Pastoria

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Gastly

Gra Lawa Flamera - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Lawa Flamera   Gra Lawa Flamera - Page 10 EmptyPon 20 Lip 2015, 18:33

Wstawiłeś idealnie ten obrazek który chciałem Razz
-----------------------------------------------------------------------------
(Chad? Na pewno nie da się pokonać drugi raz. Ale przynajmniej wiem że w mojej podróży jest też rywal który na pewno będzie chciał rewanżu. Muszę więc trenować w trakcie podróży bo on na pewno będzie silniejszy.) - Myślę
Wyjmuje z plecaka ostatniego cukierka i podaje go Ghastly'emu.
- W takim razie ostatni jest dla ciebie Gastly.
Kucam przed liskiem.
- Wiem że nowy poziom by ci się przydał ale potrzebuję kamienia ewolucyjnego aby cię wyewoluować w Leafeon. Przyda mi się trawiasty pokemon a wieże że ty będziesz się do tego nadawała idealnie. Tak w ogóle nazywam się Law a to są twoi nowi towarzysze.
Przedstawiam się stworkowi i wypuszczam Meditite I Buizel z Balli aby mogli się poznać.
- Razem wyruszamy na pokazy pokemon aby zdobywać wstążki. Jak ci się podoba nowa drużyna i cel?
-No dobra czas zerknąć na mapę i sprawdzić gdzie mamy się przemieszczać aby trafić na nasze pierwsze pokazy.
Wyciągam mapę i sprawdzam w którą stronę do najbliższego miasta.
(Przydało by mi się znaleźć jakieś zajęcie aby trochę zarobić na strój do pokazów oraz trawiasty kamień dla Eevee) - Myślę
____________________________________________________________

Karta Postaci, Konto Bankowe, Box
Powrót do góry Go down
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Gra Lawa Flamera - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Lawa Flamera   Gra Lawa Flamera - Page 10 EmptyPon 20 Lip 2015, 21:17

Eevee, nie ewoluuje w Leafeona za pomocą trawiastego kamienia. Ewoluuje przez dotknięcie Moss Rock w Eterna Forest.
_____________________________________________________
Twoje stworki przywitały nową towarzyszkę podróży a Eevee przystanęła na dołączenie do was w waszym celu by zdobyć 5 wstążek i udać się na Grand Festival. Kolejnym Twoim krokiem było sprawdzenie mapy, która powiedziała Ci, zę musisz minąć bokiem posesję pana Backlota i udać się na północ do miasta Hearthome. Tam regularnie co dwa tygodnie odbywał się konkurs. Miasto było też domem mistrzyni Konkursów/liderki zwana Fantiną, która miała duże zamiłowanie do Pokemonów Duchów i jednym z jej stworków był Gengar, dorosła forma Gastly'iego.
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
Freaky74

Freaky74


Liczba postów : 115
Join date : 27/05/2015
Age : 26
Skąd : Pastoria

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Gastly

Gra Lawa Flamera - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Lawa Flamera   Gra Lawa Flamera - Page 10 EmptyWto 21 Lip 2015, 16:20

Chcę ci przypomnieć że moja postać panicznie boi się duchów Razz Nie zapominaj o tym bo jakby nie patrzeć wpływ na przygodę to będzie miało jakiś na pewno Smile
------------------------------------------------------------------------------
-Na początek daruję sobie miasto i wyruszę w stronę Eterna Forest aby moja Eevee mogła ewoluować. Przy okazji poćwiczymy i może zdobędziesz trochę doświadczenie i ewoluujesz i ty Gastly. W końcu nie wiele ci już brakuję. Oczywiście nie możemy zapomnieć o treningu Meditite i Buizel. Macie jeszcze niskie poziomy i wam też przydałby się trening. Dla tego najpierw wyruszymy znaleźć Moss Rock a po drodze na pewno stoczymy jakąś walkę więc sądzę że to będzie lepszy cel jak na razie. Przy okazji po drodze może wymyślimy jakieś strategie na pokazy? Co wy na to?
Wyciągam mapę i szukam na niej Eterna Forest po czym ruszam w stronę danego lasu.
(Nie spieszy mi się żeby spotkać się z Fantiną. Na pewno ma nie jednego ducha a tych to ja bym wolał omijać szerokim łukiem. Chociaż ciekawi mnie jak wyewoluowała swojego Huntera w Gengara. Może kiedyś i mój Gastly takim Będzie. Może nawet uda mi się znaleźć dla niego Mega kamień i ewoluować go w Mega Gengara. )
__________________________________________________________________________
Karta Postaci,
Konto Bankowe,
https://pokenova.forumpl.net/t392-box-lawa-flamer-a#7159
Powrót do góry Go down
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Gra Lawa Flamera - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Lawa Flamera   Gra Lawa Flamera - Page 10 EmptySro 22 Lip 2015, 13:46

Spojrzałeś na mapę i nie było się z czego cieszyć. Czy tego chciałeś czy też nie musiałeś przejść przez Hearthome by dostać się do Eterny a stamtąd do Eterna Forest. Dodatkowo mało pocieszające było to, ze od tego miejsca dzieliło Cię wiele kilometrów - około tygodnia pieszo. Ewentualnie można by było dostać się tam szybciej - ścieżką rowerową, ale potrzebowałeś roweru. W innym wypadku będziesz musiał wspinać się po łańcuchu gór Coronet albo przejść przez ich labirynt jaskiń.
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
Freaky74

Freaky74


Liczba postów : 115
Join date : 27/05/2015
Age : 26
Skąd : Pastoria

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Gastly

Gra Lawa Flamera - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Lawa Flamera   Gra Lawa Flamera - Page 10 EmptyPią 31 Lip 2015, 16:52

-No cóż zatem czy tego chcemy czy nie ruszamy do Hearthome. Gastly chyba wstąpimy do Fantiny. Muszę wiedzieć jak można ewoluować cię w Gengara. Zwłaszcza że tak niewiele ci brakuję do Huntera. A kto wie może da nam ona kilka dobrych rad co do pokazów. A może nawet zgodzi się stoczyć z nami walkę. Właśnie Gastly przypomniało mi się. Chyba wymyśliłem ruch na pokaz. Pamiętasz jak otoczyłeś Meditita dymem? Podczas kiedy wypuszczę cię z Balla spróbuj zrobić to samo tylko na mnie, dodatkowo przy tym obracając się wokół własnej osi tak abyś był całkowicie pokryty dynem który cię otacza. Zrozumiałeś? Zanim ruszymy przećwiczmy ten ruch.
Chowam Gastly do Balla.
- Heh to chyba drugi raz kiedy cię do niego schowałem w życiu.
Mówię patrząc na Balla z Gastlym
-No dobra gotowy? POKAŻ CO POTRAFISZ!
Wypuszczam Gastlyego z balla czekając aż zrobi to o co go prosiłem żeby zobaczyć efekt.
________________________________________________________

Karta Postaci, Konto Bankowe, Box
Powrót do góry Go down
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Gra Lawa Flamera - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Lawa Flamera   Gra Lawa Flamera - Page 10 EmptyNie 02 Sie 2015, 12:32

Gastly wyszedł z balla i starał otoczyć się i Ciebie dymem. Byłeś jednak trochę za dużym obiektem i widać Ci było albo stopy, albo głowę w zależności od tego na jakiej wysokości był Twój duszek. Widocznie maluch musiał jeszcze trochę podrosnąć by zrobić to jak należy. Mogliście ruszyć zatem do Hearthome. Dotarliście na miejsce około godziny 16 więc mogliście od razu iść do Fantiny, albo pozwiedzać miasto i znaleźć nocleg. Warto też było się też zapisać na Konkurs albo zostać by na niego popatrzeć te dwa dni.
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
Freaky74

Freaky74


Liczba postów : 115
Join date : 27/05/2015
Age : 26
Skąd : Pastoria

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Gastly

Gra Lawa Flamera - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Lawa Flamera   Gra Lawa Flamera - Page 10 EmptyCzw 06 Sie 2015, 20:19

- Jest 16. Może zaczniemy od zapisania się do pokazów, po czym znajdziemy sobie jakiś nocleg. Zobaczymy ile zostanie nam czasu, bo jeśli jeszcze zdążymy to pójdziemy popatrzeć jak wyglądają pokazy z perspektywy widowni. Jeśli nie zdążymy na żaden pokaz to pójdziemy wyzwać Fantinę na pojedynek i po wszystkim poproszę ją o jakieś dobre rady co do konwentów. Gastly wiem że wolisz występować w pokazach niż walczyć o odznaki ale ten jeden raz chyba nie zaszkodzi nieprawdaż?
(Muszę się dowiedzieć jak Fantina ewoluowała swojego Huntera w Gengara. Musi być jakiś inny sposób poza wymianą. Wiem to, czuje.)

______________________________________________________

Karta Postaci, Konto Bankowe, Box
Powrót do góry Go down
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Gra Lawa Flamera - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Lawa Flamera   Gra Lawa Flamera - Page 10 EmptyPią 07 Sie 2015, 11:57

Okazało się, że to miasto jest tak dobrze oznakowane że bez problemu znalazłeś Salę konkursową, w której zapisałeś się do Konkursu, podwójne walki, podwójny występ a także znalazłeś niedaleko nocleg. Przed godziną 17 znalazłeś się przed gymem, który napawał każdego strachem a Ciebie zapewne podwójnie. Gastly był uradowany z powodu zobaczenia innych stworków ze swojego typu. Poza tym chciał zawalczyć z kimś równym sobie. Drzwi do Fantiny stały otworem. Wystarczyło tylko przekroczyć próg.
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
Sponsored content





Gra Lawa Flamera - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Lawa Flamera   Gra Lawa Flamera - Page 10 Empty

Powrót do góry Go down
 
Gra Lawa Flamera
Powrót do góry 
Strona 10 z 10Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
 Similar topics
-
» Box Lawa Flamer'a

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeNova :: Offtopic :: Archiwum Gier-
Skocz do: