PokeNova
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Spirit, czyli przepis na sukces, gra Lizzy

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Kolonista

Kolonista


Liczba postów : 256
Join date : 24/12/2013
Skąd : Polonia

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Shinx

Spirit, czyli przepis na sukces, gra Lizzy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Spirit, czyli przepis na sukces, gra Lizzy   Spirit, czyli przepis na sukces, gra Lizzy - Page 2 EmptyPon 20 Sty 2014, 15:03

Poke-kot dał się podrapać, a następnie wskoczył do balonu i wyciągnął z stamtąd klucz. Podszedł powoli do klatki i starał się ją otworzyć, jednak klatka się opierała, to nie ten klucz!
Zza drzwi wracają James i JESSIE, zorientowałaś się, że pokój był monitorowany. Nad klatką wisiała kamera, wyglądająca na pierwszy rzut oka jak zwykła lampa.

-Meowth, wiedziałam że nas zdradzisz, ty głupi kocie!-Zdenerwowana Jessie chwyciła poke-kot'a za ucho i dotargała go do James'a.
-Teraz czas zając się naszym włamywaczem.
-Na to wygląda, droga Jessie.

Stworek wyciągnął z kieszeni James'a właściwy klucz, następnie rzucił ci go pod nogi.
-Masz szanse uciec, następnym razem nie będę taki miły.

Czas wiać!
(James,JESSIE,Meowth)
Powrót do góry Go down
Lizzy




Liczba postów : 119
Join date : 26/10/2013

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Chimchar

Spirit, czyli przepis na sukces, gra Lizzy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Spirit, czyli przepis na sukces, gra Lizzy   Spirit, czyli przepis na sukces, gra Lizzy - Page 2 EmptySro 22 Sty 2014, 10:45

Chwyciłam klucz i zawołałam Chimchara.
- Żar, teraz! Potem Scratch!
Korzystając z zamieszania, otworzyłam zamek dla dzieci, żeby mogły uciec, po drodze wołając donich.
- Biegnijcie po swoje Pokemony i uciekajcie!
Jeśli to ich oszołomiło, wzięłam Chimchara i puściłam się biegiem w stronę wyjścia, zostaje przecież jeszcze ten facet z Mukiem. Ech... Może dzieciaki mi pomogą. Patrzę jeszcze tylko chwilę w stronę kota, który mi pomógł. Ech, szkoda go było zostawić. Zawyłam więc w jego stronę.
- MEOWTH, IDZIESZ?!
Powrót do góry Go down
Kolonista

Kolonista


Liczba postów : 256
Join date : 24/12/2013
Skąd : Polonia

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Shinx

Spirit, czyli przepis na sukces, gra Lizzy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Spirit, czyli przepis na sukces, gra Lizzy   Spirit, czyli przepis na sukces, gra Lizzy - Page 2 EmptyCzw 23 Sty 2014, 14:57

Dzieci ruszyły ku wyjściu, pokemonów nigdzie nie było, a brakowało czasu na ucieczkę. Twój atak nie tylko oszołomił dwójkę rabusiów z Zespołu R, niechcący atak trafił w Meowth'a, który leżał na ziemi razem ze swoimi "towarzyszami". Gdzie były pokemony? Gdzie ten gość z Muk'iem?
Takie pytania nie dawały ci spokoju. Doszło do nich po chwili zastanowienia, gdzie jest balon Zespołu R? Kiedy biegliście przez las daleko przed wami dostrzegliście lecący balon, jedno z dzieci miało małą lornetkę, niezbyt profesjonalną, ale jest. Zauważyłaś w balonie nikogo innego jak tego gostka, który patrolował teren przed bazą Roket'sów. Znajdowaliście się już daleko od tamtej jaskini, więc spokojnie przypatrywałaś się odlatującemu delikwentowi. Dlaczego się nie zatrzymałaś by zaczekać za odpowiedzią Meowth'a, sprawa była prosta, twą misją było uratowanie dzieci, a wrócenie się do kryjówki złych typków nie było dobrym wyjściem, więc byłaś zmuszona pobiec razem ze zgubami. Kto wie, może jeszcze się spotkacie.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Spirit, czyli przepis na sukces, gra Lizzy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Spirit, czyli przepis na sukces, gra Lizzy   Spirit, czyli przepis na sukces, gra Lizzy - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Spirit, czyli przepis na sukces, gra Lizzy
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» KP Lizzy
» Box Lizzy
» Gra Lizzy
» Test Lizzy
» Joker vs Lizzy

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeNova :: Offtopic :: Archiwum Gier-
Skocz do: