PokeNova
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Kolejka Mrocznego Lasu

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
LugiaFly

LugiaFly


Liczba postów : 318
Join date : 07/02/2014
Age : 25
Skąd : Kurai Mori

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Sneasel

Kolejka Mrocznego Lasu Empty
PisanieTemat: Kolejka Mrocznego Lasu   Kolejka Mrocznego Lasu EmptyNie 23 Lut 2014, 18:02

Kolejka Mrocznego Lasu I1e9tz

Kod:
[b]Imię "Ksywka" Nazwisko:[/b]
[b]Wiek:[/b]
[b]Wygląd:[/b]
[b]Charakter Postaci:[/b]
[b]Miasto Rodzinne/Miasto Startowe/Region:[/b]
[b]Towarzysz:[/b]Tak/Nie
[b]Historia:[/b]
[b]Starter:[/b]
[b]Dodatkowy Ekwipunek:[/b]
[b]Cele Podróży:[/b]
[b]Dodatkowe Prośby:[/b]

Kilka uwag odnośnie zapisu.
1. Starter ma być adekwatny do regionu w jakim prowadzona będzie wasza przygoda. Oczywiście jeśli historia ładnie opisuje jak go zdobyliście może on pochodzić z innego.
2. Historia powinna mieć przynajmniej 10 linijek. Nie jest to dużo, bo w końcu dwa razy więcej niż ma mieć wasz normalny post w przygodzie, a im bardziej rozbudowana i ciekawsza historia tym coś lepszego dla was wyklepię.
3. Nie róbcie ze swojego dodatkowego ekwipunku zbiorowiska MasterBalli, cukiereczków i innych. Dajcie tam coś bardziej przyziemnego!
4. Proszę.. Niech waszymi celami nie będzie coś w stylu "Zostać mistrzem pokemon". To już stare i nie modne! Ruszcie wyobraźnią!
5. Jeśli chcecie mieć towarzysza, musi on być uwzględniony w historii oraz musi on zostać opisany podobnie jak wasza postać. (Wygląd, charakter, ewentualnie pokemony jeśli takowe posiada)

I tak już informacyjnie. Jeśli zostaniesz przyjęty do swojego podpisu proszę wklep linki do KP, Boxu i Konta Bankowego. Ułatwi mi to sprawdzenie twoich danych i nie będę musiała latać Lucek wie ile zanim znajdę. *Lugia nigdy nie może czegoś znaleźć*

Kod:
[url=link]KP[/url] [url=link]Box[/url] [url=link]Konto Bankowe[/url]


Ostatnio zmieniony przez LugiaFly dnia Czw 15 Maj 2014, 22:19, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
http://lugiafly.deviantart.com/
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Kolejka Mrocznego Lasu Empty
PisanieTemat: Re: Kolejka Mrocznego Lasu   Kolejka Mrocznego Lasu EmptyNie 23 Lut 2014, 18:30

Imię "Ksywka" Nazwisko: Fernando "Fer" de la Rosa
Wiek: 18
Wygląd: Fer mierzy 180 cm wzrostu i waży około 78 kg. Ma błękitne oczy, brązowe włosy, kręcone ale często prostuje, ba nawet ostatnio strzelił sobie trwałą prostującą. Ubiera się w stylu elegant ale nie przesadza, wszystko musi być wygodne na tyle by móc robić w tym akrobacje.
Wyglądk KLIK!
Charakter Postaci: Fer żyje w tłumie. Ma pełno znajomych i wszystko go lubią. W sumie to sam nie wie czemu. Nie jest jakiś szczególny, ot lekko zabawny, tolerancyjny i pozytywnie nastawiony do wszystkich. To wszystko głupoty i małoważne rzeczy przy tym, że jego mózg wyparł pewną traumę z dzieciństwa…
Miasto Rodzinne/Miasto Startowe/Region: Pinkan, Archipelag Wysp Pomarańczowych
Towarzysz:Tak, Nell, pusta blondynka z zewnątrz jednak w środku, czasem, rzadko uczynna i troskliwa dziewczyna, nie wiem jakie ma poki, Eusin, okularnik w sweterku, oczytany ale czasem nieśmiały, lekka nadwaga, posiada różowego Rhyhorna.
Historia: Jakieś 11 lat temu, w Johto w mieście Ecruteak żyła sobie szczęśliwa rodzina. Jorge i Mercedes pracowali w tamtejszym oddziale ochrony środowiska naturalnego i wychowywali swoje trojaczki – dwóch chłopców i dziewczynkę. Ich życie było sielanką ale to wszystko nagle się zmieniło, jednego dnia wszystko co miało sens straciło na wartości…
Był słoneczny poranek, jeden z niewielu w tym mieście więc wszyscy się tym cieszyli. Trojaczki de la Rosa wyruszyły w drogę do szkoły. Byli zgranym zespołem. Zawsze razem, myślący podobnie choć charakterami bardzo się różniący. Szli, szli i nagle zerwał się potężny wiatr. Niebo przesłoniło czarne chmury. Wielki czarny cień nadleciał nad Ecruteak i dwójka z dzieci znikła w ciągu jednej sekundy…
Taka tragedia musiała odbić się na zdrowiu tej rodziny. Marcedes popadła w depresję, którą leczyła przez 2 lata. Fer wyparł całkiem z pamięci istnienie swojego rodzeństwa i stał się całkiem innym człowiekiem. Jorge nie mógł patrzeć na miejsce, w którym żyli więc zabrał swoją rodzinę i wyprowadził się na wyspę Pinkan by objąć tam stanowisko obrońcy Rezerwatu Różowych Pokemonów. O minionej tragedii nie mówiło się w tej rodzinie nigdy. Po pewnym czasie było jako tako normalnie.
Po ukończeniu 18 roku życia Fer wyruszył w swoją podróż Pokemon. Chciał zostać hiper pro mastah koordynatorem. Tak powiedział rodzicom i znajomym, ale było coś jeszcze – powoli zaczął odzyskać pamięć z czasów dzieciństwa. W sumie póki co była to tylko jedna scena przedstawiająca trójkę dzieci o kręconych brązowych włosach. W jednym z nich rozpoznawał siebie, drugie o dziwo było identyczne jak on a trzecie to bardzo podobna do nich dziewczynka. Musiał się dowiedzieć o co chodzi ale na rodziców nie mógł liczyć. Zabrał więc swojego wyjątkowego jak na tą wyspę Caterpie bo w normalnym kolorze dla Wysp Pomarańczowych (nie lubił tych rózowych jagód więc ich nie jadł), swoich dwóch najlepszych przyjaciół: Nell i Eusina i wyruszył zbadać świat by odkryć tajemnicę.
Starter: Caterpie
Dodatkowy Ekwipunek: Telefon.
Cele Podróży: Zostać mistrzem kontestów, odzyskać pamięć a potem wybrać się do Johto by odnależć rodzeństwo.
Dodatkowe Prośby: Chcę by Pokemony w grze były natywne do regionu i byś wprowadzała mi poki i przedmioty z zewnątrz do przygody.

KP Box Konto Bankowe
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
LugiaFly

LugiaFly


Liczba postów : 318
Join date : 07/02/2014
Age : 25
Skąd : Kurai Mori

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Sneasel

Kolejka Mrocznego Lasu Empty
PisanieTemat: Re: Kolejka Mrocznego Lasu   Kolejka Mrocznego Lasu EmptyNie 23 Lut 2014, 18:52

Tak już z czystych formalności.. Przyjmuję.
Powrót do góry Go down
http://lugiafly.deviantart.com/
Filipos44

Filipos44


Liczba postów : 383
Join date : 05/01/2014

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Skiddo

Kolejka Mrocznego Lasu Empty
PisanieTemat: Re: Kolejka Mrocznego Lasu   Kolejka Mrocznego Lasu EmptyNie 09 Mar 2014, 17:25

Imię "Ksywka" nazwisko: Filip Foxyr
Data urodzenia i wiek: 13 lat, urodzinki czwartego kwietnia
Wygląd:
Młody chłopak o jasnobrązowych włosach. Owe włosy są proste i sięgają mu do ramion, jedno oko prawie zawsze zasłania mu niesforna, wciąż opadająca grzywka. Oko to, tak często zasłaniane, jest tak jak drugie ciemno niebieskie niemal granatowe, a w jego źrenicy zawsze znajduje się błysk, który za każdym razem może oznaczać coś innego. Czasem błysk jest chytry i znaczy że posiadacz oczu w których się zrodził ma jakiś przebiegły plan, innym razem jest zabójczy, a to nic dobrego. Najczęściej jednak pojawia się tam iskierka przyjaźni, bądź też nadziei na zawarcie przyjaźni. Filip od maleńkości był strasznie blady i nie zmieniła tego również jego podróż. Nosi starą ciemną, zielono - szaro - czarną bluzę z kapturem i powycierane dżinsy, oraz sportowe buty. Żadne z tych elementów garderoby nie wyróżniają się niczym szczególnym. Na plecach trenera zawsze jest też stary i wysłużony, zszywany miliony razy plecak.
Rodzime miasto/Miasto startu i region: Filip urodził się i wychował w Pewter, położonym w regionie Kanto, ale swoją podróż rozpoczyna w Pastoria City w Sinnoh
Towarzysz: Brak, ale jeśli będziesz chciała to możesz śmiało kogoś wymyślić
Charakter postaci:
Dość inteligentny chłopak. Jest urodzonym optymistą i kocha żartować, gdy snuje pesymistyczne myśli to zapewne właśnie żartuje. Bardzo troszczy się o swoje pokemony- opieka nad młodszym bratem wyuczyła go opiekuńczości- z drugiej strony uwielbia staczać pojedynki z pomocą swoich kiszonkowych przyjaciół i zawsze stara się wykorzystać wszystkie słabości wroga, niestety jest też impulsywny i nie zawsze wszystko zdąży przemyśleć...
Historia:
Filip dzieciństwo spędził w zupełnie normalnej rodzinnie w której był normalny, zdrowy ojciec pracujący jako archeolog, mama zajmowała się domem i dziećmi- czyli Filipem, oraz jego starszą siostrą i młodszym bratem. Siostra wyruszyła w przygodę do Sinnoh skoro tylko ukończyła dwanaście lat, od tamtej chwili jej bracia nie widzieli jej, a skoro Filip był od niej o dwa lata młodszy to łatwo policzyć że siostry nie widział trzy lata. Mieszkał dalej w domku z rodzicami w mieście Pewter, pewnego razu wybrał się na wycieczkę po MT. Moon. Niestety gdy Filip spacerował po jednej z jaskiń spadła lawina i przysypała wejście, chłopak dobrze znał podziemny labirynt- taka często zabierał go ze sobą do pracy- i już miał ruszyć szukać innego wyjścia, kiedy usłyszał żałosne, bliżej nieokreślone dźwięki dochodzące od strony skał które odebrały mu wyjście. Gdy poświecił na te skały latarką i przyjrzał się uważnie zobaczył rannego pokemona, nie wiedział jakiego jest gatunku, nie wyglądał znajomo, ale był ranny i trzeba mu było pomóc! Chłopak zastanawiał się jak go wydobyć spod skał i wtedy przypomniał sobie że jego siostra dała mu w charakterze amuletu jeden ze swoich pokeballi przed wyjazdem, właśnie tego pokeballa użył by złapać nieszczęsnego pokemona. Gdy wrócił do domu jego mama i miejscowa lekarka- siostra Joy- pomogli mu się nim zająć, okazało się że to młody Skiddo, pokemon z odległego regiony Kalos. Filip chciał go wypuścić, ale ten o dziwo nie chciał wracać na wolność, w ten sposób Filip stał się trenerem i zdobył swego pierwszego pokemona. Niedługo po tym wyjechał do Sinnoh z zamiarem pokonania liderów, zdobycia świetnych pokemonów i odnalezienia siostry, a także zmierzenia się z nią.
Starter: Skiddo
Dodatkowy Ekwipunek: Plecak w którym trzymam wszystkie swoje rzeczy i ball Skiddo- mój amulet.
Cele::
Filip chce zostać najlepszym trenerem wszech czasów, dostać się do ligi, złapać, wytrenować i zaprzyjaźnić się z różnymi pokemonami... najważniejsze jednak że chce znaleźć siostrę i pokonać ją w pełnym pojedynku pokemon, czyli pojedynku 6vs.6.
Dodatkowe prośby: A więc tak... wiesz że lubiem walczyć, dużo walk daj! :3

KP
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Liczba postów : 318
Join date : 07/02/2014
Age : 25
Skąd : Kurai Mori

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Sneasel

Kolejka Mrocznego Lasu Empty
PisanieTemat: Re: Kolejka Mrocznego Lasu   Kolejka Mrocznego Lasu EmptyPon 10 Mar 2014, 18:39

Przyjmuję do lasu, i z tego co wiem.. Przenieś tutaj ten temat ze swoją przygodynką
Powrót do góry Go down
http://lugiafly.deviantart.com/
Smutny Koteczek




Liczba postów : 4
Join date : 16/05/2014

Kolejka Mrocznego Lasu Empty
PisanieTemat: Re: Kolejka Mrocznego Lasu   Kolejka Mrocznego Lasu EmptyPią 16 Maj 2014, 23:51

Imię "Ksywka" Nazwisko: Neko "Zero( tak każdy na mnie mówił w szkole)" Mruczkowski( korzystam z fałszywych nazwisk i imion)
Wiek:17
Wygląd:Kolejka Mrocznego Lasu Blog_fz_4615980_6953870_sz_youji
Charakter Postaci: Neku jest bardzo inteligentnym młodzieńcem, bardzo ambitnym. Najbardziej uszczęśliwiają go kobiety, wygrywanie oraz złoczyństwo tu i tam. Na punkcie kobiet posiada bzika i są one jego jedyną słabością. Jest dosyć chaotycznym człowiekiem, którego większość nie rozumie.
Miasto Rodzinne/Miasto Startowe/Region:Pallet Town/Viridian City/Kanto
Towarzysz:Liczę na twoje towarzystwo.
Historia: Mój drogi pamiętniczku. Z racji na to że za chwilę zacznę moją przygodę ku podbiciu świata chce ci zdradzić moją przeszłość. Podzielić ją można na trzy rozdziały:
Rozdział pierwszy. "Tak bardzo chcę zostać mistrzem pokemonów mamo!"
Miałem wtedy 6 lat, zaczynała się wiosna. Właśnie w tym momencie każdy dzieciak chce najbardziej zostać mistrzem pokemonów. Wtedy i ja miałem tak niskie ambicje. Problem polegał na tym że nasz ukochany profesorek zażyczył sobie byśmy składali papiery po startera, ( mimo wszystko to jest wyzysk, za jednym pokemonem dostaje tak cenne informacje i wiele innych...) ale moja mama uznała że to bardzo zły pomysł. Powinienem się edukować a potem przejąć ich małą firmę zajmującą się rozsyłką. Zdecydowanie nie pozwolę się zatrzymać!
Rozdział drugi "13 lat, oznaką buntu i wielkich zmian!"
Ciągle szukałem sposobu by udowodnić matce że stać mnie na więcej niż zwykła praca jako chłopiec dostawczy. W szkole, wszyscy gadają tylko o tym jak fantastycznie będzie zacząć za chwile swoją przygodę... Już ja im pokażę ! ( to że w wieku 16 lat zgwałciłem koleżankę z klasy pozostawiam bez komentarza) Zdecydowałem, będę niszczył nadzieje tym małym dziecziaczką kradnąc im poke startery mwahhahah!
Rozdział trzeci "4 lata treningu i pierwszy sukces"
Przez następne cztery lata ciężko trenowałem, udoskonalałem plan całe noce szykując się do mojego pierwszego napadu. Napisałem matce liścik, "Wyruszam by podbić świat" Po czym "nie chcący" podpaliłem całą wioskę by wykorzystać to jako element nieuwagi, i ukraść pokedex z pokeballami od profesora Oaka. Niestety system zabezpieczeń laboratorium Oaka spowodowało że nie byłem w stanie dostać swojego pierwszego pokemona. Więc zapytacie jak zdobyłem swojego Chimchara? Bardzo prosto. Wykorzystałem pożar by gwizdnąć tego jakże egzotycznego pokemona, od samego Turka, który wywoływał za niego niesamowicie ogromne sumy. Tak więc przed siebie z planami na przyszłość:
-Skompletować wykwalifikowaną kilkuosobową drużynę
-Zebrać wystarczająco dużo pieniędzy by rozpocząć działalność złoczyńców
-Podbić świat
Starter:Chimchar
Dodatkowy Ekwipunek: (101 sposobów na to by stworzyć swój własny team, Trenuj z sensei Pustelnikiem, czteroletni trening dla początkujących złoczyńców, Jak się zakochać )trzy książki. Rękawice, lina, włóczka, google, zestaw małego włamywacza, Katana i ta bajerancka składana łódka chce to *w*
Cele Podróży:Stworzyć swój własny Team, złapać Lugię, Władza nad światem, podbój galaktyki... I zdecydowanie znalezienie swojej drugiej połówki.
Dodatkowe Prośby: mogłabyś pogłaskać mnie czasem, szczególnie po brzusiu. Przyjmij mnie prosim *w* Mam nadzieję że się już nie fochasz.
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Liczba postów : 318
Join date : 07/02/2014
Age : 25
Skąd : Kurai Mori

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Sneasel

Kolejka Mrocznego Lasu Empty
PisanieTemat: Re: Kolejka Mrocznego Lasu   Kolejka Mrocznego Lasu EmptySob 17 Maj 2014, 11:56

- Najśmieszniejsze podanie jakie kiedykolwiek czytałam! - oznajmiła władczyni Mrocznego Lasu. Skinieniem ręki oznajmiła, by kociak do niej podszedł. Zaraz go schwytała i posadziła na kolanach, po czym.. A jakby inaczej. Zaczęła miziać po brzuszku.
- Słodziak jeden! Przyjęty! Zgadzam się na książki, rękawice, linę.. Włóczkę jak najbardziej, gogle i łódkę. Zestaw małego włamywacza i Katanę, będziesz musiał sobie poszukać, gdyż tego kociak nie otrzyma. Za dużo by na start było. - zrobiła uśmieszek niczym kot, który coś chce. Następnie ruchem wskazała pokój do jakiego Neko ma się udać i czekać na rozpoczęcie przygody.
Powrót do góry Go down
http://lugiafly.deviantart.com/
Sponsored content





Kolejka Mrocznego Lasu Empty
PisanieTemat: Re: Kolejka Mrocznego Lasu   Kolejka Mrocznego Lasu Empty

Powrót do góry Go down
 
Kolejka Mrocznego Lasu
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeNova :: Offtopic :: Archiwum Gier-
Skocz do: