PokeNova
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Makrosek polowanie w ogrodzie odnalezionym przez Jokera Wielkiego!

Go down 
3 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Next
AutorWiadomość
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

Makrosek polowanie w ogrodzie odnalezionym przez Jokera Wielkiego! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Makrosek polowanie w ogrodzie odnalezionym przez Jokera Wielkiego!   Makrosek polowanie w ogrodzie odnalezionym przez Jokera Wielkiego! - Page 2 EmptySob 15 Mar 2014, 20:16

Pokemon wchłonął karmę w trzy sekundy. Ma ochotę na więcej.
Powrót do góry Go down
Makrosek

Makrosek


Liczba postów : 713
Join date : 26/02/2014

Makrosek polowanie w ogrodzie odnalezionym przez Jokera Wielkiego! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Makrosek polowanie w ogrodzie odnalezionym przez Jokera Wielkiego!   Makrosek polowanie w ogrodzie odnalezionym przez Jokera Wielkiego! - Page 2 EmptySob 15 Mar 2014, 20:18

-Wiesz co więcej jest w tej kuleczce, musisz tam posiedzieć przez parę minut, potem się pojawi więc wchodź. Podałem mu ball pod dziobek.
Powrót do góry Go down
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

Makrosek polowanie w ogrodzie odnalezionym przez Jokera Wielkiego! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Makrosek polowanie w ogrodzie odnalezionym przez Jokera Wielkiego!   Makrosek polowanie w ogrodzie odnalezionym przez Jokera Wielkiego! - Page 2 EmptySob 15 Mar 2014, 20:41

- Nie kłam mnie. - Odzywa się pokemon. - Chcesz mnie sprzedać.
Powrót do góry Go down
Makrosek

Makrosek


Liczba postów : 713
Join date : 26/02/2014

Makrosek polowanie w ogrodzie odnalezionym przez Jokera Wielkiego! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Makrosek polowanie w ogrodzie odnalezionym przez Jokera Wielkiego!   Makrosek polowanie w ogrodzie odnalezionym przez Jokera Wielkiego! - Page 2 EmptySob 15 Mar 2014, 21:21

-Łooo ty mówisz! I nie nie chcę Cię sprzedać! Przyrzekam że nigdy, ale to nigdy Cię nie sprzedam! Słowo honoru mojego rodu! Przykładam prawą rękę do serca, a lewą podnoszę pokazując dwa palce; środkowego i wskazującego.
Powrót do góry Go down
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

Makrosek polowanie w ogrodzie odnalezionym przez Jokera Wielkiego! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Makrosek polowanie w ogrodzie odnalezionym przez Jokera Wielkiego!   Makrosek polowanie w ogrodzie odnalezionym przez Jokera Wielkiego! - Page 2 EmptySob 15 Mar 2014, 21:22

- Będę w twojej drużynie? - Pyta. - Na zawsze?
Powrót do góry Go down
Makrosek

Makrosek


Liczba postów : 713
Join date : 26/02/2014

Makrosek polowanie w ogrodzie odnalezionym przez Jokera Wielkiego! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Makrosek polowanie w ogrodzie odnalezionym przez Jokera Wielkiego!   Makrosek polowanie w ogrodzie odnalezionym przez Jokera Wielkiego! - Page 2 EmptySob 15 Mar 2014, 21:29

-Jeśli tylko byś chciał to tak! Kocham pokemony. Oczywiście nie jestem pokedofilem, kocham je jak przyjaciela! To jak chcesz?
Powrót do góry Go down
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

Makrosek polowanie w ogrodzie odnalezionym przez Jokera Wielkiego! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Makrosek polowanie w ogrodzie odnalezionym przez Jokera Wielkiego!   Makrosek polowanie w ogrodzie odnalezionym przez Jokera Wielkiego! - Page 2 EmptySob 15 Mar 2014, 21:32

- Ale wtedy nie zamienisz mnie pod żadnym pozorem? Nie wsadzisz do boxu, nie oddasz, nie sprzeasz? Będziesz trzymał mnie wiecznie w drużynie i KP?!
Powrót do góry Go down
Makrosek

Makrosek


Liczba postów : 713
Join date : 26/02/2014

Makrosek polowanie w ogrodzie odnalezionym przez Jokera Wielkiego! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Makrosek polowanie w ogrodzie odnalezionym przez Jokera Wielkiego!   Makrosek polowanie w ogrodzie odnalezionym przez Jokera Wielkiego! - Page 2 EmptySob 15 Mar 2014, 21:42

-Tak 24h na dobę, 7 dni w tygodniu! Zawsze i wszędzie! To jak chcesz do mnie dołączyć? Jeśli tak to wskakuj do balla pokazałem safariball
Powrót do góry Go down
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

Makrosek polowanie w ogrodzie odnalezionym przez Jokera Wielkiego! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Makrosek polowanie w ogrodzie odnalezionym przez Jokera Wielkiego!   Makrosek polowanie w ogrodzie odnalezionym przez Jokera Wielkiego! - Page 2 EmptySob 15 Mar 2014, 21:45

pokemon zniknął w mechanizmie, a ty wzbogaciłeś się o nowego poka.
Pisz stan balli.
Powrót do góry Go down
Makrosek

Makrosek


Liczba postów : 713
Join date : 26/02/2014

Makrosek polowanie w ogrodzie odnalezionym przez Jokera Wielkiego! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Makrosek polowanie w ogrodzie odnalezionym przez Jokera Wielkiego!   Makrosek polowanie w ogrodzie odnalezionym przez Jokera Wielkiego! - Page 2 EmptySob 15 Mar 2014, 21:49

23
Jea pierwszy pokemon.
Biegnę w kierunku w którym leciał zubat
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Makrosek polowanie w ogrodzie odnalezionym przez Jokera Wielkiego! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Makrosek polowanie w ogrodzie odnalezionym przez Jokera Wielkiego!   Makrosek polowanie w ogrodzie odnalezionym przez Jokera Wielkiego! - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Makrosek polowanie w ogrodzie odnalezionym przez Jokera Wielkiego!
Powrót do góry 
Strona 2 z 14Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Next
 Similar topics
-
» Polowanie Jokera.
» Polowanie Jokera
» Polowanie Jokera.
» Pokemony w Ogrodzie
» Vaphul w ogrodzie

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeNova :: Offtopic :: Archiwum Gier :: Zaginiony ogród-
Skocz do: