PokeNova
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Pomoc od Sigmy dla Sinooh

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Makrosek

Makrosek


Liczba postów : 713
Join date : 26/02/2014

Pomoc od Sigmy dla Sinooh Empty
PisanieTemat: Pomoc od Sigmy dla Sinooh   Pomoc od Sigmy dla Sinooh EmptyWto 04 Mar 2014, 21:14

Do twojego pokoju wszedł twój ojciec mówiąc -Synu, słyszałem że dziś wyruszasz w podróż dlatego mam dla Ciebie tę paczkę. Po tych słowach dostałeś wielki karton na którym napisane było " 5 000 Pokedollarów, Pokedex, 6 Pokeballi, namiot, rower.
Zainteresowało Cię jednak co twój tata trzyma za plecami, a ten wiedząc już że zobaczyłeś iż coś ukrywa pokazał Ci twojego pierwszego pokemona! Był to Elekid! Nie mogłeś się powstrzymać i zrobiłeś mu scan.


Nazwa Pokemona: Elekid M
Pomoc od Sigmy dla Sinooh 239
Poziom: 6
Typ:Elektryczny
Łańcuch ewolucji: Elekid-(szczęście)->Electrabuzz-(wymiana ze Wzmacniaczem elektryczności (Electirizer) ->Electrive
Obecne Ataki: Chytre spojrzenie (leer), Szybki atak (Qick attack)
Charakter i historia: Pokemon ten został złapany na safarii przez ojca Simona, a on podarował go swojemu synowi w prezencie na 18-ste urodziny. Pokemon kocha pieszczoty i walki, jest wierny obecnemu trenerowi.
Zdolność: Elekrostatyczność (Static) - Fizyczny kontakt z tym Pokemonem może zakończyć się paraliżem.
Trzymany przedmiot: Brak
Istotne lokacje: Safarii
Ball: Safariball/Pokeball
Powrót do góry Go down
Sigma




Liczba postów : 7
Join date : 04/03/2014
Age : 28
Skąd : Łódź

Pomoc od Sigmy dla Sinooh Empty
PisanieTemat: Re: Pomoc od Sigmy dla Sinooh   Pomoc od Sigmy dla Sinooh EmptyWto 04 Mar 2014, 21:23

- Kto by pomyślał - miękniesz na stare lata.
Uścisk dłoni to teraz co najstosowniejsze do zrobienia, bo w sumie. Przytulam ojca bo jednak długo teraz nie będziemy się widzieć, a droga którą będę podążał nie jest usłana różami.
- Dzięki za to, mam nadzieję, że będziesz ze mnie dumny, bo w końcu kto jak nie Mizuki doprowadzi Sinnoh z powrotem do triumfu Smile Teraz jednak zostaje mi ruszyć przed siebie, tylko dobre pytanie gdzie - masz może jakiś genialny pomysł?
Mówiąc to słychać w moim głosie lekki sarkazm. Z ojcem zawsze dobrze jest podogryzać sobie dla żartu, w końcu taka okazja nie nadarzy się prędko.
- A ten mały, chodź tu przyjacielu, myślę, że Rajin to idealne imię dla Ciebie.
Powrót do góry Go down
Makrosek

Makrosek


Liczba postów : 713
Join date : 26/02/2014

Pomoc od Sigmy dla Sinooh Empty
PisanieTemat: Re: Pomoc od Sigmy dla Sinooh   Pomoc od Sigmy dla Sinooh EmptyCzw 06 Mar 2014, 17:37

-Nie mięknę! Burknął. -Ja tylko daje Ci paczkę od matki, a teraz idź się z nią pożegnaj. Tylko opiekuj się tym elekidem! Jak następnym razem się zobaczymy ma być Electrive! No dobra powodzenia! Jeśli Ci się nie uda znaczy że jesteś od listonosza! Ja już nie mam siły na treningi, więc pozwól że już pójdę, muszę załatwić to i tamto. Tata wyszedł ocierając sobie twarz rękawem.
Tymczasem Elekid wszedł Ci pod koszulkę i zaczął łaskotać. chyba nie spodobało mu się to imię gdyż gdy to powiedziałeś zaczął piszczeć.
Powrót do góry Go down
Sigma




Liczba postów : 7
Join date : 04/03/2014
Age : 28
Skąd : Łódź

Pomoc od Sigmy dla Sinooh Empty
PisanieTemat: Re: Pomoc od Sigmy dla Sinooh   Pomoc od Sigmy dla Sinooh EmptyCzw 06 Mar 2014, 18:26

- Elekid, ja Ci chyba nie dałem tego imienia by Cię zdenerwować. Primo - wychodź spod koszulki. Secundo - to imię nosił wielki bóg piorunów i błyskawic, który był jednym z najpotężniejszych. Chodź raz dwa idziemy się pożegnać z mamą.
Mam nadzieję, że mojemu małemu elektrycznemu towarzyszowi spodoba się to imię jednak, bo kurcze fajnie brzmi, a jak dla mnie pasuje bardzo dobrze do niego. No nic pozostaje mi tylko iść i pożegnać się z mamą. Mam nadzieję, że będzie mniej emocji, bo nosi mnie już, żeby wyjść z domu, ku tej przygodzie co czeka mnie niedługo. Czas ruszać Very Happy
Powrót do góry Go down
Makrosek

Makrosek


Liczba postów : 713
Join date : 26/02/2014

Pomoc od Sigmy dla Sinooh Empty
PisanieTemat: Re: Pomoc od Sigmy dla Sinooh   Pomoc od Sigmy dla Sinooh EmptyPią 07 Mar 2014, 16:48

Elekid gdy dowiedział się że to imię nadałeś mu ku chwale wielkiego boga piorunów i błyskawic wskoczył Ci na ramię z dumną miną.
Poszedłeś do mamy, a ta zaczęła wołać:
Jak te dzieci szybko dorastają! Wszyscy mnie opuszczą! Zostanę sama! Nikt o mnie nie będzie pamiętał! Jestem taka nieszczęśliwa! Ale spełniaj swoje marzenia! Idź w świat! Ja nie jestem Ci przeszkodą! Idź no idź! Twa mama pokazała Ci na drzwi ze łzami w oczach
Powrót do góry Go down
Sigma




Liczba postów : 7
Join date : 04/03/2014
Age : 28
Skąd : Łódź

Pomoc od Sigmy dla Sinooh Empty
PisanieTemat: Re: Pomoc od Sigmy dla Sinooh   Pomoc od Sigmy dla Sinooh EmptyPią 07 Mar 2014, 17:16

Podchodzę do mamy, bo wiem co wypada powiedzieć w takich przypadkach
- Wiesz, że wrócę i to bogatszy o nowe doświadczenia, nowe znajomości, a jak dobrze pójdzie to może i synowa Ci się gdzieś po drodze znajdzie. Wrócę niedługo i obiecuję dzwonić kiedy wydarzy się cokolwiek, Kocham Cię mamo.
Przytulam moją mamę, bo też ciężko mi z tym, że zostawiam ją w sumie samą na tak długi okres czasu. Najważniejsze jednak teraz to by udać się do Jubilie, a to kawał drogi od Sunyshore. Mam jednak Elekida, a razem z nim wiem, że zawojujemy świat.
Powrót do góry Go down
Makrosek

Makrosek


Liczba postów : 713
Join date : 26/02/2014

Pomoc od Sigmy dla Sinooh Empty
PisanieTemat: Re: Pomoc od Sigmy dla Sinooh   Pomoc od Sigmy dla Sinooh EmptySob 08 Mar 2014, 13:37

Wyruszyłeś w drogę. Na pożegnanie rodzice dali Ci rady brzmiące tak jakby wyrzut że opuszczasz rodzinę. No nic, mimo wszystko wyszedłeś z domu. Na pożegnanie dostałeś dwie kromki i jabłko.
Widziałeś wiele dróg, tylko którą podążyć? Drogowskazy były zamazane przez miejscowych chuliganów, a ludzi którzy mogliby znać drogę było jak na lekarstwo. Już chciałeś zapytać się swoich rodziców która to droga gdy zauważyłeś że gdzieś pojechali autem. Zaryzykujesz pójście w złą stronę? Czy może poczekasz na jakiegoś przechodnia? (Możesz iść prosto w prawo w lewo lub zawrócić)
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Pomoc od Sigmy dla Sinooh Empty
PisanieTemat: Re: Pomoc od Sigmy dla Sinooh   Pomoc od Sigmy dla Sinooh Empty

Powrót do góry Go down
 
Pomoc od Sigmy dla Sinooh
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» KP Sigmy
» Box Sigmy
» Rachunek Oszczędnościowy Sigmy

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeNova :: Offtopic :: Archiwum Gier-
Skocz do: