PokeNova
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 It's time to Duel!

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Wojas021

Wojas021


Liczba postów : 12
Join date : 13/01/2014

It's time to Duel! Empty
PisanieTemat: It's time to Duel!   It's time to Duel! EmptyNie 26 Sty 2014, 19:16

Siedziałaś w pokoju, gdy ktoś zapukał do drzwi domu. Twoja mama zerknęła przez judasza i otworzyła drzwi.
- Dzień dobry, w czym mogę pomóc? - zapytała przyglądając się eleganckiemu młodzieńcowi stojącemu w drzwiach.
- Witam, nazywam się Edo Phoenix. - powiedział i jak na dżentelmena przystało ucałował twoją mamę w dłoń. - Panna Lorelai przysłała mnie tu po Yumiko.
Młodzieniec był bardzo pewny siebie, aczkolwiek nie nachalny. Spoglądał z zaciekawieniem na wnętrze domu czekając na reakcję twojej mamy, która była lekko w szoku takim zachowaniem Eda.
- Eeee... Już wołam... Yumiko! - krzyknęła czerwieniąc się przy tym niczym burak, a następnie odsunęła się na bok wpuszczając Phoenixa do środka.
Powrót do góry Go down
McClane
Mistrz Gier
McClane


Liczba postów : 67
Join date : 13/11/2013
Age : 30
Skąd : Gdańsk

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

It's time to Duel! Empty
PisanieTemat: Re: It's time to Duel!   It's time to Duel! EmptyNie 26 Sty 2014, 21:10

"To nie jest typowe dla tej rudej małpy" myślę, gdy tylko dociera do mnie powód dla którego ów chłopiec do nas zawitał. Lorelei zawsze lubiła mieć na wszystko oku oraz wszystko pod kontrolą. Jednak to mogła by jej kolejna próba by mnie zmienić, kolejny sposób bym stała się kimś kim nie jestem... Jedyne czego chce to pozostać tym kim jestem, czy to jest takie złe?
Czuję jak łzy napływają mi do oczów, nie chce jechać, chce tu zostać, w domu. Jednak nie miałam szans, moje zdanie się nie liczyło, a wszystko przez nią. Nie czułam gniewu, czułam rozpacz i ogrom beznadziei. Nie mogłam się zbuntować, nie mogłam uciec, bo bym przegrała... Mogłam tylko iść i wykonywać ich polecenia, pokazać im, że tak też można, w końcu zrozumieją, że nie zmienią mnie... zrozumieją mnie...
Bez słowa idę do wyjścia, serce staje mi w gardle, jeśli jego powody są prawdziwe, znaczy, że z każdym krokiem moje szanse wyplątania się z tego maleją. Ze spuszczoną głową wchodzę do pokoju i rzucam chłopakowi nieznaczne spojrzenie. Chciałam tylko zapamiętać jego wygląd, by nie zgubić go w drodze.
W niezręcznej ciszy czekam na dalszy rozwój wypadków.
Powrót do góry Go down
Makrosek

Makrosek


Liczba postów : 713
Join date : 26/02/2014

It's time to Duel! Empty
PisanieTemat: Re: It's time to Duel!   It's time to Duel! EmptySob 22 Mar 2014, 19:02

{wklej link do KP do podpisu}
Kobieta którą nazwałaś rudowłosą małpą dała Ci kopa na pożegnanie i powoli zaczęłaś spadać wprost na ruchliwą ulicę, nie mogłaś się zatrzymać. Słyszałaś tylko krzyki Edo Phoenix'a i klaksony aut pomiędzy którymi przelatywałaś. Nagle kierowca nie zdążył odbić w bok i uderzył w Ciebie. Poleciałaś daleko, bardzo daleko. Uderzyłaś głową w jakiś kamień i straciłaś przytomność.
Gdy tylko się obudziłaś poczułaś że jesteś naga, przebywałaś we wnętrzu dziwnej jaskini. Żyły tam zubaty i geodude'y.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





It's time to Duel! Empty
PisanieTemat: Re: It's time to Duel!   It's time to Duel! Empty

Powrót do góry Go down
 
It's time to Duel!
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» It's Shadow Game Time!

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeNova :: Offtopic :: Archiwum Gier-
Skocz do: