PokeNova
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Arena [Zachodnie góry]

Go down 
2 posters
Idź do strony : 1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
Kolonista

Kolonista


Liczba postów : 256
Join date : 24/12/2013
Skąd : Polonia

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Shinx

Arena [Zachodnie góry] Empty
PisanieTemat: Arena [Zachodnie góry]   Arena [Zachodnie góry] EmptySob 22 Mar 2014, 20:35

Góry w których licznie występują strumienie, jednak nie do końca czystej wody, jest to niewątpliwy plus ale brak tam drzew, pożywienia, wieje tam potężny wiatr i w każdej chwili można pofrunąć hen w dal!


Ostatnio zmieniony przez Kolonista dnia Nie 06 Kwi 2014, 20:22, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Shadic

Shadic


Liczba postów : 755
Join date : 03/12/2013
Age : 30
Skąd : Osuchów

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Eevee

Arena [Zachodnie góry] Empty
PisanieTemat: Re: Arena [Zachodnie góry]   Arena [Zachodnie góry] EmptySob 05 Kwi 2014, 21:43

Gdy dotarłem na miejsce rozejrzałem się. Zimno, ponuro i wieje - piękne warunki. Nóż który znalazłem w plecaku włożyłem do prowizorycznej pochwy wykonanej z drutu i sznurka. Zagwizdałem by przywołać Xande i sprawdzić czy odnalazł jakąś kryjówkę. Niech pozostali sie zarzynają ja sobie spokojnie poczekam aż ktoś się pojawi.
Powrót do góry Go down
Kolonista

Kolonista


Liczba postów : 256
Join date : 24/12/2013
Skąd : Polonia

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Shinx

Arena [Zachodnie góry] Empty
PisanieTemat: Re: Arena [Zachodnie góry]   Arena [Zachodnie góry] EmptyNie 06 Kwi 2014, 20:26

Idąc w poszukiwaniu kryjówki usłyszałeś wystrzał z armaty oznaczający śmierć któregoś z uczestników, widocznie ucieczka spod rogu obfitości była dobrym pomysłem. Idąc tak już szmat czasu wreszcie znalazłeś coś ciekawego, grota "stojąca" kilka metrów od strumienia. Chyba za pięknie to wygląda..
Powrót do góry Go down
Shadic

Shadic


Liczba postów : 755
Join date : 03/12/2013
Age : 30
Skąd : Osuchów

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Eevee

Arena [Zachodnie góry] Empty
PisanieTemat: Re: Arena [Zachodnie góry]   Arena [Zachodnie góry] EmptyNie 06 Kwi 2014, 20:45

Postanowiłem spenetrować jaskinię, wyciągnąłem nóż oraz katanę i powoli skierowałem się w stronę jaskini. Poruszałem się bardzo powoli, obserwując teren do okoła. Wolałem nie dać się zaskoczyć jakiemuś Pokemonowi jeśli takowy mnie obserwuje. Powinienem poradzić sobie walce sam ale lepiej żebym nie był do tego zmuszany
Powrót do góry Go down
Kolonista

Kolonista


Liczba postów : 256
Join date : 24/12/2013
Skąd : Polonia

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Shinx

Arena [Zachodnie góry] Empty
PisanieTemat: Re: Arena [Zachodnie góry]   Arena [Zachodnie góry] EmptyWto 08 Kwi 2014, 17:53

Mokro, ciemno, strasznie, tak w kilku słowach można opisać to co widzisz i czujesz. Jest tam strasznie głęboko, przydała by się pochodnia lub coś w tym stylu. Jak na razie nic cię nie atakuje, czym głębiej wchodzisz tym bardziej masz poczucie, że ktoś cię obserwuje. Na zewnątrz powoli zapada mrok, więc gdy zdobędziesz światło możesz podążać dalej.
Powrót do góry Go down
Shadic

Shadic


Liczba postów : 755
Join date : 03/12/2013
Age : 30
Skąd : Osuchów

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Eevee

Arena [Zachodnie góry] Empty
PisanieTemat: Re: Arena [Zachodnie góry]   Arena [Zachodnie góry] EmptyWto 08 Kwi 2014, 21:09

Zrezygnowałem z dalszej eksploracji i wróciłem na zewnątrz. Zawołałem Xande by dał jakiś znak życia. Postanowiłem znaleść coś z czego zrobię sobię pochodnię chyba że Xande będzie miał w tych plecakach jakąś latarkę lub materiały na pochodnie. Czuwałem jednak by mnie nie zaatakowalo mnie coś z zaskoczenia.
Powrót do góry Go down
Kolonista

Kolonista


Liczba postów : 256
Join date : 24/12/2013
Skąd : Polonia

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Shinx

Arena [Zachodnie góry] Empty
PisanieTemat: Re: Arena [Zachodnie góry]   Arena [Zachodnie góry] EmptySro 09 Kwi 2014, 20:27

Przydała by się w tym momencie paczka od sponsorów, ale jej ani ślady. Chyba mają nadzieje że sobie sam poradzisz. Spoglądasz na niebo i prawdopodobnie zbliża się burza! Zaczęło już padać, wręcz lać, jest teraz na prawdę chłodno, komuś z organizatorów pomyliły się guziki. Przydałoby się drewno..
Powrót do góry Go down
Shadic

Shadic


Liczba postów : 755
Join date : 03/12/2013
Age : 30
Skąd : Osuchów

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Eevee

Arena [Zachodnie góry] Empty
PisanieTemat: Re: Arena [Zachodnie góry]   Arena [Zachodnie góry] EmptySro 09 Kwi 2014, 22:18

- Pięknie k***a, pięknie - warknąłem szukając jakiegoś drzewska i chrustu na ognisko, od czasu do czasu wołając Xande. Nie powiem że teraz pomoc od sponsora była by wskazana, jednak nie liczyłem na cud. Postanowiłem przeczekać burze w jaskini do czasu aż przejdzie choć specjalnie mi się to nie widziało bo nadal nie wiedziałem co się w niej znajduje
Powrót do góry Go down
Kolonista

Kolonista


Liczba postów : 256
Join date : 24/12/2013
Skąd : Polonia

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Shinx

Arena [Zachodnie góry] Empty
PisanieTemat: Re: Arena [Zachodnie góry]   Arena [Zachodnie góry] EmptyCzw 10 Kwi 2014, 20:10

Niebo znów stało się bezchmurne, lecz teraz "włączyła" się noc. Trochę to dziwne, prawdopodobnie każda lokalizacja ma inną strefę czasową ciekawe.. Spoglądając czy czasami już przestało padać spostrzegłeś dosłownie kilku metrowe drzewko, bez liści rosnące a jakby inaczej 40 metrów nad tobą. Żadnej drogi niema trzeba po prostu się tam jakoś wdrapać, wlecieć, łatwo nie będzie.
Powrót do góry Go down
Shadic

Shadic


Liczba postów : 755
Join date : 03/12/2013
Age : 30
Skąd : Osuchów

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Eevee

Arena [Zachodnie góry] Empty
PisanieTemat: Re: Arena [Zachodnie góry]   Arena [Zachodnie góry] EmptyCzw 10 Kwi 2014, 22:33

- Zostawiłem swoje graty i postanowiłem wejść na drzewo. Gdy uda mi się wejść dość wysoko spróbuję wypatrzeć czy Xande nie zostawił jakiegoś sygnału. Na wszelki wypadek zabiera ze sobą swoją katanę i nóż do obrony. Nie powinienem mieć problemów z wejściem na drzewo dzięki wykorzystaniu mecharamienia. TAk więc bez wachania rozpocząłem wspinaczkę
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Arena [Zachodnie góry] Empty
PisanieTemat: Re: Arena [Zachodnie góry]   Arena [Zachodnie góry] Empty

Powrót do góry Go down
 
Arena [Zachodnie góry]
Powrót do góry 
Strona 1 z 3Idź do strony : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Arena [Róg obfitości]
» Arena [Wschodni las]
» Arena [Połuniowe ruiny]
» Arena [Północna pustynia]

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeNova :: Offtopic :: Śmietnik-
Skocz do: