PokeNova
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 [Walka 3 vs. 3] Joker vs. Bugsy

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
Filipos44

Filipos44


Liczba postów : 383
Join date : 05/01/2014

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Skiddo

[Walka 3 vs. 3] Joker vs. Bugsy - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: [Walka 3 vs. 3] Joker vs. Bugsy   [Walka 3 vs. 3] Joker vs. Bugsy - Page 3 EmptySro 12 Lut 2014, 19:48

Ogień w końcu zgasł, Ponyta jednak skoczył i... lądując nadział się na trujące żądło! Został zatruty i to wystarczyło, padł.

Arena: zwyczajny prostokątny placyk pokryty ubitą ziemią, wokoło niego rosną drzewa na którym siedzi widownia - armia robali. Cała arena umieszczona jest w samym środku wielkiej szklanej kopuły.

************

Joker:
Starly 100% + podwyższony atak (2), obniżona prędkość (4), obniżona obrona (1)
Ponyta 0% = niezdolny do walki
??? 100%

Bugsy:
Kakuna 73% + podwyższona obrona (3)
Scyther 0% = niezdolny do walki
??? 100%
Powrót do góry Go down
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

[Walka 3 vs. 3] Joker vs. Bugsy - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: [Walka 3 vs. 3] Joker vs. Bugsy   [Walka 3 vs. 3] Joker vs. Bugsy - Page 3 EmptySro 12 Lut 2014, 19:53

- No dobrze ruszamy Buizel! - Wykrzyczałem wypuszczając poke wydrę, a jednocześnie chowając Ponytę.
- Buizel na samym początku zaatakuj przeciwnika falą po czym szybka zamieć i dwa warki! Zaraz po warkach cios dźwiękowy i następna fala! Unikaj strzałów siecią! Na sam koniec atakuj falami i zamieciami! - WYkrzyczałem w celu wydania komend. Musze pomyśleć...
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Liczba postów : 383
Join date : 05/01/2014

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Skiddo

[Walka 3 vs. 3] Joker vs. Bugsy - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: [Walka 3 vs. 3] Joker vs. Bugsy   [Walka 3 vs. 3] Joker vs. Bugsy - Page 3 EmptyCzw 13 Lut 2014, 11:43

Postawienie na ataki dystansowe było świetnym pomysłem, przecież podwyższona jest obrona Kakuny, jego specjalna obrona pozostała bez zmian. Tak wolny pokemon jak on nie miał nawet najmniejszych szans na unik. Jedyne co zdołał zrobić to trafić twojego pokemona trującym żądłem, ale nawet go nie zatruł. Kakuna niezdolny do walki. Bugsy schował pokemona i zastąpił go podobnym, ale nie takim samym Metapodem.

Arena: zwyczajny prostokątny placyk pokryty ubitą ziemią, wokoło niego rosną drzewa na którym siedzi widownia - armia robali. Cała arena umieszczona jest w samym środku wielkiej szklanej kopuły.

************

Joker:
Starly 100% + podwyższony atak (2), obniżona prędkość (4), obniżona obrona (1), 0,2lvl
Ponyta 0% = niezdolny do walki
Buizel 98% + powyższony atak (2), 0,9lvl

Bugsy:
Kakuna 0% = niezdolny do walki
Scyther 0% = niezdolny do walki
Metapod 100%
Powrót do góry Go down
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

[Walka 3 vs. 3] Joker vs. Bugsy - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: [Walka 3 vs. 3] Joker vs. Bugsy   [Walka 3 vs. 3] Joker vs. Bugsy - Page 3 EmptyCzw 13 Lut 2014, 14:50

- Świetnie Buizel! - wykrzyczałem ze szczęścia.
- Na samym początku użyj dwóch warków uważając w tym czasie na strzały siecią i inne ataki przeciwnika! Kiedy wykonasz warki użyj licznych ciosów dźwiękowych po czym kilka fal! Sieci przeciwnika możesz zamrażać zamieciami jeśli jednak Ci się to nie uda to rób unik i atakuj falami i zamieciami! Atakuj przeciwnika wszystkimi swoimi atakami które coś robią! - Następne komendy popłynęły z moich ust. Buizel pokonał Kakunę tak szybko.
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Liczba postów : 383
Join date : 05/01/2014

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Skiddo

[Walka 3 vs. 3] Joker vs. Bugsy - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: [Walka 3 vs. 3] Joker vs. Bugsy   [Walka 3 vs. 3] Joker vs. Bugsy - Page 3 EmptyCzw 13 Lut 2014, 16:15

Twój pokemon ledwo użył jednego warku, a przylepiła się do niego jedna sieć. Spojrzał na nią i na pokemona po dugiej stronie, który niebezpiecznie szybko podciągał się na własnym tworze. Używając sieci odbijał się od Buizela, który nie potrafił nawet wyprowadzić ataku obrywając ciągłymi akcjami. Metapod do tego wszystkiego użył jeszcze kilka razy utwardzania.

Arena: zwyczajny prostokątny placyk pokryty ubitą ziemią, wokoło niego rosną drzewa na którym siedzi widownia - armia robali. Cała arena umieszczona jest w samym środku wielkiej szklanej kopuły.

************

Joker:
Starly 100% + podwyższony atak (2), obniżona prędkość (4), obniżona obrona (1)
Ponyta 0% = niezdolny do walki
Buizel 73% + powyższony atak (3), obniżona prędkość (1)

Bugsy:
Kakuna 0% = niezdolny do walki
Scyther 0% = niezdolny do walki
Metapod 100% + podwyższona obrona (3)
Powrót do góry Go down
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

[Walka 3 vs. 3] Joker vs. Bugsy - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: [Walka 3 vs. 3] Joker vs. Bugsy   [Walka 3 vs. 3] Joker vs. Bugsy - Page 3 EmptyCzw 13 Lut 2014, 16:18

- Nie poddawaj się Buizel! - Wykrzyczałem.
- Na samym początku zaatakuj przeciwnika falą i zamiecią! Zaraz po tym skok wysoko do góry i odskok w bok! Po tym kolejne fale i zamieć! Kiedy zauważysz, że leci na Ciebie sieć rób unik! Atakuj przeciwnika licznym falami i zamieciami! Atakuj też szybkimi atakami i uważaj na sieci! Kiedy zauważysz, że lecą na Ciebie rób uniki! - Krzyknąłem w celu wydania nastepnych komend.
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Liczba postów : 383
Join date : 05/01/2014

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Skiddo

[Walka 3 vs. 3] Joker vs. Bugsy - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: [Walka 3 vs. 3] Joker vs. Bugsy   [Walka 3 vs. 3] Joker vs. Bugsy - Page 3 EmptyCzw 13 Lut 2014, 16:24

Metapod w żaden sposób nie mógłby uniknąć fali, użył więc jedynie utwardzania. Chwilę po tym w jego stronę poleciła zamieć.
- Bariera nici! - Krzyknął Bugsy, co to miało znaczyć?! Metapod wystrzelił kilka strzałów siecią, które zasłoniły go i twój atak zamroził tyle te sieci... było to nietypowe zastosowanie tego ataku, a jednak skuteczne! Buizel nie przejmował się tym, wybił się w powietrze i wylądował w innym miejscu, trafił czterema falami! Po tym wszystkim dołożył jeszcze zamieć, kiedy jednak użył szybkiego ataku zderzył się z akcją Metapoda.

Arena: zwyczajny prostokątny placyk pokryty ubitą ziemią, wokoło niego rosną drzewa na którym siedzi widownia - armia robali. Cała arena umieszczona jest w samym środku wielkiej szklanej kopuły.

************

Joker:
Starly 100% + podwyższony atak (2), obniżona prędkość (4), obniżona obrona (1)
Ponyta 0% = niezdolny do walki
Buizel 68% + powyższony atak (3), obniżona prędkość (1)

Bugsy:
Kakuna 0% = niezdolny do walki
Scyther 0% = niezdolny do walki
Metapod 37% + podwyższona obrona (4)
Powrót do góry Go down
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

[Walka 3 vs. 3] Joker vs. Bugsy - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: [Walka 3 vs. 3] Joker vs. Bugsy   [Walka 3 vs. 3] Joker vs. Bugsy - Page 3 EmptyCzw 13 Lut 2014, 16:29

- Świetnie Buizel! Zaatakuj przeciwnika jeszcze jedną falą po czym wracaj! - Krzyknąłem. Poczekałem aż mój pokemon użyje fali. Wtedy schowam go do pokeballa i wybiorę Starly.
Moje komendy dla Starly
- Starly jesteś ciężko spowolniona! Postaraj się unikać sieci przeciwnika i użyj warków po czym pchnięcia! Uważaj by nic sobie nie zrobić! Jeśli oberwiesz i będziesz miała mało % użyj grzędy i dalej atakuj pchnięciami! - Wydałem komendy dla poke-ptaka
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Liczba postów : 383
Join date : 05/01/2014

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Skiddo

[Walka 3 vs. 3] Joker vs. Bugsy - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: [Walka 3 vs. 3] Joker vs. Bugsy   [Walka 3 vs. 3] Joker vs. Bugsy - Page 3 EmptyCzw 13 Lut 2014, 16:41

Fala rzecz jasna trafiła, po tym wyszedł Starly, dostał akcją, ale szybko wzleciał wysoko i użył dwóch warków, po tym zaczął latać i używać pchnięć.

Arena: zwyczajny prostokątny placyk pokryty ubitą ziemią, wokoło niego rosną drzewa na którym siedzi widownia - armia robali. Cała arena umieszczona jest w samym środku wielkiej szklanej kopuły.

************

Joker:
Starly 100% + podwyższony atak (4), obniżona prędkość (4), obniżona obrona (1)
Ponyta 0% = niezdolny do walki
Buizel 68% + powyższony atak (3), obniżona prędkość (1)

Bugsy:
Kakuna 0% = niezdolny do walki
Scyther 0% = niezdolny do walki
Metapod 9% + podwyższona obrona (4)
Powrót do góry Go down
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

[Walka 3 vs. 3] Joker vs. Bugsy - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: [Walka 3 vs. 3] Joker vs. Bugsy   [Walka 3 vs. 3] Joker vs. Bugsy - Page 3 EmptyCzw 13 Lut 2014, 16:46

- Starly uważaj! Przeciwnik ledwo się trzyma, ale możesz zostać tak spowolniony, że w ogóle nie trafisz! - Wykrzyczałem. - Użyj jeszcze jednego warku i cały czas atakuj przeciwnika pchnięciami! Dasz radę wierzę w Ciebie Starly! - Krzyknąłem w celu wydania następnych komend.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





[Walka 3 vs. 3] Joker vs. Bugsy - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: [Walka 3 vs. 3] Joker vs. Bugsy   [Walka 3 vs. 3] Joker vs. Bugsy - Page 3 Empty

Powrót do góry Go down
 
[Walka 3 vs. 3] Joker vs. Bugsy
Powrót do góry 
Strona 3 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» [Walka 3 vs 3] Joker vs Gardenia
» [Walka 2 vs. 2] Joker vs. Brawly
» Walka Joker vs. Cilan
» Walka Shadic vs Joker
» Joker vs. Brock

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeNova :: NPC :: Arena :: Walki z NPC-
Skocz do: