PokeNova
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Makrosek polowanie w ogrodzie odnalezionym przez Jokera Wielkiego!

Go down 
3 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 10 ... 14  Next
AutorWiadomość
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Makrosek polowanie w ogrodzie odnalezionym przez Jokera Wielkiego! - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Makrosek polowanie w ogrodzie odnalezionym przez Jokera Wielkiego!   Makrosek polowanie w ogrodzie odnalezionym przez Jokera Wielkiego! - Page 7 EmptyWto 08 Kwi 2014, 18:28

Stworek uciekł przed ballem i straciłeś go z oczu.
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
Makrosek

Makrosek


Liczba postów : 713
Join date : 26/02/2014

Makrosek polowanie w ogrodzie odnalezionym przez Jokera Wielkiego! - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Makrosek polowanie w ogrodzie odnalezionym przez Jokera Wielkiego!   Makrosek polowanie w ogrodzie odnalezionym przez Jokera Wielkiego! - Page 7 EmptyWto 08 Kwi 2014, 20:50

Wszystko przeciwko mnie. Szukam innych pokemonów
15 balli
Powrót do góry Go down
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

Makrosek polowanie w ogrodzie odnalezionym przez Jokera Wielkiego! - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Makrosek polowanie w ogrodzie odnalezionym przez Jokera Wielkiego!   Makrosek polowanie w ogrodzie odnalezionym przez Jokera Wielkiego! - Page 7 EmptyWto 08 Kwi 2014, 21:28

Zauważasz jakiegoś białego prawdopodobnie zagubionego pokemona.
Powrót do góry Go down
Makrosek

Makrosek


Liczba postów : 713
Join date : 26/02/2014

Makrosek polowanie w ogrodzie odnalezionym przez Jokera Wielkiego! - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Makrosek polowanie w ogrodzie odnalezionym przez Jokera Wielkiego!   Makrosek polowanie w ogrodzie odnalezionym przez Jokera Wielkiego! - Page 7 EmptySro 09 Kwi 2014, 15:42

-Cześć, mogę w czymś pomóc?
Powrót do góry Go down
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

Makrosek polowanie w ogrodzie odnalezionym przez Jokera Wielkiego! - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Makrosek polowanie w ogrodzie odnalezionym przez Jokera Wielkiego!   Makrosek polowanie w ogrodzie odnalezionym przez Jokera Wielkiego! - Page 7 EmptySro 09 Kwi 2014, 16:12

- Tak. - Mówi.
Powrót do góry Go down
Makrosek

Makrosek


Liczba postów : 713
Join date : 26/02/2014

Makrosek polowanie w ogrodzie odnalezionym przez Jokera Wielkiego! - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Makrosek polowanie w ogrodzie odnalezionym przez Jokera Wielkiego!   Makrosek polowanie w ogrodzie odnalezionym przez Jokera Wielkiego! - Page 7 EmptySro 09 Kwi 2014, 19:01

-A w czym?
Powrót do góry Go down
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

Makrosek polowanie w ogrodzie odnalezionym przez Jokera Wielkiego! - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Makrosek polowanie w ogrodzie odnalezionym przez Jokera Wielkiego!   Makrosek polowanie w ogrodzie odnalezionym przez Jokera Wielkiego! - Page 7 EmptySro 09 Kwi 2014, 19:42

- Nie mam trenera. J byc Absol.
Powrót do góry Go down
Makrosek

Makrosek


Liczba postów : 713
Join date : 26/02/2014

Makrosek polowanie w ogrodzie odnalezionym przez Jokera Wielkiego! - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Makrosek polowanie w ogrodzie odnalezionym przez Jokera Wielkiego!   Makrosek polowanie w ogrodzie odnalezionym przez Jokera Wielkiego! - Page 7 EmptySro 09 Kwi 2014, 19:50

-Jeśli chcesz to ja mogę być twoim trenerem. Mam jedną odznakę, a w przyszłości będę mieć ich więcej!
Powrót do góry Go down
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

Makrosek polowanie w ogrodzie odnalezionym przez Jokera Wielkiego! - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Makrosek polowanie w ogrodzie odnalezionym przez Jokera Wielkiego!   Makrosek polowanie w ogrodzie odnalezionym przez Jokera Wielkiego! - Page 7 EmptyCzw 10 Kwi 2014, 18:58

- Nie chcę odznak. Po co one są? Przecież to i tak nie zachęca mnie do mania trenera.
Powrót do góry Go down
Makrosek

Makrosek


Liczba postów : 713
Join date : 26/02/2014

Makrosek polowanie w ogrodzie odnalezionym przez Jokera Wielkiego! - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Makrosek polowanie w ogrodzie odnalezionym przez Jokera Wielkiego!   Makrosek polowanie w ogrodzie odnalezionym przez Jokera Wielkiego! - Page 7 EmptyCzw 10 Kwi 2014, 19:06

-Jest to uwieńczenie prac trenerskich, świadczą one o tym że pokonałem kogoś bardzo dobrego. Mam też dużo wspaniałych pokemonów, a ty... ty jesteś jednym z takich które chciałbym mieć. Czy dołączysz do mnie?
Po tych słowach pokazuje mu pokeballa.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Makrosek polowanie w ogrodzie odnalezionym przez Jokera Wielkiego! - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Makrosek polowanie w ogrodzie odnalezionym przez Jokera Wielkiego!   Makrosek polowanie w ogrodzie odnalezionym przez Jokera Wielkiego! - Page 7 Empty

Powrót do góry Go down
 
Makrosek polowanie w ogrodzie odnalezionym przez Jokera Wielkiego!
Powrót do góry 
Strona 7 z 14Idź do strony : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 10 ... 14  Next
 Similar topics
-
» Polowanie Jokera.
» Polowanie Jokera
» Polowanie Jokera.
» Pokemony w Ogrodzie
» Vaphul w ogrodzie

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeNova :: Offtopic :: Archiwum Gier :: Zaginiony ogród-
Skocz do: