PokeNova
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 WALKA FILIPOSA nr 3

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

WALKA FILIPOSA nr 3 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: WALKA FILIPOSA nr 3   WALKA FILIPOSA nr 3 - Page 3 EmptySro 29 Sty 2014, 17:52

Geodude zmarł. Następnym przeciwnikiem był Onix. Zawył głośno i swoim wielkim ogonem uderzył w ziemię co spowodowało, że upadłeś na dupę.

Filip
Łinżulka - 90%

Brock
Onix - 100%

Arena bez zmian

Kolejka - Filip, Brock(Ja), Joker

+0,5 dla SKiddo, + 0,5 dla ŁINŻULA


Ostatnio zmieniony przez Joker dnia Sro 29 Sty 2014, 17:59, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Liczba postów : 383
Join date : 05/01/2014

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Skiddo

WALKA FILIPOSA nr 3 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: WALKA FILIPOSA nr 3   WALKA FILIPOSA nr 3 - Page 3 EmptySro 29 Sty 2014, 17:58

Szybko wstałem i wydałem komendy.
- Superdźwięki! Zaraz po tym zmień swoje położenie i zacznij w niego strzelać wodnymi brońmi! Nie daj się trafić, a jednocześnie staraj się z niczym nie zderzyć! Dasz radę go pokonać! - Byłem pewien tego co mówię, a nawet jeśli Wingull by przegrała, to był jeszcze Skiddo...
Powrót do góry Go down
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

WALKA FILIPOSA nr 3 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: WALKA FILIPOSA nr 3   WALKA FILIPOSA nr 3 - Page 3 EmptySob 01 Lut 2014, 20:43

Brock: Onix szybko uderz Wingulla swoim ogonem i przygwóźdź go do ziemi!

Wingull nie zdołała użyć żadnego ataku, bo została przygwożdżona do ziemi. Nie może się ruszać co gorsza powoli traci przytomność tak silny ogon Onixa może spokojnie powlić silnego pokemona.

Filip
Wingull - 70% - 5%(Ból od ogona)

Brock
Onix - 100%

Kolejka - Filip, Brock(ja), Sędzia

Pogoda - podziemna

arena bez zmian
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Liczba postów : 383
Join date : 05/01/2014

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Skiddo

WALKA FILIPOSA nr 3 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: WALKA FILIPOSA nr 3   WALKA FILIPOSA nr 3 - Page 3 EmptySob 01 Lut 2014, 23:14

- O nie! Tak się nie bawimy! Wracaj mała, jeszcze się przydasz! Skiddo wchodzisz do gry! - Powiedziałem wypuszczając trawiastego pokemona. Tak wielki przeciwnik jak Onix nie był w stanie uniknąć...
- Fala! Zaraz po tym pasożytnicze nasionko, a na koniec ostry liść! Pamiętaj o unikach!
Powrót do góry Go down
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

WALKA FILIPOSA nr 3 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: WALKA FILIPOSA nr 3   WALKA FILIPOSA nr 3 - Page 3 EmptySro 05 Lut 2014, 16:59

No to wszedł Skiddo, który użył fali i zadał obrażenia Onixowi. Najpierw zaatakował, a zanim Onix się odnalazł w sytuacji dostał nasionkami, ale uniknął ostrego liścia zwalając kamień na Skiddo. Skiddo jednak nie poddał się i wydostał spod kamienia.

Brock
Onix - 78%

Filipos
Skiddo - 40%

Arena bez zmian
Pogoda - Podziemna
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Liczba postów : 383
Join date : 05/01/2014

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Skiddo

WALKA FILIPOSA nr 3 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: WALKA FILIPOSA nr 3   WALKA FILIPOSA nr 3 - Page 3 EmptySro 05 Lut 2014, 17:05

- Fala! Potem fala! Znowu fala! Dla odmiany fala! Na koniec ostry liść! - Unikanie takiej seri wielkich ataków, dla takich gabarytów pokemona było niemalże niemożliwe. Gdy Skiddo wykonał już wszystkie zadane ataki schowałem go do balla i wypuściłem Wingull.
- Taniec deszczu, a potem super dźwięki! - Jeśli taniec deszczu się uda, to Wingull co turę będzie zyskiwać HP od umiejętności i od nasionek, a jeszcze ta przewaga typu...
Powrót do góry Go down
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

WALKA FILIPOSA nr 3 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: WALKA FILIPOSA nr 3   WALKA FILIPOSA nr 3 - Page 3 EmptyCzw 06 Lut 2014, 16:59

Onix dostawał falą za falą. Ostry liść również go trafił! Czy to koniec olbrzymiego pokemona? Chyba tak... Kiedy wypuściłeś Wingull od razu została przygnieciona stertą kamieni którą wcześniej zwalił Onix.

Polecenia Brocka: Onix kiedy tylko pojawi się Wingull zwal na nią stertę kamieni używając swojego ogona!

Filip
Skiddo - 40%
Wingull - 60%

Brock
Geodude - Padł
Onix- 60%

Arena bez zmian
Pogoda bez zmian czyli bez światła ;3
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Liczba postów : 383
Join date : 05/01/2014

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Skiddo

WALKA FILIPOSA nr 3 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: WALKA FILIPOSA nr 3   WALKA FILIPOSA nr 3 - Page 3 EmptyCzw 06 Lut 2014, 17:04

- Taniec deszczu! Potem od razu zacznij latać po tej grocie i atakuj go z różnych stron super dźwiękami, jak go w końcu oszołomisz to używaj na nim wodnych broni! - Wykrzyczałem do mojego pokemona, a po chwili dodałem jeszcze:
- Postaraj się nie wpadać na nic i unikać jego ataków! - Walka był trudna, ale byliśmy na zdecydowanie lepszej pozycji, perspektywy na przyszłość optymistyczne.
Powrót do góry Go down
Joker

Joker


Liczba postów : 2570
Join date : 23/11/2013
Skąd : Kanto || Przebywa w Oblivii

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Poliwag

WALKA FILIPOSA nr 3 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: WALKA FILIPOSA nr 3   WALKA FILIPOSA nr 3 - Page 3 EmptyPią 07 Lut 2014, 11:34

Onix swoim ogonem niepotrzebnie zniszczył ostatni kamień. Ani jeden odłamek nie trafił twojej Wingull. Użyła ona tańcu  deszczu i super dźwięków. Super dźwięki zwaliły jedną lampę w tej sali i teraz prawie nic nie widać. Wingull trafił tylko kilka razy swoimi wodnymi atakami.

Brock: Rozwal ostatni kamień! Kieruj go na Wingull!

Brock
Onix - 50%
Geodude - Padł./

Filip
Wingull - 66%
Skiddo - 40%

Pogoda: Dosyć zimno, zero światła i nic.
Arena: Wszystkie kamienie na arenie są rozwalone. Zrobiły małą dziurę na środku.
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Liczba postów : 383
Join date : 05/01/2014

Karta Postaci
Profesja Główna: Trener
Starter: Skiddo

WALKA FILIPOSA nr 3 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: WALKA FILIPOSA nr 3   WALKA FILIPOSA nr 3 - Page 3 EmptyPią 07 Lut 2014, 12:07

- Wingull jesteś pokemonem mewą, potrafisz z wysokości kilkunastu metrów wypatrzeć pod wodą Magikarpia! Masz świetny wzrok, dlatego wierzę w to że dasz sobie radę nawet w takich warunkach! Zaatakuj go całą serią wodnych broni, to wielki pokemon słychać go za każdym razem gdy wykona najmniejszy ruch! Nie daj mu się niczym trafić i postaraj się nie przywalić w ścianę!
Powrót do góry Go down
Sponsored content





WALKA FILIPOSA nr 3 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: WALKA FILIPOSA nr 3   WALKA FILIPOSA nr 3 - Page 3 Empty

Powrót do góry Go down
 
WALKA FILIPOSA nr 3
Powrót do góry 
Strona 3 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Walka Filiposa
» Walka Filiposa nr 2
» Walka Filiposa - (Roxanne)
» Walka Aquariusa ;d
» Walka Aquariusa

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeNova :: NPC :: Arena :: Walki z NPC-
Skocz do: