PokeNova
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Arena [Połuniowe ruiny]

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Kolonista

Kolonista


Liczba postów : 256
Join date : 24/12/2013
Skąd : Polonia

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Shinx

Arena [Połuniowe ruiny] - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Arena [Połuniowe ruiny]   Arena [Połuniowe ruiny] - Page 2 EmptyPią 11 Kwi 2014, 21:38

Buch! kawałek dachu niemal spadł ci na głowię, bez obaw jeszcze żyjesz. Przez dziurę zaczęło coś kapać, woda? Szybko znajdź coś do jej zebrania, chyba na zewnątrz zaczął padać deszcz, równie dobrze może zaraz przestać.
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Liczba postów : 318
Join date : 07/02/2014
Age : 25
Skąd : Kurai Mori

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Sneasel

Arena [Połuniowe ruiny] - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Arena [Połuniowe ruiny]   Arena [Połuniowe ruiny] - Page 2 EmptySob 12 Kwi 2014, 15:54

Czym prędzej wygrzebałam z plecaka swoją "przenośną lodówkę" wywaliłam z niej te trawę. No może i to jest potrzebne, ale jednak bez wody wytrzyma się krócej niż bez wody.
Tak więc położyłam, tym razem będzie to "butelka", w miejscu gdzie spadała woda. Coś tam się zawsze nazbiera. Gorsze jest jednak to, że sufit wali mi się na głowę. Przez wodę, będzie mógł jedynie z wielką łatwością runąć na ziemię.
- Sneasel.. Postaraj się poszukać bezpiecznej drogi powrotu. Jeśli chodzi o te Egipskie Ciemności, znajdziesz coś o wiele łatwiej ode mnie. W końcu to nie ja jestem mieszanką Kota i Łasicy. - mruknęłam do niego.
- Oczywiście to komplement, żeby nie było. - dodałam. Muszę się stąd jak najszybciej usunąć, inaczej skończę jako marmolada.
Zanim jednak to zrobię, wsadziłam trochę tej trawy luzem do plecaka. Tak, żeby starczyło mi to na trochę zanim tu wrócę uzupełnić zapasy.
Muszę znaleźć jakąś broń. Róg Obfitości odpada.. Siedzi tam dwójka trybutów, i to na dodatek sojusznicy. Więc źle się to dla mnie skończy, tym bardziej teraz gdy ta wredna rana, nie jest do końca zagojona, a na dodatek ta woda dokoła.. Dlatego też, muszę iść szukać gdzie indziej, ale najpierw muszę wiedzieć, w jakim kierunku znalazł wyjście Sneasel.
Powrót do góry Go down
http://lugiafly.deviantart.com/
Kolonista

Kolonista


Liczba postów : 256
Join date : 24/12/2013
Skąd : Polonia

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Shinx

Arena [Połuniowe ruiny] - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Arena [Połuniowe ruiny]   Arena [Połuniowe ruiny] - Page 2 EmptyNie 13 Kwi 2014, 11:41

Pokemon znalazł jakiś tunel, skierowany jest w kierunku środka areny. Prawdopodobnie tam prowadzi, choć w obecnej lokalizacji jest wszystko możliwe. Mimo tego snesel chce właśnie tam iść, podążysz za jego instynktem?
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Liczba postów : 318
Join date : 07/02/2014
Age : 25
Skąd : Kurai Mori

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Sneasel

Arena [Połuniowe ruiny] - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Arena [Połuniowe ruiny]   Arena [Połuniowe ruiny] - Page 2 EmptyNie 13 Kwi 2014, 13:57

- Nigdy mnie nie zawiodłeś, więc i tym razem nie zawiedź.. - mruknęłam, zanim jednak wlazłam do tunelu, wzięłam kilka mniejszych kawałków sufitu. Mogą się przydać, do odciągnięcia uwagi siedzących w rogu.
Gdy upewniłam się, że mam już wszystko co było mi w tej chwili potrzebne, czyli wodę, żarcie i guz dla cyganów, wlazłam do tunelu.
- Ale mimo wszystko, jeśli nas zasypie, wiedz, że będziesz miał przechlapane.. - humor ani trochę mi na tej arenie nie dopisywał.. Ale co się dziwić. Nie mam łuku, ani nawet sztylecika! Jak mam się niby cieszyć?! Ale cóż.. Lepiej się nie wkurzać, tylko podążać, za Sneaselem..
Powrót do góry Go down
http://lugiafly.deviantart.com/
Kolonista

Kolonista


Liczba postów : 256
Join date : 24/12/2013
Skąd : Polonia

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Shinx

Arena [Połuniowe ruiny] - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Arena [Połuniowe ruiny]   Arena [Połuniowe ruiny] - Page 2 EmptyPon 14 Kwi 2014, 17:07

Nie ma czasu do marnowania, idziesz.. idziesz.. widzisz już koniec tunelu, światło. Gdzie dokładnie wyjdziesz napiszę Ci na pw. Smile
Możesz tam jeszcze chwile poczekać, lub przenieść się do następnej lokalizacji.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Arena [Połuniowe ruiny] - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Arena [Połuniowe ruiny]   Arena [Połuniowe ruiny] - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Arena [Połuniowe ruiny]
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Arena [Róg obfitości]
» Arena [Wschodni las]
» Arena [Zachodnie góry]
» Arena [Północna pustynia]

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeNova :: Offtopic :: Śmietnik-
Skocz do: