PokeNova
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Gra Matta - Alexandra

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Gra Matta - Alexandra Empty
PisanieTemat: Gra Matta - Alexandra   Gra Matta - Alexandra EmptySob 22 Lut 2014, 23:20

Nadszedł ten dzień. Właśnie wyszedłeś ze swojego domu pożegnany przez rodziców, którym się Twój pomysł na życie średnio podobał. Nie mieli jednak już siły Cię zniechęcać więc poszedłeś do profesora po swojego pierwszego Pokemona. W Twoje ślady poszło wielu innych ludzi w różnym wieku. Kiedy wszedłeś do laboratorium musiałeś poczekać bo właśnie ktoś wybierał swojego stworka. Zostaly jeszcze trzy.
- Witak, wybierz jednego - powiedział Ham. Przed Tobą stały Belsprout, Oddish i Tangela. Widocznie dziś był kiepski dzień dla roślinnych stworków.
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
Aleksander




Liczba postów : 5
Join date : 26/01/2014

Gra Matta - Alexandra Empty
PisanieTemat: Re: Gra Matta - Alexandra   Gra Matta - Alexandra EmptyNie 23 Lut 2014, 10:29

Serce waliło mi jak młot, kiedy wchodziłem do malutkiego laboratorium profesora. Niby był to zwyczajny dzień, nie różniący się niczym od wszystkich pozostałych, a jednak było w nim coś wyjątkowego dla mnie. Otóż ta właśnie słoneczna niedziela była dniem, w którym wyruszyłem w podróż, jak każdy trener.
*Nareszcie nadszedł ten dzień kiedy mogę wyruszyć w swoja pierwszą podróż pokemon-myślałem wchodząc do Laboratorium profesora. Po wejściu zobaczyłem stojące obok niego 3 pokemony: Bellsprouta, Oddisha i Tangelę. Wszystkie trzy stworki spoglądały na mnie z zaciekawieniem, starając się pokazać z jak najlepszej strony. Wszystkie wyglądały ciekawie, jednak wiedziałem, że mogę wybrać tylko jednego z nich, od mojego wyboru zależało to jak potoczy się moja przygoda. Spróbowałem nieco więcej dowiedzieć się o charakterze tych stworków przyglądając im się uważnie. Po bliższych oględzinach widziałem już bliższy zarys charakteru tych stworków:
Bellsprout- jest bardzo wrażliwy, ale i waleczny.
Oddish- Zawsze chętny do pomocy, uwielbia wyzwania i jest ambitny.
Tangela- Charakteryzuje ja spokój ducha i opanowanie.
Bo głębszych rozważaniach doszedłem do wniosku że wybiorę Oddisha, całkiem dobrze odwzorowuje mój charakter.
- Profesorze, zdecydowałem się na wybór Oddisha, ten pokemon chyba najbardziej do mnie pasuje.
Powrót do góry Go down
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Gra Matta - Alexandra Empty
PisanieTemat: Re: Gra Matta - Alexandra   Gra Matta - Alexandra EmptyPon 24 Lut 2014, 18:50


- Dobrze - powiedział po czym cofnął mandragorową rzepkę do balla i Ci go wręczył - mam dla Ciebie coś jeszcze. To podstawowy zestaw trenerski, balle i Pokedex.
- Tak więc możesz już ruszać w podróż. Życzę Ci dużo sukcesów a tymczasem pozwól, ze już Cię pożegnam bo mam do rozdania jeszcze kilka Pokemonów - rzekł z uśmiechem profesor i niemal na chama wypchnął Cię za drzwi.
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
Sponsored content





Gra Matta - Alexandra Empty
PisanieTemat: Re: Gra Matta - Alexandra   Gra Matta - Alexandra Empty

Powrót do góry Go down
 
Gra Matta - Alexandra
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeNova :: Offtopic :: Archiwum Gier-
Skocz do: