PokeNova
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Arena [Róg obfitości]

Go down 
+4
Shadic
Joker
LugiaFly
Kolonista
8 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorWiadomość
Liriodendron

Liriodendron


Liczba postów : 103
Join date : 22/12/2013

Karta Postaci
Profesja Główna: Koordynator
Starter: Budew

Arena [Róg obfitości] - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Arena [Róg obfitości]   Arena [Róg obfitości] - Page 4 EmptyWto 08 Kwi 2014, 09:23

Ja natomiast biorę swój oszczep i nabijam łep dziewczyny na jego ostrze. Może to niehumanitarne ale albo my przeżyjemy albo inni więc trzeba sobie radzić.
Powrót do góry Go down
Kolonista

Kolonista


Liczba postów : 256
Join date : 24/12/2013
Skąd : Polonia

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Shinx

Arena [Róg obfitości] - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Arena [Róg obfitości]   Arena [Róg obfitości] - Page 4 EmptyWto 08 Kwi 2014, 18:00

Dziewczyna chyba już pogodzona ze śmiercią pozostaje w bezruchu i obrywa wszystkimi atakami, jej głowa należy teraz do Liriodendron'a. Róg obfitości opanowany!
Powrót do góry Go down
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Arena [Róg obfitości] - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Arena [Róg obfitości]   Arena [Róg obfitości] - Page 4 EmptyWto 08 Kwi 2014, 21:16

Zaczynam grzebać w sprzęcie by znaleźć jakieś jedzenie, picie, może jakiś koc do przykrycia się. Zabawimy tu przez dłuższą chwilę więc trzeba odnowić energię.
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
Kolonista

Kolonista


Liczba postów : 256
Join date : 24/12/2013
Skąd : Polonia

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Shinx

Arena [Róg obfitości] - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Arena [Róg obfitości]   Arena [Róg obfitości] - Page 4 EmptySro 09 Kwi 2014, 20:33

Od wyboru do koloru, jest tu wszystko. Możesz sobie wybrać 10 rzeczy i wpakować "na później" do plecaka leżącego koło wody. Róg to wielki namiot, w środku są dmuchane materace oraz mini bar. Smile
Powrót do góry Go down
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Arena [Róg obfitości] - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Arena [Róg obfitości]   Arena [Róg obfitości] - Page 4 EmptyCzw 10 Kwi 2014, 20:29

Tak więc pierwsze co robię to karmię Butterfree i Duckletta a potem zasiadam do posiłku sam. Chowam do plecaczka dwie butelki wody, jedzenie, linę, więcej strzał do kołczana, koc do plecaka. Przypiam sobie jakiś miecz do pasa. Biorę środki opatrunkowe i wszelkie lekarstwa.
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
Liriodendron

Liriodendron


Liczba postów : 103
Join date : 22/12/2013

Karta Postaci
Profesja Główna: Koordynator
Starter: Budew

Arena [Róg obfitości] - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Arena [Róg obfitości]   Arena [Róg obfitości] - Page 4 EmptyCzw 10 Kwi 2014, 20:49

Widząc że Agua karmi pokemony biorę się do roboty , chwytam plecak i zaczynam pakować najpotrzebniejsze rzeczy senbony , metalową linkę , bomby dymne oraz rzeczy które pomogą mi przetrwać takie jak butelki z wodą , jedzenie , pokarm dla pokemonów i koc . Zdejmuję but w którym miałem schowanego joint'a od mentora. Podpalam go. Patrząc na Aquariusa mówię- może bucha?- uśmiechając się.
Powrót do góry Go down
Kolonista

Kolonista


Liczba postów : 256
Join date : 24/12/2013
Skąd : Polonia

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Shinx

Arena [Róg obfitości] - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Arena [Róg obfitości]   Arena [Róg obfitości] - Page 4 EmptyPią 11 Kwi 2014, 21:33

Zapasy zrobione, pełnia sił osiągnięta, nie jeden zawodnik wam tego pozazdrości. Pozostaje tylko czekać, choć można samemu wyruszyć na łowy. Przeciwnik nie ma tak wielkiego arsenału jak wy, więc powinno to być dziecinnie łatwe.
Powrót do góry Go down
Makrosek

Makrosek


Liczba postów : 713
Join date : 26/02/2014

Arena [Róg obfitości] - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Arena [Róg obfitości]   Arena [Róg obfitości] - Page 4 EmptyNie 13 Kwi 2014, 15:10

Otwieram szybko kapsułę i kryję się po kątach. Po chwili wyciągam z niej rzeczy, jeżeli jest tam coś do jedzenia lub picia spożywam to i daję swojemu pokemonowi. Zbroje założyłbym na siebie, tarcze wziąłbym do jednej ręki, a w drugiej trzymałbym miecz. Łuku nie chcę.
-(Szept) Jolteon pobiegnij na drugą stronę, stamtąd przeskocz przez fosę i uderz hiper promieniem pod nogi Aquariusa. Następnie wystrzel piorun i rozprosz go hiper promieniem nad przeciwnikami.
Ja sam biegnę na nich, przepływam przez fosę i staram się dźgnąć w nich mieczem, przebić ich serce, płuca, albo rozwalić tchawicę.
Powrót do góry Go down
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Arena [Róg obfitości] - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Arena [Róg obfitości]   Arena [Róg obfitości] - Page 4 EmptyNie 13 Kwi 2014, 19:59

- Słyszymy Cię... - rzekłem słysząc "szept" Makroska. Następnie poczekałem chwilę aż mój podły plan wejdzie w życie. Na wszelki wypadek Nakazałem Butterfree zatruć Trującym proszkiem groty moich strzał i naciągam jedną z nich na łuk czekając aż przeciwnik zbliży się na linię strzału.
- Jeżeli Jolteon tu dotrze Siła umysłu i wrzuć go w pułapkę - rzekłem do motylka.
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
Liriodendron

Liriodendron


Liczba postów : 103
Join date : 22/12/2013

Karta Postaci
Profesja Główna: Koordynator
Starter: Budew

Arena [Róg obfitości] - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Arena [Róg obfitości]   Arena [Róg obfitości] - Page 4 EmptyNie 13 Kwi 2014, 20:13

Przygotowuję oszczep trzymając go nad głową tak jakbym miał go zaraz rzucić i gdy tylko Makrosek się zbliży planuje wbić w brzuch przeciwnika. Tym czasem nakazuję Ducklettowi zaatakowaniem zamiecią jolteona...
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Arena [Róg obfitości] - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Arena [Róg obfitości]   Arena [Róg obfitości] - Page 4 Empty

Powrót do góry Go down
 
Arena [Róg obfitości]
Powrót do góry 
Strona 4 z 7Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Arena [Wschodni las]
» Arena [Zachodnie góry]
» Arena [Północna pustynia]
» Arena [Połuniowe ruiny]

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeNova :: Offtopic :: Śmietnik-
Skocz do: