PokeNova
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Gra Sloora Ryba

Go down 
3 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 39  Next
AutorWiadomość
LubiePlacki

LubiePlacki


Liczba postów : 1051
Join date : 21/05/2015

Gra Sloora Ryba - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Sloora Ryba   Gra Sloora Ryba - Page 7 EmptyWto 09 Cze 2015, 19:48

Idę na sam koniec korytarza i otwieram drzwi
-Przepraszam, czy macie może Eeviego, który został odebrany parę miesięcy temu trenerowi? Bo tym trenerem jestem ja, przyszedłem po mojego Eeviego, przyszedłem tu aż z Mauvillę. Bardzo tęsknię za moim Eevim i chciałbym go odzyskać albo chociaż zobaczyć, rozumie pan? Gdy był problem z Groudonem i Kyogre prawie na to nie zwracałem uwagi, myślałem o Eevim, śnił mi się w nocy. Chciałbym go dostać z powrotem albo go zobaczyć chociażbym miał stoczyć walkę z samym Arceusem, bo tęsknię za moim lisełkiem.
Patrzę, próbuje namierzyć Quickiego wzrokiem.
Powrót do góry Go down
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Gra Sloora Ryba - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Sloora Ryba   Gra Sloora Ryba - Page 7 EmptyWto 09 Cze 2015, 20:14

Twój lisek wybiegł z tłumu i przytulił się do Ciebie. Następnie został zawrócony do Pokeballa przez jednego z naukowców.
- Niestety nie możemy Ci od tak oddać tego Pokemona. Widzimy, ze jest bardzo z Tobą zżyty, ale jeżeli Ty go weźmiesz inny z zarejestrowanych trenerów nie dostanie startera. Możemy jednak zrobić wymianę. Złap w tego balla jakiegoś stworka w pierwszej fazie ewolucji a oddamy Ci Twojego liska.
Mówiąc to laborant dał Ci zielono-białą kulę.
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
LubiePlacki

LubiePlacki


Liczba postów : 1051
Join date : 21/05/2015

Gra Sloora Ryba - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Sloora Ryba   Gra Sloora Ryba - Page 7 EmptyWto 09 Cze 2015, 20:23

-Dziękuję, spróbuję coś złapać, wrócę niedługo.
Wychodzę, spoglądam na Ball z Quickim i idę na zewnątrz.
-Lotek, wyjdź z Balla! Musimy znaleźć jakiegoś pokemona, hmm, może chodźmy poszukać jakiegoś Zigzagoona albo Poochyena, Lotek, pomożesz szukać?
Idę w krzaki w poszukiwaniu odpowiedniego Pokemona na startera, w sumie mogłem oddać Kaśkę, jest leniwa i nie za bardzo mi pomaga, ale nie, jakiś inny trener byłby zawiedziony i by miał żal do niewinnego w tej chwili profesorka, to musi być odpowiedni Pokemon, Zigzagon, Poochyena Azurill, to Pokemony których szukam? W sumie mam 13 lat, na pewno podejmę mądrą decyzję, jak bym znalazł Mudkipa czy Torchica, oni to się nadają na startery! Szukam więc jakiś ciekawych Pokemonów, może nie zbyt pospolitych.
Powrót do góry Go down
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Gra Sloora Ryba - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Sloora Ryba   Gra Sloora Ryba - Page 7 EmptyWto 09 Cze 2015, 21:29

Szukałeś, ale początkowo nie było żadnych stworków, które chciałeś złapać. Po godzinie szukania poczułeś zapach bryzy niesiony z południowym wiatrem. Razem z nim nadleciało stadko Wingullów. Kilka z nich usiadło na pobliskich drzewach i zaczęło się Tobie bacznie przyglądać. To mogła być Twoja szansa na złapanie czegoś na wymianę z naukowcami. Nic lepszego nie było w zasięgu wzroku a czas upływał na Twoją niekorzyść.
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
LubiePlacki

LubiePlacki


Liczba postów : 1051
Join date : 21/05/2015

Gra Sloora Ryba - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Sloora Ryba   Gra Sloora Ryba - Page 7 EmptyWto 09 Cze 2015, 21:36

Szkoda że nie ma nic lepszego, a Wingulle mi się kojarzą z Teamem Aqua, czyli źle.
-Lotek! Użyj na jednym z nich Zadziwienia a potem Absorbcja!
Zrobię wszystko by zdobyć Quickiego! Chociażby złapie mewe.
-Atakuj! Pamiętasz jak biegałeś za moim rowerem? Użyj swojej szybkości do uników! Uda nam się!
Powrót do góry Go down
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Gra Sloora Ryba - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Sloora Ryba   Gra Sloora Ryba - Page 7 EmptySro 10 Cze 2015, 21:21

Pokemony wymieniały się atakami. Na Twoje szczęście Wingull atakował tylko Wodną bronią, która nie robiła wielkiej krzywdy Twojemu Lotadowi. Niedługo później walka została zakończona Twoim zwycięstwem. Mogłeś złapać mewę i iść wymienić ją na swojego liseła a potem zacząć podbijać świat w pełnym znaczeniu tego wyrażenia. Gymy stały przed Tobą otworem.

+2lvl dla Lotada
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
LubiePlacki

LubiePlacki


Liczba postów : 1051
Join date : 21/05/2015

Gra Sloora Ryba - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Sloora Ryba   Gra Sloora Ryba - Page 7 EmptySro 10 Cze 2015, 21:49

-Jesteś super Lotek! A teraz dalej jakiś tam zielono biały PokeBall!
Rzucam balla w mewę.
-Już niedługo odzyskam Quickiego! Mam nadzieję że trener który dostanie tę mewe będzie o nią dbał i się o nią troszczył, a i jeszcze będę musiał do Mauvillę bo co z tego że mam 13 lat jak mama zejdzie jeszcze na zawał po mojej ucieczce!
Powrót do góry Go down
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Gra Sloora Ryba - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Sloora Ryba   Gra Sloora Ryba - Page 7 EmptyCzw 11 Cze 2015, 20:02

Ball uderzył w mewę i kilka tyknieć i przeciwnik został złapany. Mogłeś teraz biegnąć co sił w nogach wymienić go na swojego Eevee. Dzień powoli zmierza ku wieczorowi a więc i laboratorium może zostać zamknięte. Poza tym nie wiadomo do jak późnej godziny pracują naukowcy tam zatrudnieni. Także biegnij, gnaj, pędź co sił w nogach. Poza tym zaczyna się chmurzyć, na pewno będzie padało, może nawet będzie burza. W końcu cały dzień było parno i zaczyna wiać silny wiatr.
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
LubiePlacki

LubiePlacki


Liczba postów : 1051
Join date : 21/05/2015

Gra Sloora Ryba - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Sloora Ryba   Gra Sloora Ryba - Page 7 EmptyCzw 11 Cze 2015, 20:10

-Kurczę, no nic, chociaż będę jechał z wiatrem.
Podnoszę ball z ziemi, wyciągam mój zielono-żółty rower i jadę ile sił w nogach do laboratorium
-Żeby tylko nie było za późno, żeby tylko tak nie było.
Chowam Lotka do Balla i sam jadę do Laboratorium.
-Kurczę, nie lubię burzy, oby ominęła.
Powrót do góry Go down
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Gra Sloora Ryba - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Sloora Ryba   Gra Sloora Ryba - Page 7 EmptyPią 12 Cze 2015, 15:04

Pobiegłeś co sił do laboratorium a tam w odpowiednim pokoju zastałeś swojego Eevee'iego, kilku naukowców i samego profesora Bircha.
- O Witaj, to panie profesorze ten chłopak o którym rozmawialiśmy - rzekł jeden z asystentów.
- Mamy problem młodzieńcze - zaczął profesor - jak wiesz, lub nie, zajmuję się zmiennością Pokemonów na różnych terenach i ogólnie zależnością między biologią Pokemonów a ich miejscem występowania. Twój Eevee jest jednym z nielicznych stworków, które w bezpośredni sposób ulegają zmianom środowiska. Ten gatunek może zaadoptować się niemal do każdego środowiska. Będziemy mogli Ci go oddać tylko pod jednym warunkiem: udasz się z naszym laborantem do lasu Petalburg i pozwolisz ewoluować Eevee'iemu w Leafeona. Czy zgadzasz się na to?
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
Sponsored content





Gra Sloora Ryba - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Gra Sloora Ryba   Gra Sloora Ryba - Page 7 Empty

Powrót do góry Go down
 
Gra Sloora Ryba
Powrót do góry 
Strona 7 z 39Idź do strony : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 39  Next
 Similar topics
-
» Sloor Ryba
» Box Sloora Ryby
» Konto Sloora Ryby czyli Bida z Nędzą

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeNova :: Offtopic :: Archiwum Gier-
Skocz do: