PokeNova
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Walka Aquariusa, wspaniałego księcia oceanów i Jokera, trenera z Sinnoh którego jedyną strategią jest jej brak!

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Filipos44

Filipos44


Liczba postów : 383
Join date : 05/01/2014

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Skiddo

Walka Aquariusa, wspaniałego księcia oceanów i Jokera, trenera z Sinnoh którego jedyną strategią jest jej brak! Empty
PisanieTemat: Walka Aquariusa, wspaniałego księcia oceanów i Jokera, trenera z Sinnoh którego jedyną strategią jest jej brak!   Walka Aquariusa, wspaniałego księcia oceanów i Jokera, trenera z Sinnoh którego jedyną strategią jest jej brak! EmptySob 18 Sty 2014, 20:00

Joker i Aquarius stali na małej wyspie, która nie była godna miana wyspy, ani nawet wysepki. Oboje stali na małej łasze piachu która z obu stron była otoczona rzeką, to właśnie ona naniosła ten piach w to miejsce. Słońce przyjemnie grzało. Dwa Staraptory które ich tu przyniosły już odfruwały. Pod wodą widać było Carvanhy, które patrzyły na przybyszów z ukosa. Ja obserwowałem ich obu z boku, a dokładniej z kosza balonu który unosił się kilka metró nad powierzchnią wody, która wypełniała koryto rzeki.
- Za chwilę rozpoczniemy walkę w której zmierzą się Joker i Aquarius! Oboje mają do dyspozycji po dwa pokemony, a walka zakończy się gdy oba pokemony jednej ze stron będą niezdolne do walki! Zanim ogłoszę kolejkę musze panów ostrzec że te pokemony w rzece są groźne! Gdy wasze pokemony znajdą się zbyt blisko wody, lub wpadną do niej te Carvanhy mogą zaatakować!- Powiedziałem, po czym odczekałem pół minuty i dodałem;
- Pierwszy wybiera Joker! Start i niech wygra lepszy!
Powrót do góry Go down
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

Walka Aquariusa, wspaniałego księcia oceanów i Jokera, trenera z Sinnoh którego jedyną strategią jest jej brak! Empty
PisanieTemat: Re: Walka Aquariusa, wspaniałego księcia oceanów i Jokera, trenera z Sinnoh którego jedyną strategią jest jej brak!   Walka Aquariusa, wspaniałego księcia oceanów i Jokera, trenera z Sinnoh którego jedyną strategią jest jej brak! EmptySob 18 Sty 2014, 20:08

- Dobra ruszamy Amaura, Starly! - Krzyknąłem po czym wypuściłem pokemony.
- Niech wygra lepszy. - Powiedziałem.
- Amaura użyj śniegu w proszku, a po wykonaniu śniegu w proszku piorunującej fali! Starly ty zaś użyj Lotu i wyceluj dobrze! Jeśli Togepi będzie chciał użyć Psychokinezy od razu śnieg w proszku! - Krzyknąłem w celu wydania komendy. Przeciwnik jest silny, ale my silniejsi. Amaura ma taką zdolność, że kiedy tylko się pojawia zaczyna padać grad!
Powrót do góry Go down
Vaphel
Admin
Vaphel


Liczba postów : 3197
Join date : 16/07/2013
Age : 32
Skąd : Mazovian

Karta Postaci
Profesja Główna:
Starter:

Walka Aquariusa, wspaniałego księcia oceanów i Jokera, trenera z Sinnoh którego jedyną strategią jest jej brak! Empty
PisanieTemat: Re: Walka Aquariusa, wspaniałego księcia oceanów i Jokera, trenera z Sinnoh którego jedyną strategią jest jej brak!   Walka Aquariusa, wspaniałego księcia oceanów i Jokera, trenera z Sinnoh którego jedyną strategią jest jej brak! EmptyNie 19 Sty 2014, 09:05

- Ruszajcie Butterfree i Togepi. Na początek maluchu użyj Podmuchu ognia na Amaurze, zniweluje to jego słaby lodowy atak. Ty Butterfree leć za przeciwnikiem w powietrze i rozsyp na nich Usypiający pył. Gdy zasną Atakujcie ich Siłą umysłu i Psychokinezą do tej pory aż się obudzą. Gdyby pył nie zadziałał to Butterfree użyj wszystkich swoich pyłków: Usypiającego, Trującego i Paraliżującego a potem Togepi skiruj je na przeciwników Psychokinezą.
Powrót do góry Go down
https://pokenova.forumpl.net/t94-fernando-de-la-rosa
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

Walka Aquariusa, wspaniałego księcia oceanów i Jokera, trenera z Sinnoh którego jedyną strategią jest jej brak! Empty
PisanieTemat: Re: Walka Aquariusa, wspaniałego księcia oceanów i Jokera, trenera z Sinnoh którego jedyną strategią jest jej brak!   Walka Aquariusa, wspaniałego księcia oceanów i Jokera, trenera z Sinnoh którego jedyną strategią jest jej brak! EmptyPon 20 Sty 2014, 16:27

Walka przyznana Aquariusowi.
Togepi +2lvl
Butterfee - +2lvl.

Powód - Joker oddaje Amaure do boxu.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Walka Aquariusa, wspaniałego księcia oceanów i Jokera, trenera z Sinnoh którego jedyną strategią jest jej brak! Empty
PisanieTemat: Re: Walka Aquariusa, wspaniałego księcia oceanów i Jokera, trenera z Sinnoh którego jedyną strategią jest jej brak!   Walka Aquariusa, wspaniałego księcia oceanów i Jokera, trenera z Sinnoh którego jedyną strategią jest jej brak! Empty

Powrót do góry Go down
 
Walka Aquariusa, wspaniałego księcia oceanów i Jokera, trenera z Sinnoh którego jedyną strategią jest jej brak!
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Walka Aquariusa ;d
» Walka Aquariusa
» Walka Jokera - (Brock)
» Box Aquariusa
» Box Aquariusa

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeNova :: NPC :: Arena :: Stadion-
Skocz do: